Kim bilir kim ve ben genel olarak “Coronavirüs” ilk gözlemleyen ve tanımlayan belirli mikrobiyolog demek?

Hiçbir insanın yaşamı boyunca hiçbir zaman temel insan özgürlüklerinin eşi benzeri görülmemiş bir kısıtlaması olmamıştır. Ve hepsi viral teoriye dayanıyor. Mikroskobik canlı olmayan organizmaların, insanların hücresel bariyerini ihlal etmeyi ve viral RNA’larını inkübe etmek için canlı konakçı kullanılarak çoğalmayı başardıkları fikri.

Bu şüphenin gölgesinin ötesinde kesinlikle kanıtlanmış mı?

Yani, bu yoldan gidelim.

Coronavirus ve insan hastalıkları arasında tartışılmaz bir keşifte yadsınamaz bir şekilde keşif yapan yıldız mikrobiyolog ve virolog kimdir?

Son rock yıldızı, çocuk felci aşısı ile Jonas Salk, Albert Sabin formülü lehine çocuk felcine neden olduğu için piyasadan çekildi gibi görünüyor.

Ama anın rock yıldızları, onlar kim? Araştırma hibelerini kim finanse ediyordu? Kimlik bilgileri nelerdir?

Medya ve hatta bir bilimsel araştırma günlüğü henüz hasta sıfırı buldu mu?

Söz konusu mikroorganizmayı tanımlamak için hangi teknik kullanıldı?

Bu tekniğin doğasında bulunan hata seviyesi nedir?

Diğer araştırmacılar her durumda aynı mikroorganizmayı buldular mı?

Mikroorganizma ne tür bir doku için yereldir, ne tür doygunluk seviyeleri?

Gerçek bilim, onun ilkeleriyle tekrarlanabilir bir şeydir. Sonuçlar “hükümet uzmanları” tarafından elde edilen, hem şeffaflık hem de nüfusa hesap verme sorumluluğu olan tarafsız taraflarca tekrarlanabilir mi?

Birçok talepte bulunuluyor. İnsanlık tarihinin en önemli mikrobiyoloji keşfinin kimin krediyi hak ettiğini bilmek istiyorum.

… Tunce_Funtzman tarafından gönderildi
[comments]

Author

84 Comments

1. Hatay merkezden ben mehmet. Selam herkese web sitesi gerçekten iyi, twitter da paylaştım 22-05-2020 07:06:25

2. Merhabalar sayfa cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

3. Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 22-05-2020 16:10:17

4. Ankara merkezden ben ziya. Mrb bu web sitesi inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 29-05-2020 23:34:09

5. Artvin merkezden ben ali. Selam herkese siten ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 05-06-2020 18:27:29

6. Slm web sitesi vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

7. Karaman merkezden ben ahmet. Selam sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 14-06-2020 09:06:59

8. Merhaba sayfanız inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

9. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Ankara merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim hayran bıraktı, saolun 22-06-2020 02:38:25

11. Ağrı merkezden ben ziya. Merhabalar sayfa harbiden güzel, face de paylaştım 26-06-2020 12:24:08

12. Artvin merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 01-07-2020 13:26:16

13. Ağrı merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 08-07-2020 19:31:44

14. Slm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım

15. Merhaba sayfan vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım

16. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Antalya merkezden ben ahmet. Selam herkese web sitesi yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 02-08-2020 13:08:16

18. Artvin merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 04-08-2020 00:07:16

19. selam arkadaşlar bu web sitesi valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

20. selam arkadaşlar siten vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler

21. Kırklareli merkezden ben Emine. Merhabalar sayfan gerçekten dikkat çekici, tebrikler 12-08-2020 06:55:51

22. Slm paylaşımınız süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım

23. Kilis merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler 14-08-2020 21:37:43

24. Merhaba web sitesi süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım

25. elif yılmaz Reply

Siirt merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 20-08-2020 16:20:41

26. Mrb paylaşım inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

27. elif yılmaz Reply

Denizli merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 27-08-2020 23:39:07

