Bilmeyenler için, Snapchat Maps, dünyanın her yerinden gerçek kişilerin gönderilerini görmenizi sağlayan Snapchat özelliğidir.

İsrail’e bir gezi yapın ve rastgele görüntülere bakmaya başlayın:

Her biri normal … Şehir güzel görünüyor, insanlar yemek yiyorlar ve gülüyorlar, müzik dinliyorlar, çocuklarıyla oynuyorlar, spor karşılaşmalarını seyrediyorlar vs. Hayat oldukça normal ve keyifli görünüyor.

Şimdi Gazze şeridine gidin ve şu fotoğraflara bakın:

Herkes korkmuş ve sürekli bir sefalet içinde görünüyor. Şehir tam anlamıyla yıkılıyor ve molozlarla kaplı. Sokaklarda cansız bedenler, her yerde yangın, her yerde patlayan arabalar, tek başına yürüyen küçük çocuklar, açlık, sürekli protestolar, sürekli üzüntü, her köşede yabancı asker (IDF) vb.

Ama elbette, İsrail sadece “meşru müdafaa” için hareket ediyor ve kesinlikle küçümsediklerini iddia ettikleri Naziler gibi değil.

28 Comments

1. Nevşehir dan kimler var. İsrail, Filistin’e karşı meşru müdafaa olduğunu iddia ediyor, ancak “Snapchat Haritaları” na gidin ve farkı görün . Selam herkese bu web sitesi inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 270

2. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Merhaba paylaşım vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-05-2021 20:28:42

3. Merhabalar sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

4. Malatya dan kimler var. İsrail, Filistin’e karşı meşru müdafaa olduğunu iddia ediyor, ancak “Snapchat Haritaları” na gidin ve farkı görün . Merhaba herkese paylaşımınız cidden çok iyi, teşekkürler , hatice – 5

5. Yalova merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siteniz valla dikkatimi çekti, şukuladım 17-05-2021 15:14:27

6. Gümüşhane dan kimler var. İsrail, Filistin’e karşı meşru müdafaa olduğunu iddia ediyor, ancak “Snapchat Haritaları” na gidin ve farkı görün . Selamlar paylaşım cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 273

7. Bu konu : ” İsrail, Filistin’e karşı meşru müdafaa olduğunu iddia ediyor, ancak “Snapchat Haritaları” na gidin ve farkı görün ” çok güzel. Slm web siten yeminle çok güzel, teşekkürler , Emine – 380

8. merhaba arkadaşlar siten cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İsrail, Filistin’e karşı meşru müdafaa olduğunu iddia ediyor, ancak “Snapchat Haritaları” na gidin ve farkı görün ” çok güzel. Selam herkese siteniz inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , elif yılmaz – 184

10. Aksaray merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfanız yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 29-05-2021 16:37:25

11. Gaziantep dan kimler var. İsrail, Filistin’e karşı meşru müdafaa olduğunu iddia ediyor, ancak “Snapchat Haritaları” na gidin ve farkı görün . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 148

12. Selamın aleyküm sayfa valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım

13. Bu konu : ” İsrail, Filistin’e karşı meşru müdafaa olduğunu iddia ediyor, ancak “Snapchat Haritaları” na gidin ve farkı görün ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 500

14. Bu konu : ” İsrail, Filistin’e karşı meşru müdafaa olduğunu iddia ediyor, ancak “Snapchat Haritaları” na gidin ve farkı görün ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , banu – 320

15. Bu konu : ” İsrail, Filistin’e karşı meşru müdafaa olduğunu iddia ediyor, ancak “Snapchat Haritaları” na gidin ve farkı görün ” çok güzel. Merhaba sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , – 44

16. Selam herkese sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

17. selamun aleyküm web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Selam web sitesi vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım

19. elif yılmaz Reply

Karabük merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım süper ötesi mükemmel, şukuladım 26-06-2021 22:28:38

20. Mrb bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

21. Ordu merkezden ben ahmet. Merhabalar web siteniz valla dikkat çekici, şukuladım 05-07-2021 07:44:33

22. Bu konu : ” İsrail, Filistin’e karşı meşru müdafaa olduğunu iddia ediyor, ancak “Snapchat Haritaları” na gidin ve farkı görün ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 336

23. Merhabalar web sitesi yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

24. Bu konu : ” İsrail, Filistin’e karşı meşru müdafaa olduğunu iddia ediyor, ancak “Snapchat Haritaları” na gidin ve farkı görün ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi valla hayran edici, linkedinde paylaştım , ahmet – 46

25. Bu konu : ” İsrail, Filistin’e karşı meşru müdafaa olduğunu iddia ediyor, ancak “Snapchat Haritaları” na gidin ve farkı görün ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , banu – 215

26. Bu konu : ” İsrail, Filistin’e karşı meşru müdafaa olduğunu iddia ediyor, ancak “Snapchat Haritaları” na gidin ve farkı görün ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , – 339

27. Hakkari merkezden ben . Mrb siteniz vallaha hoşuma gitti, saolun 26-07-2021 22:19:56

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link