Genel olarak, aşının sonucunun ne olduğunu düşünüyorsunuz? Çok büyük ölümler olacak mı? Bir yerde okudum, belki aşı sizi farklı bir hastalıktan koruyor? Belki de itaati test etmek için Corona’yı yarattılar? Bakın kim aşı olacak, daha tehlikeli bir virüs salacak ve “komplo” teorilerinden kurtulacak? Yakında büyük bir ölüm olacağına inanıyorum, sadece aşıdan mı kaynaklanacak bilmiyorum yoksa aşılar daha tehlikeli bir virüsü yenmenize yardımcı olur mu?

Author

31 Comments

1. elif yılmaz Reply

Merhaba web sitesi harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

2. Slm paylaşım inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

3. Bu konu : ” İsrail’de yaşanan kitlesel aşılamanın sonucu? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha iyi, face de paylaştım , ziya – 309

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İsrail’de yaşanan kitlesel aşılamanın sonucu? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanki güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 140

5. Yozgat dan kimler var. İsrail’de yaşanan kitlesel aşılamanın sonucu? . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 228

6. Bu konu : ” İsrail’de yaşanan kitlesel aşılamanın sonucu? ” çok güzel. Selam siten inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 357

7. Merhaba sayfa gerçekten iyi, linkedinde paylaştım

8. Bu konu : ” İsrail’de yaşanan kitlesel aşılamanın sonucu? ” çok güzel. Merhabalar siten inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 134

9. Selamlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

10. Gürbüz Reply

Iğdır merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız yeminle çok güzel, face de paylaştım 08-04-2021 08:17:08

11. selam arkadaşlar sayfa gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Bu konu : ” İsrail’de yaşanan kitlesel aşılamanın sonucu? ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , ahmet – 16

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İsrail’de yaşanan kitlesel aşılamanın sonucu? ” çok güzel. Slm bu web sitesi valla iyi, tebrikler , Gürbüz – 125

15. İstanbul merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten güzel, tebrikler 15-05-2021 03:19:55

16. Diyarbakır merkezden ben banu. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden mükemmel, teşekkürler 15-05-2021 23:29:13

17. Kırıkkale merkezden ben memo. Selamlar web siteniz süper ötesi güzel, teşekkürler 21-05-2021 13:33:44

18. Bu konu : ” İsrail’de yaşanan kitlesel aşılamanın sonucu? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 183

19. Bolu merkezden ben doruk. Mrb siten cidden güzel, saolun 02-06-2021 10:58:44

20. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım

21. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa dan kimler var. İsrail’de yaşanan kitlesel aşılamanın sonucu? . Selam web siteniz inanılmaz iyi, sağolun , elif yılmaz – 40

22. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web siteniz inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Kilis merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfa valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-07-2021 07:09:34

24. Bu konu : ” İsrail’de yaşanan kitlesel aşılamanın sonucu? ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , ali – 394

25. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

26. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

27. selamun aleyküm paylaşım vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

28. Bu konu : ” İsrail’de yaşanan kitlesel aşılamanın sonucu? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa valla ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 56

29. Eskişehir merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın inanki dikkat çekici, tebrikler 29-07-2021 17:23:40

30. Afyon merkezden ben ali. Merhaba web sitesi harbiden hayran bıraktı, tebrikler 31-07-2021 18:35:33

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link