Komplo, “bir grup tarafından yasadışı veya zararlı bir şey yapmak için gizli bir plan” olarak tanımlanır.

Son gönderilerin hiçbirinde bunu göremiyorum. Bunlar sadece protestoların, iddialarda bulunan ünlülerin ve şiddet çağrısı yapan diğer fotoğrafların fotoğraflarıdır. Bu komplolar değil!

Bu yüzden insanları uyanmaya davet ediyorum! r/komplonun hiçbir şekilde komplolarla ilgili olmadığını, ancak büyük ölçekte suçları organize etmeyi amaçlayan birkaç kişinin gizli bir planı olduğunu. Kanıt? Kanıt? Hot’daki tüm gönderilere bakmanız yeterli! Bu gönderilerin hiçbiri, bir grubun gizli bir planı olduğu bağlantısını kurmaz. Hiçbiri gizli bir plan olduğuna dair kanıt sağlamaz. Hiçbiri hukuka aykırı bir şey yapıldığını göstermez.

25 Comments

1. Bu konu : ” İşte benim komplo teorim: insanları şiddete davet eden bir platform olarak r/Comspiracy ” çok güzel. Merhaba siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , mehmet – 81

2. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web siteniz inan ki çok iyi, teşekkürler

3. Bu konu : ” İşte benim komplo teorim: insanları şiddete davet eden bir platform olarak r/Comspiracy ” çok güzel. Merhaba sayfanız ciddiyim çok iyi, şukuladım , ali – 362

4. Bu konu : ” İşte benim komplo teorim: insanları şiddete davet eden bir platform olarak r/Comspiracy ” çok güzel. Slm siten vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , ali – 185

5. Nevşehir dan kimler var. İşte benim komplo teorim: insanları şiddete davet eden bir platform olarak r/Comspiracy . Slm siten inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , emin – 83

6. Kocaeli merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfan inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 24-07-2021 01:38:59

7. Kütahya merkezden ben Hasan. Selam siten inanki iyi, linkedinde paylaştım 24-07-2021 17:05:08

8. Bursa dan kimler var. İşte benim komplo teorim: insanları şiddete davet eden bir platform olarak r/Comspiracy . Selam siten gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 319

9. Gürbüz Reply

Samsun merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun 25-07-2021 12:07:16

10. Merhaba herkese bu web sitesi inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

11. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İşte benim komplo teorim: insanları şiddete davet eden bir platform olarak r/Comspiracy ” çok güzel. Selam sayfan süper ötesi hayran edici, sağolun , Gürbüz – 34

12. elif yılmaz Reply

Sivas dan kimler var. İşte benim komplo teorim: insanları şiddete davet eden bir platform olarak r/Comspiracy . selam arkadaşlar web siteniz gerçekten çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 428

13. selamun aleyküm sayfan vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Karaman dan kimler var. İşte benim komplo teorim: insanları şiddete davet eden bir platform olarak r/Comspiracy . merhaba arkadaşlar sayfa yeminle dikkat çekici, saolun , – 111

15. elif yılmaz Reply

Tekirdağ dan kimler var. İşte benim komplo teorim: insanları şiddete davet eden bir platform olarak r/Comspiracy . Selamın aleyküm sayfa vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 387

16. Merhabalar web siteniz valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İşte benim komplo teorim: insanları şiddete davet eden bir platform olarak r/Comspiracy ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 358

18. Bu konu : ” İşte benim komplo teorim: insanları şiddete davet eden bir platform olarak r/Comspiracy ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , Hasan – 369

19. Kırıkkale merkezden ben doruk. Merhaba siten harbiden çok hoşuma gitti, saolun 31-08-2021 19:01:00

20. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web siteniz ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım

21. Elazığ dan kimler var. İşte benim komplo teorim: insanları şiddete davet eden bir platform olarak r/Comspiracy . Merhaba sayfa inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 38

22. Bu konu : ” İşte benim komplo teorim: insanları şiddete davet eden bir platform olarak r/Comspiracy ” çok güzel. Merhabalar web siteniz harbiden iyi, teşekkürler , banu – 101

Write A Comment