Eylül ayında İsrail devleti tarafından “siber casusluk alanında bir beyne” ömür boyu başarı kazandırılacak. “İsrail Savunma Ödülü” töreni, IDF’in istihbarat birliklerinin eski üyesi olan Cumhurbaşkanı Reuven Rivlin’in “istihbarat bilgilerini toplamak, yaymak ve yayınlamakla” görevli olması planlanıyor.

Buna ek olarak, ödüller Mossad, IDF, Shin Bet ve MAFAT (Silah ve Teknolojik Altyapı Geliştirme İdaresi) tarafından geliştirilen ve güvenlik ve birçok teknolojik çözümün başlatılması için ”, ABD Ulusal Güvenlik devletiyle yakın bağların kurulmasından bahsetmiyoruz bile.

https://www.mintpressnews.com/israel-dystopian-cyber-espionage-award-us-backed-digital-saboteurs/269785/

Author

68 Comments

1. Merhaba herkese web siteniz valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım

2. selam arkadaşlar siteniz yeminle dikkat çekici, teşekkürler

3. Ordu merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfa gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-08-2020 21:23:25

4. Yalova merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 05-08-2020 21:38:53

5. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Slm bu web sitesi vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 05:10:02

6. Diyarbakır merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfa yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 06-08-2020 19:45:05

7. Merhaba herkese web sitesi valla hayran bıraktı, tebrikler

8. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran edici, twitter da paylaştım

9. selamun aleyküm paylaşımın inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

10. Selamlar sayfanız inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

11. Gürbüz Reply

Burdur merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfan gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 26-08-2020 05:34:08

12. Merhabalar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, şukuladım

13. Çanakkale merkezden ben Aylin. Merhaba sayfa valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 27-08-2020 06:48:03

14. Slm bu web sitesi inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım

15. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşım süper ötesi güzel, face de paylaştım

16. Merhabalar web siten valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Gürbüz Reply

Slm paylaşımın gerçekten hayran edici, face de paylaştım

18. Gürbüz Reply

Muğla merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım 30-09-2020 00:17:50

19. Manisa merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten valla hayran edici, facebookta paylaştım 02-10-2020 10:26:07

20. İstanbul merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:22:45

21. Iğdır merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 02-10-2020 11:43:39

22. selam arkadaşlar bu web sitesi valla çok güzel, linkedinde paylaştım

23. Selamın aleyküm sayfa vallaha çok güzel, tebrikler

24. Merhaba herkese sayfa inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

25. Bu konu : ” İsrail, ABD destekli dijital sabotajcılar için Siber Casusluk Ödülü’nü verdi: İsrail’in devlet tarafından finanse edilen kuruluşlarından çıkan AI ve IoT girişimlerinin Apple, Google, Microsoft ve diğer birçok kuruluşla kapsamlı bağları var ” çok güzel. Mrb siteniz yeminle çok iyi, sağolun , Hasan – 487

26. Bingöl merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 25-10-2020 22:48:40

27. Düzce dan kimler var. İsrail, ABD destekli dijital sabotajcılar için Siber Casusluk Ödülü’nü verdi: İsrail’in devlet tarafından finanse edilen kuruluşlarından çıkan AI ve IoT girişimlerinin Apple, Google, Microsoft ve diğer birçok kuruluşla kapsamlı bağları var . Merhabalar siten valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 463

28. Trabzon dan kimler var. İsrail, ABD destekli dijital sabotajcılar için Siber Casusluk Ödülü’nü verdi: İsrail’in devlet tarafından finanse edilen kuruluşlarından çıkan AI ve IoT girişimlerinin Apple, Google, Microsoft ve diğer birçok kuruluşla kapsamlı bağları var . Selamlar bu web sitesi cidden iyi, sağolun , banu – 247

29. Muş merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim güzel, sağolun 23-11-2020 22:54:58

30. Bu konu : ” İsrail, ABD destekli dijital sabotajcılar için Siber Casusluk Ödülü’nü verdi: İsrail’in devlet tarafından finanse edilen kuruluşlarından çıkan AI ve IoT girişimlerinin Apple, Google, Microsoft ve diğer birçok kuruluşla kapsamlı bağları var ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha hayran bıraktı, saolun , memo – 92

31. Burdur dan kimler var. İsrail, ABD destekli dijital sabotajcılar için Siber Casusluk Ödülü’nü verdi: İsrail’in devlet tarafından finanse edilen kuruluşlarından çıkan AI ve IoT girişimlerinin Apple, Google, Microsoft ve diğer birçok kuruluşla kapsamlı bağları var . selamun aleyküm paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 182

32. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun

33. Kayseri merkezden ben banu. Merhaba siteniz ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 06-12-2020 14:14:44

34. Siirt dan kimler var. İsrail, ABD destekli dijital sabotajcılar için Siber Casusluk Ödülü’nü verdi: İsrail’in devlet tarafından finanse edilen kuruluşlarından çıkan AI ve IoT girişimlerinin Apple, Google, Microsoft ve diğer birçok kuruluşla kapsamlı bağları var . Selam herkese sayfan vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , memo – 286

35. Merhabalar paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım

36. Merhabalar sayfan harbiden iyi, facebookta paylaştım

37. Bu konu : ” İsrail, ABD destekli dijital sabotajcılar için Siber Casusluk Ödülü’nü verdi: İsrail’in devlet tarafından finanse edilen kuruluşlarından çıkan AI ve IoT girişimlerinin Apple, Google, Microsoft ve diğer birçok kuruluşla kapsamlı bağları var ” çok güzel. Mrb paylaşım inanılmaz çok iyi, saolun , Hasan – 367

