İşte bir düşünce – Twitter / FB / Disney defund …

Böylece tüm rahatsız edici bakış açılarını, NY Post lol’i bile sustururlar !!

İnsanları sola ve sağa indirirler

Değerli film franchise’larını spazmodik titreyen amfibi bok yığınlarına dönüştürürler.

Sizi gözetliyorlar ve aramalarınızı, konumunuzu, her neyse satıyorlar

Onları kullanmaya devam ederek ve şikayet ederek neden hoşgörüyorsunuz? Saçma görünüyor

Hesaplarınızı silin, ödemeyi bırakın ve dikkat etmeyi bırakın

/ rant

… SleepNowMyThrowaway tarafından gönderildi
[comments]

“İşte bir düşünce – Twitter / FB / Disney defund …” üzerine 39 yorum

1. Karaman dan kimler var. İşte bir düşünce – Twitter / FB / Disney defund … . selamun aleyküm web siten harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 401

2. Bu konu : ” İşte bir düşünce – Twitter / FB / Disney defund … ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 389

3. Tekirdağ merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 04-11-2020 12:23:01

4. Ordu dan kimler var. İşte bir düşünce – Twitter / FB / Disney defund … . Selam sayfan inanki iyi, şukuladım , hatice – 135

5. Giresun dan kimler var. İşte bir düşünce – Twitter / FB / Disney defund … . Slm web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , ali – 198

6. Erzincan dan kimler var. İşte bir düşünce – Twitter / FB / Disney defund … . selamun aleyküm web siteniz inanılmaz iyi, teşekkürler , ali – 102

7. Çankırı dan kimler var. İşte bir düşünce – Twitter / FB / Disney defund … . Selamın aleyküm web siten ciddiyim çok güzel, sağolun , emin – 54

8. Malatya dan kimler var. İşte bir düşünce – Twitter / FB / Disney defund … . Mrb web siteniz inanılmaz güzel, teşekkürler , ahmet – 210

9. Bu konu : ” İşte bir düşünce – Twitter / FB / Disney defund … ” çok güzel. Merhaba sayfa harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 433

10. Bu konu : ” İşte bir düşünce – Twitter / FB / Disney defund … ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inanki iyi, tebrikler , ahmet – 330

11. İstanbul merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşım ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 05-11-2020 02:12:50

12. Bu konu : ” İşte bir düşünce – Twitter / FB / Disney defund … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha dikkatimi çekti, saolun , ali – 382

13. Diyarbakır merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfa gerçekten iyi, teraziye tıkladım 16-11-2020 06:11:05

14. Burdur dan kimler var. İşte bir düşünce – Twitter / FB / Disney defund … . Merhaba siten ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 272

15. Sivas merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 23-11-2020 21:17:29

16. Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siteniz inan ki mükemmel, şukuladım 02-12-2020 05:11:47

17. Karaman merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok güzel, tebrikler 05-12-2020 19:57:41

18. Bu konu : ” İşte bir düşünce – Twitter / FB / Disney defund … ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 210

19. Bu konu : ” İşte bir düşünce – Twitter / FB / Disney defund … ” çok güzel. Mrb siteniz cidden iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 41

20. Düzce merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 27-12-2020 19:20:18

21. Antalya dan kimler var. İşte bir düşünce – Twitter / FB / Disney defund … . Merhabalar sayfan yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 361

22. Bolu merkezden ben Emine. Selam paylaşımınız gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 29-12-2020 13:13:40

23. Kırşehir merkezden ben mehmet. Selam paylaşımın cidden çok güzel, face de paylaştım 31-12-2020 18:50:05

24. Bu konu : ” İşte bir düşünce – Twitter / FB / Disney defund … ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , hatice – 168

25. Bu konu : ” İşte bir düşünce – Twitter / FB / Disney defund … ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 128

26. Bu konu : ” İşte bir düşünce – Twitter / FB / Disney defund … ” çok güzel. Merhabalar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 351

27. Erzurum dan kimler var. İşte bir düşünce – Twitter / FB / Disney defund … . Merhaba herkese bu web sitesi valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 486

28. Kütahya dan kimler var. İşte bir düşünce – Twitter / FB / Disney defund … . merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 17

29. Bu konu : ” İşte bir düşünce – Twitter / FB / Disney defund … ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 370

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link