Kategoriler
Genel

“İspat” ile ilgili

Kim bilir kim ve ben genel olarak “Coronavirüs” ilk gözlemleyen ve tanımlayan belirli mikrobiyolog demek?

Hiçbir insanın yaşamı boyunca hiçbir zaman temel insan özgürlüklerinin eşi benzeri görülmemiş bir kısıtlaması olmamıştır. Ve hepsi viral teoriye dayanıyor. Mikroskobik canlı olmayan organizmaların, insanların hücresel bariyerini ihlal etmeyi ve viral RNA’larını inkübe etmek için canlı konakçı kullanılarak çoğalmayı başardıkları fikri.

Bu şüphenin gölgesinin ötesinde kesinlikle kanıtlanmış mı?

Yani, bu yoldan gidelim.

Coronavirus ve insan hastalıkları arasında tartışılmaz bir keşifte yadsınamaz bir şekilde keşif yapan yıldız mikrobiyolog ve virolog kimdir?

Son rock yıldızı, çocuk felci aşısı ile Jonas Salk, Albert Sabin formülü lehine çocuk felcine neden olduğu için piyasadan çekildi gibi görünüyor.

Ama anın rock yıldızları, onlar kim? Araştırma hibelerini kim finanse ediyordu? Kimlik bilgileri nelerdir?

Medya ve hatta bir bilimsel araştırma günlüğü henüz hasta sıfırı buldu mu?

Söz konusu mikroorganizmayı tanımlamak için hangi teknik kullanıldı?

Bu tekniğin doğasında bulunan hata seviyesi nedir?

Diğer araştırmacılar her durumda aynı mikroorganizmayı buldular mı?

Mikroorganizma ne tür bir doku için yereldir, ne tür doygunluk seviyeleri?

Gerçek bilim, onun ilkeleriyle tekrarlanabilir bir şeydir. Sonuçlar “hükümet uzmanları” tarafından elde edilen, hem şeffaflık hem de nüfusa hesap verme sorumluluğu olan tarafsız taraflarca tekrarlanabilir mi?

Birçok talepte bulunuluyor. İnsanlık tarihinin en önemli mikrobiyoloji keşfinin kimin krediyi hak ettiğini bilmek istiyorum.

… Tunce_Funtzman tarafından gönderildi
[comments]

““İspat” ile ilgili” için 22 yanıt

Hatay merkezden ben mehmet. Selam herkese web sitesi gerçekten iyi, twitter da paylaştım 22-05-2020 07:06:25

Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 22-05-2020 16:10:17

Artvin merkezden ben ali. Selam herkese siten ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 05-06-2020 18:27:29

Karaman merkezden ben ahmet. Selam sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 14-06-2020 09:06:59

Ankara merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim hayran bıraktı, saolun 22-06-2020 02:38:25

Artvin merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 01-07-2020 13:26:16

Ağrı merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 08-07-2020 19:31:44

Antalya merkezden ben ahmet. Selam herkese web sitesi yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 02-08-2020 13:08:16

Artvin merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 04-08-2020 00:07:16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir