https://youtu.be/Mn31IIV1968

Bildiğimizden çok daha fazlasıyız. Her birimiz olağanüstü şeyler yapabiliriz. Bunu deneyin ve başarılı olursanız bir yorum yazın:

https://youtu.be/YSfJjdnqfOo

https://youtu.be/vka0esoLe8c

İkinci video, onlarca yıldır astral seyahat, uzaktan izleme, insan olmayan zeka ve telekinezi gibi şeyler öğrettikleri Monroe Enstitüsü’nden. Askeri istihbarat bunu uzun süredir kullanıyor.

İnsanlar çok yeteneklidir:

https://youtu.be/NhU-_ekGiP4

Hepiniz çok güçlü varlıklarsınız. Çok şey kaybedildi. Hepinize barış ve sevgi, nefret edenler bile. Tıpkı ışığın karanlığı dağıtması gibi, aşk da nefreti yener.

Author

31 Comments

1. Yalova merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar siten inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım 09-04-2021 10:37:25

2. Konya dan kimler var. İşte bazı beyaz haplar. Bu şeyleri bilmeni gerçekten istemiyorlar . Slm siteniz inanki güzel, face de paylaştım , gaye – 227

3. Mardin merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle mükemmel, teşekkürler 09-04-2021 13:17:34

4. Rize merkezden ben . Selam web siteniz yeminle mükemmel, facebookta paylaştım 10-04-2021 11:52:52

5. Zonguldak dan kimler var. İşte bazı beyaz haplar. Bu şeyleri bilmeni gerçekten istemiyorlar . Selamın aleyküm sayfan harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 174

6. Bu konu : ” İşte bazı beyaz haplar. Bu şeyleri bilmeni gerçekten istemiyorlar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , – 216

7. Bu konu : ” İşte bazı beyaz haplar. Bu şeyleri bilmeni gerçekten istemiyorlar ” çok güzel. Merhaba herkese siten ciddiyim güzel, tebrikler , banu – 368

8. Bu konu : ” İşte bazı beyaz haplar. Bu şeyleri bilmeni gerçekten istemiyorlar ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanki mükemmel, sağolun , ziya – 469

9. Bu konu : ” İşte bazı beyaz haplar. Bu şeyleri bilmeni gerçekten istemiyorlar ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , gaye – 163

10. Kilis merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşımınız inanki mükemmel, teşekkürler 01-05-2021 09:03:08

11. Uşak merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz inanki hayran edici, sağolun 03-05-2021 19:02:08

12. Bu konu : ” İşte bazı beyaz haplar. Bu şeyleri bilmeni gerçekten istemiyorlar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 342

13. Selamın aleyküm paylaşım inan ki iyi, linkedinde paylaştım

14. Karaman dan kimler var. İşte bazı beyaz haplar. Bu şeyleri bilmeni gerçekten istemiyorlar . Merhaba paylaşımın valla hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 46

15. Selam paylaşım vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Selam sayfanız süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım

17. Erzurum merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfanız yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-05-2021 21:56:43

18. Bu konu : ” İşte bazı beyaz haplar. Bu şeyleri bilmeni gerçekten istemiyorlar ” çok güzel. Selam web siteniz inanki hayran bıraktı, sağolun , Hasan – 435

19. Samsun dan kimler var. İşte bazı beyaz haplar. Bu şeyleri bilmeni gerçekten istemiyorlar . Slm siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 184

20. Selam herkese web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

21. Tunceli merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımınız inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 17-06-2021 17:51:56

22. Artvin dan kimler var. İşte bazı beyaz haplar. Bu şeyleri bilmeni gerçekten istemiyorlar . selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 180

23. Bitlis merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten inanılmaz çok güzel, sağolun 23-06-2021 21:25:53

24. Slm bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, şukuladım

25. Sakarya dan kimler var. İşte bazı beyaz haplar. Bu şeyleri bilmeni gerçekten istemiyorlar . Merhaba sayfa yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 347

26. Bu konu : ” İşte bazı beyaz haplar. Bu şeyleri bilmeni gerçekten istemiyorlar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , doruk – 302

27. Bu konu : ” İşte bazı beyaz haplar. Bu şeyleri bilmeni gerçekten istemiyorlar ” çok güzel. Selam herkese sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 326

28. Düzce dan kimler var. İşte bazı beyaz haplar. Bu şeyleri bilmeni gerçekten istemiyorlar . Merhaba herkese web siten gerçekten mükemmel, sağolun , memo – 175

29. Adana merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 28-07-2021 10:26:01

30. Siirt merkezden ben ali. Selam siten süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 28-07-2021 11:00:56

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link