İşte 2021 için hazırladıkları ajandalar

Bazı komplo teorisyenleri, Economist dergisinin gelecek gündemleri için Elite’in ilan panoları olduğuna inanıyor.

İşte 2021 için bazı sayfalar, abone olmadım, bu yüzden okuyabildiğim tek şey başlıklar ve ilk paragraflar, bence başlıkların önümüzdeki yıl ne olacağını varsaymak için yeterli olacağını düşünüyorum.

https://www.economist.com/the-world-ahead/?page=1

Bisikletleri gerçekten sevmiyorum, koşuya başlamayı tercih ederim.

“İşte 2021 için hazırladıkları ajandalar” üzerine 19 yorum

1. Bu konu : ” İşte 2021 için hazırladıkları ajandalar ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 184

2. Kırklareli dan kimler var. İşte 2021 için hazırladıkları ajandalar . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , doruk – 396

3. Trabzon dan kimler var. İşte 2021 için hazırladıkları ajandalar . merhaba arkadaşlar paylaşımın valla hayran edici, saolun , hatice – 213

4. Burdur dan kimler var. İşte 2021 için hazırladıkları ajandalar . Selamlar siteniz ciddiyim çok güzel, tebrikler , doruk – 275

5. Bu konu : ” İşte 2021 için hazırladıkları ajandalar ” çok güzel. Selamlar web siten yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , hatice – 89

6. Düzce dan kimler var. İşte 2021 için hazırladıkları ajandalar . Merhabalar bu web sitesi valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ziya – 414

7. Mardin merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım 17-02-2021 13:25:58

8. Zonguldak merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 24-02-2021 18:22:29

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link