Genel olarak, aşının sonucunun ne olduğunu düşünüyorsunuz? Çok büyük ölümler olacak mı? Bir yerde okudum, belki aşı sizi farklı bir hastalıktan koruyor? Belki de itaati test etmek için Corona’yı yarattılar? Bakın kim aşı olacak, daha tehlikeli bir virüs salacak ve “komplo” teorilerinden kurtulacak? Yakında büyük bir ölüm olacağına inanıyorum, sadece aşıdan mı kaynaklanacak bilmiyorum yoksa aşılar daha tehlikeli bir virüsü yenmenize yardımcı olur mu?

Author

10 Comments

1. elif yılmaz Reply

Merhaba web sitesi harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

2. Slm paylaşım inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

3. Bu konu : ” İsrail’de yaşanan kitlesel aşılamanın sonucu? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha iyi, face de paylaştım , ziya – 309

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İsrail’de yaşanan kitlesel aşılamanın sonucu? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanki güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 140

5. Yozgat dan kimler var. İsrail’de yaşanan kitlesel aşılamanın sonucu? . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 228

6. Bu konu : ” İsrail’de yaşanan kitlesel aşılamanın sonucu? ” çok güzel. Selam siten inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 357

7. Bu konu : ” İsrail’de yaşanan kitlesel aşılamanın sonucu? ” çok güzel. Merhabalar siten inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 134

8. Selamlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

9. Iğdır merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız yeminle çok güzel, face de paylaştım 08-04-2021 08:17:08

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link