Bu aboneliği sormak, diğer abonelerin beni yasaklayacağından korktuğum için.

Ancak 15 vakada kan pıhtılaşması apaçıktı ve Idk, vax’ı alan toplam 6,8 milyon kişiden kaçının kadın olduğu. Toplam kadın sayısını bilen var mı?

Orada gerçek istatistiği bulmaya çalışıyorum çünkü insanların milyonda 1’den az şansı söylediklerini görüyorum, ki matematik hala matematikse, bu istatistik tamdır bs lol.

28 Comments

1. Uşak merkezden ben . Selam herkese web siteniz inanılmaz iyi, teşekkürler 25-04-2021 07:10:22

2. Slm sayfa süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım

3. Kars dan kimler var. İstatistiksel olarak bir kadının J ve J’den kan pıhtısı alma olasılığı nedir? . merhaba arkadaşlar siteniz harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 233

4. Gürbüz Reply

Uşak dan kimler var. İstatistiksel olarak bir kadının J ve J’den kan pıhtısı alma olasılığı nedir? . Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 285

5. Kars merkezden ben gaye. Mrb siteniz gerçekten hayran edici, saolun 01-05-2021 09:14:47

6. Trabzon dan kimler var. İstatistiksel olarak bir kadının J ve J’den kan pıhtısı alma olasılığı nedir? . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha çok iyi, saolun , ali – 324

7. Slm paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

8. Selam herkese web siteniz valla çok güzel, teraziye tıkladım

9. Merhabalar web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

10. Bu konu : ” İstatistiksel olarak bir kadının J ve J’den kan pıhtısı alma olasılığı nedir? ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 306

11. Merhaba herkese web sitesi cidden çok iyi, tebrikler

12. Gaziantep merkezden ben emin. Slm sayfan ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım 15-05-2021 04:37:34

13. Mrb web siteniz vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım

14. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım

15. Şırnak merkezden ben mehmet. Merhaba sayfa inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 06-06-2021 01:40:39

16. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun

17. Bu konu : ” İstatistiksel olarak bir kadının J ve J’den kan pıhtısı alma olasılığı nedir? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha çok güzel, saolun , Hasan – 428

18. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha güzel, face de paylaştım

19. Bu konu : ” İstatistiksel olarak bir kadının J ve J’den kan pıhtısı alma olasılığı nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , Hasan – 432

20. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

21. Bu konu : ” İstatistiksel olarak bir kadının J ve J’den kan pıhtısı alma olasılığı nedir? ” çok güzel. Merhabalar sayfa ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , hatice – 456

22. Bu konu : ” İstatistiksel olarak bir kadının J ve J’den kan pıhtısı alma olasılığı nedir? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 23

23. Zonguldak dan kimler var. İstatistiksel olarak bir kadının J ve J’den kan pıhtısı alma olasılığı nedir? . Merhaba herkese siteniz inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 454

24. Merhabalar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

25. Bu konu : ” İstatistiksel olarak bir kadının J ve J’den kan pıhtısı alma olasılığı nedir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 207

26. Bingöl merkezden ben doruk. Selamlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, şukuladım 22-07-2021 11:56:37

27. Muğla dan kimler var. İstatistiksel olarak bir kadının J ve J’den kan pıhtısı alma olasılığı nedir? . Mrb paylaşımın valla hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 355

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link