Yarın potansiyel Reddit tasfiyesi ile ilgili her yazıda gördüğüm tek şey, insanların Ruqqus’a switiching göndermesi. Reklamcılığın daha önce reddit yayınları ve etkileşimleri olarak gizlendiğini gördük ve bu tür bir kampanya sosyal medyaya ve insanların sansür karşıtı görüşlerine olan güvenin daraltılmasından yararlanıyor. Bu Ruqqus’u itibarsızlaştırmak anlamına gelmiyor, umarım yeni şirket adım atıyor ve bize son on yılın başlarında yapabileceğimiz açık tartışmayı sağlıyor. Bunu söyleyeceğim, Ruqqus her görüntülemeyi denediğimde yüklemesi sonsuza dek sürdü.

Ayrıca, yarın yasaklanmayacağını düşündüğüm için bunu almıyorum, bunun daha olası bir senaryo olduğunun tamamen farkındayım … ve bu alt kapanırsa ve bu benim burada son gönderi.

Author

91 Comments

1. Mrb siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

2. selamun aleyküm web sitesi inanki hayran bıraktı, tebrikler

3. Kırşehir merkezden ben gaye. Selam bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 29-06-2020 07:31:32

4. elif yılmaz Reply

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfan inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım 30-06-2020 02:52:02

5. Ordu merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 01-07-2020 00:42:18

6. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siten valla çok hoşuma gitti, şukuladım

7. selamun aleyküm web siten inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Adana merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siteniz inanki mükemmel, facebookta paylaştım 04-07-2020 01:48:33

9. Nevşehir merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle güzel, twitter da paylaştım 05-07-2020 00:06:48

10. Kayseri merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-07-2020 02:17:21

11. Hatay merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 09-07-2020 16:46:06

12. Balıkesir merkezden ben gaye. Merhabalar sayfan ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 14-07-2020 17:32:34

13. Artvin merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler 18-07-2020 13:21:07

14. Merhaba herkese web sitesi gerçekten hayran edici, face de paylaştım

15. Selamlar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

16. Sakarya merkezden ben Emine. Merhabalar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, saolun 24-07-2020 02:39:20

17. elif yılmaz Reply

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfanız vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-07-2020 15:46:59

18. Selam paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Edirne merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımın harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 01-08-2020 16:06:37

20. Selamın aleyküm web siteniz inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

21. selamun aleyküm sayfanız gerçekten çok güzel, teşekkürler

22. Erzincan merkezden ben Aylin. Mrb siteniz süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 10-08-2020 17:28:43

23. Gürbüz Reply

Ağrı merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi valla güzel, saolun 11-08-2020 16:21:49

24. Sakarya merkezden ben ziya. Selamlar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-08-2020 10:43:01

25. Bartın merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfan vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 20-08-2020 08:13:12

26. Kırşehir merkezden ben Emine. Slm paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 22-08-2020 01:30:22

27. Çorum merkezden ben gaye. Slm siteniz vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 23:21:12

28. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok iyi, face de paylaştım

29. Mersin merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 29-08-2020 17:45:56

30. Trabzon merkezden ben Aylin. Mrb sayfanız inanki mükemmel, sağolun 30-08-2020 03:42:12

31. Mrb sayfa süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım

32. Slm paylaşımın ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım

33. Selam sayfa valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

34. Trabzon merkezden ben banu. Merhaba bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 22-09-2020 20:06:02

35. Bayburt merkezden ben banu. Merhabalar sayfanız cidden dikkat çekici, sağolun 24-09-2020 00:48:30

36. Gürbüz Reply

Slm web siteniz vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

37. Kayseri merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha hayran edici, tebrikler 02-10-2020 11:26:03

38. Osmaniye merkezden ben gaye. selamun aleyküm siteniz cidden hayran bıraktı, sağolun 02-10-2020 11:50:15

39. Muğla merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 06-10-2020 16:46:12

40. elif yılmaz Reply

Isparta dan kimler var. İşte bir teori, belki de “reddit kitle yasaklaması” söylentisi yanlıştır ve Ruqqus.com için (aldatıcı etkili) bir pazarlama kampanyasının bir parçasıydı . Selamlar siten inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 397

