işsizlik yardımları, o devletin asgari ücretiyle doğru orantılı olmalıdır

yani: florida = haftada 300

Ny = Haftada 600.

Özellikle kira farklılıkları nedeniyle

New York’ta asgari ücretle çalışan biri, haftada 40 saat çalıştığını varsayarak, haftada 600 dolar kazanacaktır .. Florida’da aynı sayıda saat asgari ücretle çalışan biri haftada 300 dolar kazanacaktır .. Hükümet size gidemeyeceğinizi söylüyorsa çalıştıktan sonra, temel kira ve yiyecekleri karşılayabilmeniz için size en azından eyaletinizde asgari ücreti sağlıyor olmalılar.

İşsizlik için haftalık 300 $ uzatma Ülke çapında, özellikle de şirketlere on milyarlarca dolar ve sorgulamadan yüz milyarlarca dolar dış yardım vermekte sorun yaşamadıklarında saçma ..

Zenginler tereddüt etmeden hükümetten milyarlarca ve trilyonlarca dolar alabiliyorsa Amerika’da bir terslik var ama aynı hükümet fakir insanlara herhangi bir şey vermekten kaçınmak için olabildiğince zor

“işsizlik yardımları, o devletin asgari ücretiyle doğru orantılı olmalıdır” üzerine 13 yorum

1. Bu konu : ” işsizlik yardımları, o devletin asgari ücretiyle doğru orantılı olmalıdır ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 273

2. Bu konu : ” işsizlik yardımları, o devletin asgari ücretiyle doğru orantılı olmalıdır ” çok güzel. Mrb web siteniz inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 37

3. Artvin dan kimler var. işsizlik yardımları, o devletin asgari ücretiyle doğru orantılı olmalıdır . Merhaba herkese web siten yeminle çok iyi, saolun , Hasan – 340

4. Bu konu : ” işsizlik yardımları, o devletin asgari ücretiyle doğru orantılı olmalıdır ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , ziya – 124

5. Bu konu : ” işsizlik yardımları, o devletin asgari ücretiyle doğru orantılı olmalıdır ” çok güzel. Merhaba siteniz inan ki hayran edici, teşekkürler , ziya – 387

6. Edirne merkezden ben ziya. Selamlar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 17-02-2021 21:33:59

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link