İsrail’in sonucu nedir

Merhaba, şimdi orta doğuya dikkat ediyorum. Gençtim ve yakın zamana kadar pek ilgilenmedim. (Üzgünüm) İsrail’in çok uzun süredir savaşta olduğunu fark ettim.

1. İsrail neden her zaman savaşta

2. ABD onları neden bu kadar çok destekliyor? Onları özel yapan nedir?

3. Bir şey olursa çatışmayı ne bitirir?

4. İsrail düştü mü (’48’de bağımsız bir devlet olduklarını görüyorum, her zaman değiller mi?)

Krizi nasıl çözersiniz?

Bunun komplo ile ilgili olmadığını biliyorum ama lol’i soracak başka bir yer bulamıyorum.

Bir başkasına soracağım, Yahudiler neden dünyadaki herkes tarafından bu kadar sevilmiyor? Buna ne sebep oldu?

19 Comments

1. Sinop merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim güzel, face de paylaştım 17-05-2021 05:23:58

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İsrail Gazze tüm soruları bitirdi ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 389

3. Selam web siten yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

4. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, şukuladım

5. Karaman merkezden ben memo. Selamın aleyküm siten ciddiyim güzel, face de paylaştım 27-05-2021 18:02:15

6. Sivas merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşımın vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 29-05-2021 09:51:15

7. Artvin dan kimler var. İsrail Gazze tüm soruları bitirdi . Selam web siten inanılmaz çok iyi, saolun , mehmet – 337

8. Tunceli merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşımın yeminle hayran bıraktı, saolun 09-06-2021 18:12:58

9. Bu konu : ” İsrail Gazze tüm soruları bitirdi ” çok güzel. Merhaba paylaşım ciddiyim çok güzel, saolun , ali – 71

10. elif yılmaz Reply

Afyon dan kimler var. İsrail Gazze tüm soruları bitirdi . Merhaba herkese sayfan valla iyi, saolun , elif yılmaz – 434

11. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

12. Ağrı merkezden ben doruk. Selam paylaşım vallaha iyi, saolun 28-06-2021 14:30:23

13. merhaba arkadaşlar siten valla dikkatimi çekti, tebrikler

14. selamun aleyküm sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

15. Bu konu : ” İsrail Gazze tüm soruları bitirdi ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , mehmet – 283

16. Merhaba herkese siten vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım

17. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web sitesi inan ki mükemmel, face de paylaştım

18. Erzincan dan kimler var. İsrail Gazze tüm soruları bitirdi . Mrb paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 343

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link