İran’ın üst düzey diplomatı Salı günü yaptığı açıklamada, İsrail’i suçladığı Natanz nükleer tesisine yapılacak bir saldırının, Tahran’ın büyük güçlerle 2015 nükleer anlaşmasını canlandırma görüşmelerinde elini güçlendirecek “çok kötü bir kumar” olduğunu söyledi.

Tahran, Pazar günü kilit nükleer sahasında meydana gelen bir patlamanın baş düşman İsrail’in sabotaj eylemi olduğunu söyledi ve uzun süredir devam eden gizli bir savaşın son bölümü gibi görünen bir saldırının intikamını aldı. İslam Cumhuriyeti’nin tanımadığı İsrail, olay hakkında resmi olarak yorum yapmadı.

Author

10 Comments

1. Bu konu : ” İsrail, İran’ın nükleer sahasını sabote etmek için çok kötü bir kumar oynadı, Mohammad Javad Zarif ” çok güzel. Merhaba siten inan ki çok iyi, saolun , Hasan – 157

2. Bu konu : ” İsrail, İran’ın nükleer sahasını sabote etmek için çok kötü bir kumar oynadı, Mohammad Javad Zarif ” çok güzel. Selamlar sayfan gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 436

3. Mersin dan kimler var. İsrail, İran’ın nükleer sahasını sabote etmek için çok kötü bir kumar oynadı, Mohammad Javad Zarif . Slm sayfanız harbiden çok güzel, tebrikler , hatice – 64

4. Slm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

5. Adıyaman merkezden ben doruk. Merhabalar sayfan gerçekten iyi, face de paylaştım 20-04-2021 12:26:02

6. Batman dan kimler var. İsrail, İran’ın nükleer sahasını sabote etmek için çok kötü bir kumar oynadı, Mohammad Javad Zarif . Selam paylaşımın harbiden güzel, facebookta paylaştım , ziya – 499

7. Siirt dan kimler var. İsrail, İran’ın nükleer sahasını sabote etmek için çok kötü bir kumar oynadı, Mohammad Javad Zarif . Merhaba web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , gaye – 493

8. Bu konu : ” İsrail, İran’ın nükleer sahasını sabote etmek için çok kötü bir kumar oynadı, Mohammad Javad Zarif ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , Gürbüz – 417

9. Çankırı merkezden ben gaye. Selam sayfan inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 02-05-2021 09:36:19

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link