41. Mrb web siten vallaha çok iyi, facebookta paylaştım

42. Selam herkese bu web sitesi yeminle iyi, teşekkürler

43. Ardahan merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web siteniz yeminle mükemmel, saolun 23-11-2020 23:49:20

44. Mersin dan kimler var. İşte bir teori, belki de “reddit kitle yasaklaması” söylentisi yanlıştır ve Ruqqus.com için (aldatıcı etkili) bir pazarlama kampanyasının bir parçasıydı . selam arkadaşlar web siten inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 200

45. Mrb bu web sitesi inan ki çok güzel, face de paylaştım

46. Erzincan merkezden ben doruk. Selam siteniz vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 03-12-2020 09:53:33

47. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, tebrikler

48. Bu konu : ” İşte bir teori, belki de “reddit kitle yasaklaması” söylentisi yanlıştır ve Ruqqus.com için (aldatıcı etkili) bir pazarlama kampanyasının bir parçasıydı ” çok güzel. Slm siten inanki iyi, saolun , banu – 252

49. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok güzel, teşekkürler

50. Bu konu : ” İşte bir teori, belki de “reddit kitle yasaklaması” söylentisi yanlıştır ve Ruqqus.com için (aldatıcı etkili) bir pazarlama kampanyasının bir parçasıydı ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 370

51. Gürbüz Reply

Kilis dan kimler var. İşte bir teori, belki de “reddit kitle yasaklaması” söylentisi yanlıştır ve Ruqqus.com için (aldatıcı etkili) bir pazarlama kampanyasının bir parçasıydı . selam arkadaşlar web sitesi valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 73

52. Bu konu : ” İşte bir teori, belki de “reddit kitle yasaklaması” söylentisi yanlıştır ve Ruqqus.com için (aldatıcı etkili) bir pazarlama kampanyasının bir parçasıydı ” çok güzel. Selam herkese web siten ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 364

53. Erzurum merkezden ben mehmet. Merhabalar web siteniz vallaha dikkat çekici, tebrikler 15-12-2020 22:53:37

54. Çorum dan kimler var. İşte bir teori, belki de “reddit kitle yasaklaması” söylentisi yanlıştır ve Ruqqus.com için (aldatıcı etkili) bir pazarlama kampanyasının bir parçasıydı . selam arkadaşlar sayfanız inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 123

55. Bu konu : ” İşte bir teori, belki de “reddit kitle yasaklaması” söylentisi yanlıştır ve Ruqqus.com için (aldatıcı etkili) bir pazarlama kampanyasının bir parçasıydı ” çok güzel. Slm sayfa vallaha dikkat çekici, saolun , Emine – 224

56. Bu konu : ” İşte bir teori, belki de “reddit kitle yasaklaması” söylentisi yanlıştır ve Ruqqus.com için (aldatıcı etkili) bir pazarlama kampanyasının bir parçasıydı ” çok güzel. Merhabalar web siten vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 67

57. Konya dan kimler var. İşte bir teori, belki de “reddit kitle yasaklaması” söylentisi yanlıştır ve Ruqqus.com için (aldatıcı etkili) bir pazarlama kampanyasının bir parçasıydı . selamun aleyküm sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 244

58. Malatya merkezden ben banu. Slm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 28-12-2020 16:13:53

59. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

60. elif yılmaz Reply

Merhaba siteniz vallaha iyi, teraziye tıkladım

61. Giresun merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 03-01-2021 17:41:29

62. Nevşehir merkezden ben Emine. Merhabalar siten vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 11-01-2021 21:01:12

