İsrail’in Filistinlilere yönelik saldırılarına dair binlerce Siyonist karşıtı yorum içeren çok sayıda haber ve video görüyorum. Bunu 5-10 yıl önce hiç görmezdiniz ve bunu 10+ yıl önce ASLA görmezdiniz. Bundan önce medya her zaman İsrail’i özgürlük savaşçıları ve Filistin’i teröristler olarak sunmuştu. Medya, İsrail’in en şiddetli saldırılarını küçümseyecek veya gizleyecektir. IDF üyelerini taş attığı için terörist bir çocuğu vuran özgürlük savaşçıları olarak tasvir eden pek çok haberi hatırlıyorum. Tek hatırlayan ben miyim?

Sadece birkaç yıl önce, herhangi biri bu konu hakkında konuşmaya çalıştığında ve İsrail’i eleştirmeye cesaret ettiğinde, bize Yahudi düşmanı veya daha kötüsü denilirdi. 11 Eylül’den sonra ne kadar kötü olduğunu hatırlıyorum. Uzaktan İsrail’i eleştiren bir şey söyleyemezsiniz.

Şu anda olan her şey on yıllardır devam ediyor ve birçok insana bunun yeni olduğunu anlıyorum. Medya bu tarafı daha önce hiç göstermemişti. Şimdi büyük haber kaynaklarının İsrail’i kötü bir şekilde tanıttığını görünce şok oldum. Neden öyle olduğunu düşünüyorsun? Sanırım kısmen saldırı videolarının viral hale gelmesini ve halka ulaşmasını durdurmak çok zor olabilir, ancak bundan daha fazlası mı olmalı? Bunu ana akım medyadan göreceğimi hiç düşünmemiştim.

Author

25 Comments

1. Bu konu : ” İsrail karşıtı medya ve sosyal medya dalgası nereden geliyor? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa cidden çok iyi, şukuladım , doruk – 281

2. Kocaeli dan kimler var. İsrail karşıtı medya ve sosyal medya dalgası nereden geliyor? . Merhabalar paylaşım vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , ali – 247

3. Kütahya dan kimler var. İsrail karşıtı medya ve sosyal medya dalgası nereden geliyor? . Merhabalar web siteniz gerçekten mükemmel, teşekkürler , ahmet – 335

4. Gaziantep merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 16-05-2021 03:26:53

5. Düzce merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 16-05-2021 09:55:50

6. Bu konu : ” İsrail karşıtı medya ve sosyal medya dalgası nereden geliyor? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha dikkatimi çekti, saolun , ziya – 102

7. Erzincan merkezden ben Hasan. Merhaba web siteniz cidden iyi, facebookta paylaştım 23-05-2021 13:26:54

8. Bartın dan kimler var. İsrail karşıtı medya ve sosyal medya dalgası nereden geliyor? . selamun aleyküm web siteniz ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 352

9. Kırklareli merkezden ben ali. Slm web siten ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 29-05-2021 17:57:13

10. Hakkari merkezden ben . Selam paylaşım valla iyi, tebrikler 29-05-2021 22:37:32

11. Karaman merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web sitesi cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 04-06-2021 12:59:09

12. Kars dan kimler var. İsrail karşıtı medya ve sosyal medya dalgası nereden geliyor? . Mrb web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , ziya – 13

13. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım

14. Ankara merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web siten valla dikkat çekici, sağolun 23-06-2021 20:41:26

15. Selam sayfa inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

16. Bu konu : ” İsrail karşıtı medya ve sosyal medya dalgası nereden geliyor? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 154

17. Gürbüz Reply

Bolu merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz inanki dikkat çekici, saolun 02-07-2021 01:03:02

18. Bu konu : ” İsrail karşıtı medya ve sosyal medya dalgası nereden geliyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , ziya – 42

19. Bayburt dan kimler var. İsrail karşıtı medya ve sosyal medya dalgası nereden geliyor? . Selam siten vallaha billaha güzel, sağolun , ali – 268

20. Burdur dan kimler var. İsrail karşıtı medya ve sosyal medya dalgası nereden geliyor? . selamun aleyküm web sitesi yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 231

21. Kırşehir dan kimler var. İsrail karşıtı medya ve sosyal medya dalgası nereden geliyor? . Mrb web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 450

22. Bursa dan kimler var. İsrail karşıtı medya ve sosyal medya dalgası nereden geliyor? . Selam bu web sitesi valla dikkatimi çekti, sağolun , banu – 274

23. Bu konu : ” İsrail karşıtı medya ve sosyal medya dalgası nereden geliyor? ” çok güzel. Merhaba web sitesi cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 354

24. Denizli merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfanız yeminle çok güzel, saolun 21-07-2021 02:51:32

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link