İsrail, ABD destekli dijital sabotajcılar için Siber Casusluk Ödülü’nü verdi: İsrail’in devlet tarafından finanse edilen kuruluşlarından çıkan AI ve IoT girişimlerinin Apple, Google, Microsoft ve diğer birçok kuruluşla kapsamlı bağları var

Eylül ayında İsrail devleti tarafından “siber casusluk alanında bir beyne” ömür boyu başarı kazandırılacak. “İsrail Savunma Ödülü” töreni, IDF’in istihbarat birliklerinin eski üyesi olan Cumhurbaşkanı Reuven Rivlin’in “istihbarat bilgilerini toplamak, yaymak ve yayınlamakla” görevli olması planlanıyor.

Buna ek olarak, ödüller Mossad, IDF, Shin Bet ve MAFAT (Silah ve Teknolojik Altyapı Geliştirme İdaresi) tarafından geliştirilen ve güvenlik ve birçok teknolojik çözümün başlatılması için ”, ABD Ulusal Güvenlik devletiyle yakın bağların kurulmasından bahsetmiyoruz bile.

https://www.mintpressnews.com/israel-dystopian-cyber-espionage-award-us-backed-digital-saboteurs/269785/

“İsrail, ABD destekli dijital sabotajcılar için Siber Casusluk Ödülü’nü verdi: İsrail’in devlet tarafından finanse edilen kuruluşlarından çıkan AI ve IoT girişimlerinin Apple, Google, Microsoft ve diğer birçok kuruluşla kapsamlı bağları var” üzerine 27 yorum

1. Ordu merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfa gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-08-2020 21:23:25

2. Yalova merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 05-08-2020 21:38:53

3. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Slm bu web sitesi vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 05:10:02

4. Diyarbakır merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfa yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 06-08-2020 19:45:05

5. Burdur merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfan gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 26-08-2020 05:34:08

6. Muğla merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım 30-09-2020 00:17:50

7. Manisa merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten valla hayran edici, facebookta paylaştım 02-10-2020 10:26:07

8. İstanbul merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:22:45

9. Iğdır merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 02-10-2020 11:43:39

10. Bu konu : ” İsrail, ABD destekli dijital sabotajcılar için Siber Casusluk Ödülü’nü verdi: İsrail’in devlet tarafından finanse edilen kuruluşlarından çıkan AI ve IoT girişimlerinin Apple, Google, Microsoft ve diğer birçok kuruluşla kapsamlı bağları var ” çok güzel. Mrb siteniz yeminle çok iyi, sağolun , Hasan – 487

Yorum yapın