İspanya iyi bir yer gibi görünüyor, iyi görünüyor, ama ya da siyaset, birçok polis ve bir çok insan yozlaşmış, burada neler olduğunu biliyorum, ideolojileri bir siyasi partiye oy vermek için bir sebep olarak kullanıyorlar ve hangi seçimleri yaptıkları önemli değil. burada bir siyaset milyon avroyu çalabilir (bir avro bir dolardan fazla) ve onlara hiçbir şey olmaz, ancak Danimarka’da bir başkan 5 avro çaldı ve sonsuza kadar gobermentten çıkmak zorunda kaldı, BU BİR GÜVENLİK DEĞİL, BU DOĞRU Bu konuda yardıma ihtiyacımız var, bir rapçi şarkılarında doğruyu söylüyor ve şimdi ifade özgürlüğünün olduğu bir ülkede hapiste.

Author

44 Comments

1. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki çok güzel, saolun

2. Bu konu : ” İspanyol siyaseti bozuldu ” çok güzel. Selamlar siten harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 126

3. Bu konu : ” İspanyol siyaseti bozuldu ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 287

4. Bu konu : ” İspanyol siyaseti bozuldu ” çok güzel. Merhaba siten inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , doruk – 367

5. Bu konu : ” İspanyol siyaseti bozuldu ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 164

6. Artvin merkezden ben memo. Selam herkese siten cidden güzel, sosyal medyada paylaştım 19-02-2021 07:30:59

7. Bu konu : ” İspanyol siyaseti bozuldu ” çok güzel. Selam herkese siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 443

8. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim hayran edici, face de paylaştım

9. Bu konu : ” İspanyol siyaseti bozuldu ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 361

10. Adıyaman dan kimler var. İspanyol siyaseti bozuldu . Selam herkese siteniz valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ziya – 60

11. Gürbüz Reply

Kastamonu dan kimler var. İspanyol siyaseti bozuldu . selam arkadaşlar siten ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 496

12. Selam bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İspanyol siyaseti bozuldu ” çok güzel. Selamlar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 4

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İspanyol siyaseti bozuldu ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , Gürbüz – 62

15. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

16. Nevşehir merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 11-03-2021 21:39:26

17. İstanbul merkezden ben hatice. Merhaba siteniz ciddiyim iyi, teşekkürler 12-03-2021 10:46:49

18. Gürbüz Reply

Yalova merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımın inanki hayran edici, tebrikler 13-03-2021 10:00:57

19. Adana dan kimler var. İspanyol siyaseti bozuldu . Merhaba sayfan süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 305

20. Elazığ merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siten vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-04-2021 20:27:33

21. Balıkesir merkezden ben Aylin. Merhaba web sitesi inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 08-04-2021 03:37:45

22. Bu konu : ” İspanyol siyaseti bozuldu ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , – 268

23. Şırnak merkezden ben Emine. Mrb web sitesi vallaha hoşuma gitti, şukuladım 03-05-2021 07:21:33

24. Artvin merkezden ben doruk. Selam siteniz ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 04-05-2021 00:17:03

25. Bursa dan kimler var. İspanyol siyaseti bozuldu . Slm sayfa valla iyi, teşekkürler , mehmet – 349

26. Bu konu : ” İspanyol siyaseti bozuldu ” çok güzel. Merhabalar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 463

27. Merhaba herkese sayfa inanılmaz çok güzel, sağolun

28. Bu konu : ” İspanyol siyaseti bozuldu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten çok iyi, şukuladım , emin – 219

29. Kars dan kimler var. İspanyol siyaseti bozuldu . Selamlar web siteniz inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , doruk – 209

30. Bu konu : ” İspanyol siyaseti bozuldu ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanki çok iyi, tebrikler , ali – 85

31. Selamlar sayfanız yeminle güzel, linkedinde paylaştım

32. Kilis dan kimler var. İspanyol siyaseti bozuldu . Selamın aleyküm web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 392

33. Bu konu : ” İspanyol siyaseti bozuldu ” çok güzel. Merhabalar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 326

34. Çankırı dan kimler var. İspanyol siyaseti bozuldu . Selam siteniz harbiden iyi, twitter da paylaştım , – 42

35. Bu konu : ” İspanyol siyaseti bozuldu ” çok güzel. Merhabalar sayfan inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 59

36. Siirt dan kimler var. İspanyol siyaseti bozuldu . selam arkadaşlar paylaşım vallaha güzel, sağolun , doruk – 467

37. Bu konu : ” İspanyol siyaseti bozuldu ” çok güzel. Merhaba web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , ali – 227

38. Bu konu : ” İspanyol siyaseti bozuldu ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 457

39. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Selam paylaşımınız inan ki iyi, facebookta paylaştım 18-07-2021 08:07:12

40. Bingöl merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım inanki hoşuma gitti, face de paylaştım 31-07-2021 04:05:14

41. Giresun dan kimler var. İspanyol siyaseti bozuldu . Selam herkese siteniz cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 29

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link