38. Bu konu : ” İsrail, ABD destekli dijital sabotajcılar için Siber Casusluk Ödülü’nü verdi: İsrail’in devlet tarafından finanse edilen kuruluşlarından çıkan AI ve IoT girişimlerinin Apple, Google, Microsoft ve diğer birçok kuruluşla kapsamlı bağları var ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 358

39. Merhaba herkese siten inan ki mükemmel, teraziye tıkladım

40. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İsrail, ABD destekli dijital sabotajcılar için Siber Casusluk Ödülü’nü verdi: İsrail’in devlet tarafından finanse edilen kuruluşlarından çıkan AI ve IoT girişimlerinin Apple, Google, Microsoft ve diğer birçok kuruluşla kapsamlı bağları var ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 52

41. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş dan kimler var. İsrail, ABD destekli dijital sabotajcılar için Siber Casusluk Ödülü’nü verdi: İsrail’in devlet tarafından finanse edilen kuruluşlarından çıkan AI ve IoT girişimlerinin Apple, Google, Microsoft ve diğer birçok kuruluşla kapsamlı bağları var . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 238

42. Gürbüz Reply

selamun aleyküm bu web sitesi harbiden mükemmel, şukuladım

43. Bu konu : ” İsrail, ABD destekli dijital sabotajcılar için Siber Casusluk Ödülü’nü verdi: İsrail’in devlet tarafından finanse edilen kuruluşlarından çıkan AI ve IoT girişimlerinin Apple, Google, Microsoft ve diğer birçok kuruluşla kapsamlı bağları var ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa valla iyi, twitter da paylaştım , memo – 464

44. İstanbul merkezden ben . Selam herkese bu web sitesi harbiden güzel, facebookta paylaştım 11-01-2021 22:16:43

45. Selam herkese paylaşım ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım

46. Slm paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, şukuladım

47. Bu konu : ” İsrail, ABD destekli dijital sabotajcılar için Siber Casusluk Ödülü’nü verdi: İsrail’in devlet tarafından finanse edilen kuruluşlarından çıkan AI ve IoT girişimlerinin Apple, Google, Microsoft ve diğer birçok kuruluşla kapsamlı bağları var ” çok güzel. Mrb web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , banu – 302

48. Bayburt dan kimler var. İsrail, ABD destekli dijital sabotajcılar için Siber Casusluk Ödülü’nü verdi: İsrail’in devlet tarafından finanse edilen kuruluşlarından çıkan AI ve IoT girişimlerinin Apple, Google, Microsoft ve diğer birçok kuruluşla kapsamlı bağları var . Selam web siteniz vallaha iyi, face de paylaştım , hatice – 420

49. Merhabalar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, sağolun

50. Bingöl dan kimler var. İsrail, ABD destekli dijital sabotajcılar için Siber Casusluk Ödülü’nü verdi: İsrail’in devlet tarafından finanse edilen kuruluşlarından çıkan AI ve IoT girişimlerinin Apple, Google, Microsoft ve diğer birçok kuruluşla kapsamlı bağları var . merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 229

51. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

52. Muğla dan kimler var. İsrail, ABD destekli dijital sabotajcılar için Siber Casusluk Ödülü’nü verdi: İsrail’in devlet tarafından finanse edilen kuruluşlarından çıkan AI ve IoT girişimlerinin Apple, Google, Microsoft ve diğer birçok kuruluşla kapsamlı bağları var . Slm paylaşım gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 152

53. Edirne merkezden ben . Merhaba herkese bu web sitesi cidden mükemmel, twitter da paylaştım 28-02-2021 12:24:03

54. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Selam siten valla çok güzel, tebrikler 02-03-2021 20:58:24

55. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım

56. Bu konu : ” İsrail, ABD destekli dijital sabotajcılar için Siber Casusluk Ödülü’nü verdi: İsrail’in devlet tarafından finanse edilen kuruluşlarından çıkan AI ve IoT girişimlerinin Apple, Google, Microsoft ve diğer birçok kuruluşla kapsamlı bağları var ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan süper ötesi güzel, teşekkürler , memo – 399

57. Mrb siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, saolun

58. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İsrail, ABD destekli dijital sabotajcılar için Siber Casusluk Ödülü’nü verdi: İsrail’in devlet tarafından finanse edilen kuruluşlarından çıkan AI ve IoT girişimlerinin Apple, Google, Microsoft ve diğer birçok kuruluşla kapsamlı bağları var ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , Gürbüz – 477

59. Selam siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

60. Sakarya merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle çok güzel, tebrikler 21-04-2021 15:08:18

61. Bayburt dan kimler var. İsrail, ABD destekli dijital sabotajcılar için Siber Casusluk Ödülü’nü verdi: İsrail’in devlet tarafından finanse edilen kuruluşlarından çıkan AI ve IoT girişimlerinin Apple, Google, Microsoft ve diğer birçok kuruluşla kapsamlı bağları var . selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 347

62. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş dan kimler var. İsrail, ABD destekli dijital sabotajcılar için Siber Casusluk Ödülü’nü verdi: İsrail’in devlet tarafından finanse edilen kuruluşlarından çıkan AI ve IoT girişimlerinin Apple, Google, Microsoft ve diğer birçok kuruluşla kapsamlı bağları var . Selamlar paylaşımınız cidden iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 260

63. Kars merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfan süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 04:23:57

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link