Açıkça görülüyor ki, Siyonizmin saf kötülük olduğu ve modern İsrail devletinin, yönetimi altındaki herkesi ve herkesi boyun eğdirmeye meyilli bir savaş girişimi olduğunun kanıtlarının oldukça açık olduğunu düşünüyorum. Sorum şu: Sizce MSM’nin bunu doğru yapmasının ardındaki neden nedir? Bozuk saat tipi bir anlaşma mı? Yoksa gizli bir sebep mi var?

26 Comments

1. Ankara merkezden ben hatice. Slm sayfa harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 17-05-2021 12:26:49

2. Aydın dan kimler var. İsrail / Filistin çatışması hakkında soru. . Selam paylaşım inanki çok güzel, sağolun , ali – 355

3. Bu konu : ” İsrail / Filistin çatışması hakkında soru. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 179

4. Ağrı merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımınız inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 18-05-2021 05:01:21

5. Bu konu : ” İsrail / Filistin çatışması hakkında soru. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 123

6. Konya dan kimler var. İsrail / Filistin çatışması hakkında soru. . selamun aleyküm siten yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , banu – 224

7. Bu konu : ” İsrail / Filistin çatışması hakkında soru. ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 136

8. Selamlar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler

9. Kars dan kimler var. İsrail / Filistin çatışması hakkında soru. . Merhaba sayfa süper ötesi çok iyi, tebrikler , ziya – 457

10. Merhaba paylaşımınız inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım

11. Bolu merkezden ben hatice. Selam herkese bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, tebrikler 05-06-2021 12:35:46

12. elif yılmaz Reply

Sakarya dan kimler var. İsrail / Filistin çatışması hakkında soru. . Mrb sayfanız harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 392

13. Mardin merkezden ben hatice. Merhaba siten cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2021 09:57:38

14. Konya dan kimler var. İsrail / Filistin çatışması hakkında soru. . Selamlar siten harbiden çok güzel, saolun , Emine – 102

15. Bu konu : ” İsrail / Filistin çatışması hakkında soru. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanki hayran bıraktı, sağolun , ziya – 17

16. Bu konu : ” İsrail / Filistin çatışması hakkında soru. ” çok güzel. Selam sayfa ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 54

17. Bingöl merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 28-06-2021 08:29:37

18. Merhabalar sayfa ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım

19. Isparta merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşım inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 09-07-2021 07:08:49

20. Bu konu : ” İsrail / Filistin çatışması hakkında soru. ” çok güzel. Selam bu web sitesi gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 96

21. Selam herkese sayfanız vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım

22. Çanakkale merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten hoşuma gitti, sağolun 15-07-2021 09:55:38

23. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım

24. Bu konu : ” İsrail / Filistin çatışması hakkında soru. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , hatice – 110

25. Giresun dan kimler var. İsrail / Filistin çatışması hakkında soru. . Merhabalar sayfa vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , emin – 25

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link