ABD neden Filistinlilere karşı apartheid’i destekliyor? hepinizin fikrini soruyorum

ve İsrail’i destekleyenler için: Ailenizin 3 kuşaktır bir evi olduğunu hayal edin, bu piçler gelip sizi kovuyorlar, buranın onların toprağı olduğunu söylüyorlar, yeni şeyler yapmak için evinizi yıkıyorlar ve sonra size sadece küçük bir evde kalabileceğinizi söylüyorlar sadece uyruğunuz olduğu için insanlar tarafından zorbalığa uğrayacağınız bölge. Filistinlilerin son 70+ yıldır yaşadıkları bu.

Author

37 Comments

1. Gümüşhane dan kimler var. İsrail’in meşru bir devlet olmadığını ve ABD’nin onu desteklediğini her gün hatırlatmanız . Merhaba herkese siteniz ciddiyim hayran edici, saolun , gaye – 125

2. Bu konu : ” İsrail’in meşru bir devlet olmadığını ve ABD’nin onu desteklediğini her gün hatırlatmanız ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanki hayran edici, tebrikler , doruk – 188

3. Bu konu : ” İsrail’in meşru bir devlet olmadığını ve ABD’nin onu desteklediğini her gün hatırlatmanız ” çok güzel. Mrb siteniz ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 432

4. Merhabalar sayfa vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım

5. Aydın dan kimler var. İsrail’in meşru bir devlet olmadığını ve ABD’nin onu desteklediğini her gün hatırlatmanız . Merhabalar paylaşımın ciddiyim güzel, face de paylaştım , Emine – 417

6. selamun aleyküm web sitesi inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

7. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi güzel, sağolun

8. Sakarya dan kimler var. İsrail’in meşru bir devlet olmadığını ve ABD’nin onu desteklediğini her gün hatırlatmanız . Selam herkese siteniz harbiden çok hoşuma gitti, saolun , ali – 92

9. Kırklareli dan kimler var. İsrail’in meşru bir devlet olmadığını ve ABD’nin onu desteklediğini her gün hatırlatmanız . Selamlar web siteniz vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 34

10. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

11. Artvin dan kimler var. İsrail’in meşru bir devlet olmadığını ve ABD’nin onu desteklediğini her gün hatırlatmanız . merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 25

12. Bursa dan kimler var. İsrail’in meşru bir devlet olmadığını ve ABD’nin onu desteklediğini her gün hatırlatmanız . selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , – 285

13. Çankırı merkezden ben ali. Merhabalar sayfa harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım 06-07-2021 14:16:46

14. Bu konu : ” İsrail’in meşru bir devlet olmadığını ve ABD’nin onu desteklediğini her gün hatırlatmanız ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 17

15. Bayburt merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siteniz valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 08-07-2021 21:25:09

16. Gürbüz Reply

Karaman dan kimler var. İsrail’in meşru bir devlet olmadığını ve ABD’nin onu desteklediğini her gün hatırlatmanız . Selam sayfa cidden çok güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 126

17. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

18. Bu konu : ” İsrail’in meşru bir devlet olmadığını ve ABD’nin onu desteklediğini her gün hatırlatmanız ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha dikkat çekici, saolun , ali – 16

19. Elazığ dan kimler var. İsrail’in meşru bir devlet olmadığını ve ABD’nin onu desteklediğini her gün hatırlatmanız . Mrb sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 337

20. Van dan kimler var. İsrail’in meşru bir devlet olmadığını ve ABD’nin onu desteklediğini her gün hatırlatmanız . Mrb sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 161

21. Bu konu : ” İsrail’in meşru bir devlet olmadığını ve ABD’nin onu desteklediğini her gün hatırlatmanız ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 112

22. Tunceli merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 24-07-2021 18:23:38

23. Bu konu : ” İsrail’in meşru bir devlet olmadığını ve ABD’nin onu desteklediğini her gün hatırlatmanız ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 360

24. Bu konu : ” İsrail’in meşru bir devlet olmadığını ve ABD’nin onu desteklediğini her gün hatırlatmanız ” çok güzel. Mrb bu web sitesi harbiden iyi, saolun , Aylin – 75

25. Bu konu : ” İsrail’in meşru bir devlet olmadığını ve ABD’nin onu desteklediğini her gün hatırlatmanız ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 450

26. Bu konu : ” İsrail’in meşru bir devlet olmadığını ve ABD’nin onu desteklediğini her gün hatırlatmanız ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inan ki dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 222

27. elif yılmaz Reply

Nevşehir dan kimler var. İsrail’in meşru bir devlet olmadığını ve ABD’nin onu desteklediğini her gün hatırlatmanız . Merhabalar sayfanız vallaha billaha hayran edici, şukuladım , elif yılmaz – 496

28. Giresun merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz iyi, facebookta paylaştım 26-08-2021 12:22:38

29. Bu konu : ” İsrail’in meşru bir devlet olmadığını ve ABD’nin onu desteklediğini her gün hatırlatmanız ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , gaye – 186

30. elif yılmaz Reply

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2021 19:44:35

31. Merhaba herkese paylaşımınız inanki mükemmel, linkedinde paylaştım

32. Mersin dan kimler var. İsrail’in meşru bir devlet olmadığını ve ABD’nin onu desteklediğini her gün hatırlatmanız . Selamın aleyküm sayfan inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 138

33. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki hayran edici, face de paylaştım 14-09-2021 07:47:34

34. Bu konu : ” İsrail’in meşru bir devlet olmadığını ve ABD’nin onu desteklediğini her gün hatırlatmanız ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 288

35. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İsrail’in meşru bir devlet olmadığını ve ABD’nin onu desteklediğini her gün hatırlatmanız ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 188

36. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşım vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 23-09-2021 22:49:31

37. Edirne merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-09-2021 23:07:49

Write A Comment