SS: Bunu buraya göndermek istedim çünkü eğer herkes bir şeyler uyduruyorsa herhangi bir şeyin altına inmek imkansız.

İlk etapta muhtemelen doğru olmayan şeyleri araştırmak ve çürütmek için 3 hafta harcamak bizim sorumluluğumuz değil. Myconfirmationbias.com’daki kaynakları değil, makul kaynakları ekleyin. Çağrıldığında anında yön değiştirirseniz, başınızın üzerinde büyük bir “Neden bahsettiğimi bilmiyorum” işareti bulunur.

Örneğin, 850’den fazla olumlu oyla … AscendingNow’a sahibiz ve muhtemelen kendisinin ister gerçek olmasına rağmen, kelimenin tam anlamıyla hiçbir kaynak sağlamaz.

Biden’dan (veya Trump’tan) nefret ediyorsanız sorun değil, ancak adım atmak için zemin verin.

SS’nin gerekli olmadığını sanmıyorum, ama burada her ihtimale karşı var

Author

25 Comments

1. Ankara merkezden ben mehmet. Merhaba sayfan vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 19-02-2021 09:43:55

2. Bursa merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımın süper ötesi çok güzel, saolun 25-02-2021 18:35:08

3. Bu konu : ” İspat Yükü ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 187

4. Tokat dan kimler var. İspat Yükü . Merhaba siten inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , hatice – 287

5. Merhaba herkese siten harbiden hayran bıraktı, saolun

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İspat Yükü ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 39

7. Mrb siteniz inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

8. Adıyaman merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 16-03-2021 09:32:42

9. Muğla merkezden ben . Slm siten gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 08-04-2021 20:41:16

10. Bayburt merkezden ben mehmet. Selam siten valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 12-04-2021 09:25:27

11. Gürbüz Reply

Niğde dan kimler var. İspat Yükü . Slm web sitesi ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 366

12. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

13. Gürbüz Reply

Kastamonu dan kimler var. İspat Yükü . Selam herkese bu web sitesi cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 63

14. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Selamlar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 20-04-2021 18:21:19

15. Bu konu : ” İspat Yükü ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha çok güzel, tebrikler , emin – 202

16. İstanbul dan kimler var. İspat Yükü . Merhaba herkese bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 209

17. İstanbul dan kimler var. İspat Yükü . selamun aleyküm sayfan valla güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 285

18. selamun aleyküm web siten yeminle mükemmel, teraziye tıkladım

19. Muş dan kimler var. İspat Yükü . Merhaba siteniz gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 101

20. Samsun merkezden ben . Merhaba bu web sitesi inan ki çok iyi, teşekkürler 09-06-2021 12:34:47

21. Gürbüz Reply

Bilecik dan kimler var. İspat Yükü . Merhaba paylaşım vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 210

22. elif yılmaz Reply

Mardin dan kimler var. İspat Yükü . Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim hayran edici, saolun , elif yılmaz – 464

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link