28. selamun aleyküm bu web sitesi valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Gürbüz Reply

Selam web siten harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

30. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Kırşehir merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 16-09-2020 19:10:55

32. Kars merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web sitesi harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler 26-09-2020 21:05:48

33. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

34. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim mükemmel, teşekkürler 09-10-2020 04:10:54

35. Şırnak dan kimler var. “İspat” ile ilgili . Slm paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , – 433

36. Bu konu : ” “İspat” ile ilgili ” çok güzel. selam arkadaşlar siten gerçekten hayran edici, teşekkürler , Emine – 429

37. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden dikkat çekici, face de paylaştım

38. Aydın dan kimler var. “İspat” ile ilgili . Slm web siteniz gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 411

39. Bu konu : ” “İspat” ile ilgili ” çok güzel. selamun aleyküm web siten cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 58

40. Bu konu : ” “İspat” ile ilgili ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi cidden çok iyi, şukuladım , ziya – 79

41. Bu konu : ” “İspat” ile ilgili ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , emin – 332

42. elif yılmaz Reply

Karaman merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 15-12-2020 12:20:13

43. Selam herkese web siteniz cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

44. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfan inanki hayran bıraktı, teşekkürler

45. Gürbüz Reply

Diyarbakır dan kimler var. “İspat” ile ilgili . Selamlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 462

46. elif yılmaz Reply

İzmir dan kimler var. “İspat” ile ilgili . Merhabalar siten vallaha güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 418

47. Hakkari merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 11-01-2021 16:28:41

48. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “İspat” ile ilgili ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 462

49. Merhabalar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım

50. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “İspat” ile ilgili ” çok güzel. Merhaba web siten gerçekten güzel, saolun , elif yılmaz – 279

51. Bu konu : ” “İspat” ile ilgili ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha güzel, şukuladım , Aylin – 204

52. Bu konu : ” “İspat” ile ilgili ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , ziya – 489

53. Kırklareli merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 28-01-2021 15:07:42

54. Bu konu : ” “İspat” ile ilgili ” çok güzel. Merhaba paylaşımın ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , ziya – 143

55. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

56. Edirne merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 25-02-2021 08:32:16

57. Uşak merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 27-02-2021 06:09:42

58. Kırklareli merkezden ben ali. Slm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 27-02-2021 22:42:43

59. Yalova merkezden ben ali. Selamlar sayfa gerçekten hayran edici, saolun 14-03-2021 19:07:35

60. Bu konu : ” “İspat” ile ilgili ” çok güzel. Merhabalar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, saolun , ali – 341

61. Bu konu : ” “İspat” ile ilgili ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 301

62. Bu konu : ” “İspat” ile ilgili ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, tebrikler , Hasan – 138

63. Erzincan dan kimler var. “İspat” ile ilgili . Merhaba sayfa yeminle dikkatimi çekti, saolun , mehmet – 248

64. Manisa dan kimler var. “İspat” ile ilgili . selam arkadaşlar sayfanız harbiden güzel, sağolun , ahmet – 84

65. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun

66. Gümüşhane dan kimler var. “İspat” ile ilgili . Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , mehmet – 493

67. Burdur merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan vallaha billaha çok iyi, tebrikler 30-04-2021 11:42:38

68. Bu konu : ” “İspat” ile ilgili ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 92

69. elif yılmaz Reply

Slm web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler

70. Bu konu : ” “İspat” ile ilgili ” çok güzel. Selam herkese web siteniz valla hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 419

71. Samsun merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfan harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-05-2021 15:04:13

72. Bu konu : ” “İspat” ile ilgili ” çok güzel. Slm siteniz inanki hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 443

73. Kırıkkale merkezden ben emin. selam arkadaşlar web siten harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 05-06-2021 08:47:27

74. Selamlar paylaşım gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım

75. Selamlar web siteniz cidden çok güzel, teraziye tıkladım

76. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “İspat” ile ilgili ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 264

77. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşım inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link