İran’ın üst düzey diplomatı Salı günü yaptığı açıklamada, İsrail’i suçladığı Natanz nükleer tesisine yapılacak bir saldırının, Tahran’ın büyük güçlerle 2015 nükleer anlaşmasını canlandırma görüşmelerinde elini güçlendirecek “çok kötü bir kumar” olduğunu söyledi.

Tahran, Pazar günü kilit nükleer sahasında meydana gelen bir patlamanın baş düşman İsrail’in sabotaj eylemi olduğunu söyledi ve uzun süredir devam eden gizli bir savaşın son bölümü gibi görünen bir saldırının intikamını aldı. İslam Cumhuriyeti’nin tanımadığı İsrail, olay hakkında resmi olarak yorum yapmadı.

Author

31 Comments

1. Bu konu : ” İsrail, İran’ın nükleer sahasını sabote etmek için çok kötü bir kumar oynadı, Mohammad Javad Zarif ” çok güzel. Merhaba siten inan ki çok iyi, saolun , Hasan – 157

2. Bu konu : ” İsrail, İran’ın nükleer sahasını sabote etmek için çok kötü bir kumar oynadı, Mohammad Javad Zarif ” çok güzel. Selamlar sayfan gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 436

3. Mersin dan kimler var. İsrail, İran’ın nükleer sahasını sabote etmek için çok kötü bir kumar oynadı, Mohammad Javad Zarif . Slm sayfanız harbiden çok güzel, tebrikler , hatice – 64

4. Slm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

5. Merhaba web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler

6. Adıyaman merkezden ben doruk. Merhabalar sayfan gerçekten iyi, face de paylaştım 20-04-2021 12:26:02

7. Batman dan kimler var. İsrail, İran’ın nükleer sahasını sabote etmek için çok kötü bir kumar oynadı, Mohammad Javad Zarif . Selam paylaşımın harbiden güzel, facebookta paylaştım , ziya – 499

8. Siirt dan kimler var. İsrail, İran’ın nükleer sahasını sabote etmek için çok kötü bir kumar oynadı, Mohammad Javad Zarif . Merhaba web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , gaye – 493

9. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İsrail, İran’ın nükleer sahasını sabote etmek için çok kötü bir kumar oynadı, Mohammad Javad Zarif ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , Gürbüz – 417

10. Çankırı merkezden ben gaye. Selam sayfan inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 02-05-2021 09:36:19

11. Selam herkese siteniz inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

12. Bu konu : ” İsrail, İran’ın nükleer sahasını sabote etmek için çok kötü bir kumar oynadı, Mohammad Javad Zarif ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 346

13. Nevşehir merkezden ben . selamun aleyküm siteniz gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler 15-05-2021 20:09:00

14. Bu konu : ” İsrail, İran’ın nükleer sahasını sabote etmek için çok kötü bir kumar oynadı, Mohammad Javad Zarif ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 127

15. Aksaray dan kimler var. İsrail, İran’ın nükleer sahasını sabote etmek için çok kötü bir kumar oynadı, Mohammad Javad Zarif . Merhaba herkese siteniz vallaha billaha çok iyi, sağolun , Hasan – 49

16. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İsrail, İran’ın nükleer sahasını sabote etmek için çok kötü bir kumar oynadı, Mohammad Javad Zarif ” çok güzel. Mrb sayfa valla mükemmel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 204

17. Bu konu : ” İsrail, İran’ın nükleer sahasını sabote etmek için çok kötü bir kumar oynadı, Mohammad Javad Zarif ” çok güzel. Merhabalar web siteniz harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 206

18. Çanakkale dan kimler var. İsrail, İran’ın nükleer sahasını sabote etmek için çok kötü bir kumar oynadı, Mohammad Javad Zarif . Selamın aleyküm paylaşımın yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 332

19. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler

20. Bu konu : ” İsrail, İran’ın nükleer sahasını sabote etmek için çok kötü bir kumar oynadı, Mohammad Javad Zarif ” çok güzel. Mrb paylaşım valla iyi, facebookta paylaştım , doruk – 259

21. Bu konu : ” İsrail, İran’ın nükleer sahasını sabote etmek için çok kötü bir kumar oynadı, Mohammad Javad Zarif ” çok güzel. Mrb paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 294

22. Siirt dan kimler var. İsrail, İran’ın nükleer sahasını sabote etmek için çok kötü bir kumar oynadı, Mohammad Javad Zarif . Merhaba siteniz inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , – 36

23. Uşak merkezden ben doruk. Selam sayfan valla hoşuma gitti, sağolun 30-06-2021 19:48:44

24. Mersin dan kimler var. İsrail, İran’ın nükleer sahasını sabote etmek için çok kötü bir kumar oynadı, Mohammad Javad Zarif . Selamın aleyküm siten yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 442

25. Kırklareli merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web sitesi cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-07-2021 23:41:12

26. İstanbul merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun 19-07-2021 19:52:32

27. Trabzon dan kimler var. İsrail, İran’ın nükleer sahasını sabote etmek için çok kötü bir kumar oynadı, Mohammad Javad Zarif . Slm siten inan ki güzel, şukuladım , hatice – 62

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link