Bu aboneliği sormak, diğer abonelerin beni yasaklayacağından korktuğum için.

Ancak 15 vakada kan pıhtılaşması apaçıktı ve Idk, vax’ı alan toplam 6,8 milyon kişiden kaçının kadın olduğu. Toplam kadın sayısını bilen var mı?

Orada gerçek istatistiği bulmaya çalışıyorum çünkü insanların milyonda 1’den az şansı söylediklerini görüyorum, ki matematik hala matematikse, bu istatistik tamdır bs lol.

9 Comments

1. Uşak merkezden ben . Selam herkese web siteniz inanılmaz iyi, teşekkürler 25-04-2021 07:10:22

2. Kars dan kimler var. İstatistiksel olarak bir kadının J ve J’den kan pıhtısı alma olasılığı nedir? . merhaba arkadaşlar siteniz harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 233

3. Uşak dan kimler var. İstatistiksel olarak bir kadının J ve J’den kan pıhtısı alma olasılığı nedir? . Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 285

4. Kars merkezden ben gaye. Mrb siteniz gerçekten hayran edici, saolun 01-05-2021 09:14:47

5. Trabzon dan kimler var. İstatistiksel olarak bir kadının J ve J’den kan pıhtısı alma olasılığı nedir? . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha çok iyi, saolun , ali – 324

6. Slm paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

7. Selam herkese web siteniz valla çok güzel, teraziye tıkladım

8. Merhabalar web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link