Şimdi herkes ikinci bir aşı olduktan ve ülke tamamen aşılandıktan sonra bu saldırıların başlaması biraz tuhaf değil mi?

İsrail neden bunu başlattı ve aşı programını bitirdi? Dünya için bir ‘örnek’ yapmak için, aynı şeyi yapıyorlar. Ancak diğer ülkelerde büyük çatışmalarımız yok, peki roket saldırılarıyla onları nasıl durduracaklar? Hayır. Siber saldırı gelir. İnternetin / elektriğin kesilmesi, medyanın çalışma şekli ve kimse aşı ölümleri hakkında kanıtlayamaz veya bilgi yayamaz.

Haber tekrar yayınlanmaya başladığında yeni konu ENFLASYON olacaktır. Covid daha sonra yeni saptan kaybolacak ve uzaklaşacaktır. Imo, mükemmel suç.

Author

24 Comments

1. Gürbüz Reply

Karaman dan kimler var. İsrail’in covid aşı ölümlerini dikkatini dağıtmak ve örtbas etmek için saldırıları | Yazın Cyberattack için de aynı . Selamlar web siteniz inan ki çok güzel, şukuladım , Gürbüz – 202

2. Bu konu : ” İsrail’in covid aşı ölümlerini dikkatini dağıtmak ve örtbas etmek için saldırıları | Yazın Cyberattack için de aynı ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , mehmet – 316

3. Bolu dan kimler var. İsrail’in covid aşı ölümlerini dikkatini dağıtmak ve örtbas etmek için saldırıları | Yazın Cyberattack için de aynı . Selamlar paylaşımınız cidden çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 349

4. Bu konu : ” İsrail’in covid aşı ölümlerini dikkatini dağıtmak ve örtbas etmek için saldırıları | Yazın Cyberattack için de aynı ” çok güzel. Merhaba herkese web siten valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 225

5. Selam paylaşımın inan ki iyi, face de paylaştım

6. Bu konu : ” İsrail’in covid aşı ölümlerini dikkatini dağıtmak ve örtbas etmek için saldırıları | Yazın Cyberattack için de aynı ” çok güzel. Slm siteniz inanki mükemmel, teşekkürler , ahmet – 105

7. Bu konu : ” İsrail’in covid aşı ölümlerini dikkatini dağıtmak ve örtbas etmek için saldırıları | Yazın Cyberattack için de aynı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 77

8. Bitlis dan kimler var. İsrail’in covid aşı ölümlerini dikkatini dağıtmak ve örtbas etmek için saldırıları | Yazın Cyberattack için de aynı . selamun aleyküm web siteniz valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 460

9. selamun aleyküm paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

10. Bu konu : ” İsrail’in covid aşı ölümlerini dikkatini dağıtmak ve örtbas etmek için saldırıları | Yazın Cyberattack için de aynı ” çok güzel. Merhabalar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 92

11. Kırıkkale merkezden ben ali. Merhaba sayfa inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 26-05-2021 16:43:54

12. Kastamonu merkezden ben . Merhabalar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 29-05-2021 15:26:13

13. Bu konu : ” İsrail’in covid aşı ölümlerini dikkatini dağıtmak ve örtbas etmek için saldırıları | Yazın Cyberattack için de aynı ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 58

14. Slm bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

15. Bu konu : ” İsrail’in covid aşı ölümlerini dikkatini dağıtmak ve örtbas etmek için saldırıları | Yazın Cyberattack için de aynı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 470

16. elif yılmaz Reply

Eskişehir dan kimler var. İsrail’in covid aşı ölümlerini dikkatini dağıtmak ve örtbas etmek için saldırıları | Yazın Cyberattack için de aynı . Slm web siteniz inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 266

17. Bitlis dan kimler var. İsrail’in covid aşı ölümlerini dikkatini dağıtmak ve örtbas etmek için saldırıları | Yazın Cyberattack için de aynı . Selam sayfan süper ötesi güzel, teşekkürler , Hasan – 224

18. Bu konu : ” İsrail’in covid aşı ölümlerini dikkatini dağıtmak ve örtbas etmek için saldırıları | Yazın Cyberattack için de aynı ” çok güzel. Merhaba web sitesi valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 373

19. Bu konu : ” İsrail’in covid aşı ölümlerini dikkatini dağıtmak ve örtbas etmek için saldırıları | Yazın Cyberattack için de aynı ” çok güzel. Selamlar web siten cidden hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 246

20. Kocaeli dan kimler var. İsrail’in covid aşı ölümlerini dikkatini dağıtmak ve örtbas etmek için saldırıları | Yazın Cyberattack için de aynı . selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 60

21. Isparta merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfanız harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-07-2021 07:36:13

22. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım

23. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siteniz valla hoşuma gitti, tebrikler

24. Sinop merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web siteniz harbiden çok güzel, face de paylaştım 15-07-2021 09:55:28

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link