63. Şanlıurfa dan kimler var. İşte bir teori, belki de “reddit kitle yasaklaması” söylentisi yanlıştır ve Ruqqus.com için (aldatıcı etkili) bir pazarlama kampanyasının bir parçasıydı . Selam paylaşımınız valla dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 136

64. Merhabalar sayfa inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

65. Bu konu : ” İşte bir teori, belki de “reddit kitle yasaklaması” söylentisi yanlıştır ve Ruqqus.com için (aldatıcı etkili) bir pazarlama kampanyasının bir parçasıydı ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 77

66. Tunceli dan kimler var. İşte bir teori, belki de “reddit kitle yasaklaması” söylentisi yanlıştır ve Ruqqus.com için (aldatıcı etkili) bir pazarlama kampanyasının bir parçasıydı . Selamlar paylaşımın harbiden iyi, saolun , – 195

67. Denizli dan kimler var. İşte bir teori, belki de “reddit kitle yasaklaması” söylentisi yanlıştır ve Ruqqus.com için (aldatıcı etkili) bir pazarlama kampanyasının bir parçasıydı . Merhaba web sitesi vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 23

68. Uşak merkezden ben memo. Selamlar paylaşımınız harbiden çok güzel, twitter da paylaştım 06-02-2021 03:27:33

69. Ağrı dan kimler var. İşte bir teori, belki de “reddit kitle yasaklaması” söylentisi yanlıştır ve Ruqqus.com için (aldatıcı etkili) bir pazarlama kampanyasının bir parçasıydı . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 468

70. Bu konu : ” İşte bir teori, belki de “reddit kitle yasaklaması” söylentisi yanlıştır ve Ruqqus.com için (aldatıcı etkili) bir pazarlama kampanyasının bir parçasıydı ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 113

71. Bu konu : ” İşte bir teori, belki de “reddit kitle yasaklaması” söylentisi yanlıştır ve Ruqqus.com için (aldatıcı etkili) bir pazarlama kampanyasının bir parçasıydı ” çok güzel. Slm web sitesi cidden çok iyi, sağolun , hatice – 50

72. Bayburt merkezden ben emin. Merhaba sayfa inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım 28-02-2021 15:20:13

73. Siirt dan kimler var. İşte bir teori, belki de “reddit kitle yasaklaması” söylentisi yanlıştır ve Ruqqus.com için (aldatıcı etkili) bir pazarlama kampanyasının bir parçasıydı . merhaba arkadaşlar siten gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 194

74. Gürbüz Reply

Kars merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-03-2021 16:54:12

75. Gürbüz Reply

Hatay dan kimler var. İşte bir teori, belki de “reddit kitle yasaklaması” söylentisi yanlıştır ve Ruqqus.com için (aldatıcı etkili) bir pazarlama kampanyasının bir parçasıydı . Slm web sitesi cidden iyi, teşekkürler , Gürbüz – 223

76. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki mükemmel, twitter da paylaştım

77. Sakarya dan kimler var. İşte bir teori, belki de “reddit kitle yasaklaması” söylentisi yanlıştır ve Ruqqus.com için (aldatıcı etkili) bir pazarlama kampanyasının bir parçasıydı . selam arkadaşlar web siten inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , Emine – 187

78. Amasya merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfa ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 24-03-2021 17:54:26

79. Manisa dan kimler var. İşte bir teori, belki de “reddit kitle yasaklaması” söylentisi yanlıştır ve Ruqqus.com için (aldatıcı etkili) bir pazarlama kampanyasının bir parçasıydı . Merhabalar paylaşımın gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , Emine – 165

80. Bu konu : ” İşte bir teori, belki de “reddit kitle yasaklaması” söylentisi yanlıştır ve Ruqqus.com için (aldatıcı etkili) bir pazarlama kampanyasının bir parçasıydı ” çok güzel. Selam herkese web sitesi yeminle güzel, tebrikler , – 84

81. Rize merkezden ben ziya. Merhaba web siteniz yeminle iyi, twitter da paylaştım 15-04-2021 21:00:36

82. Düzce merkezden ben ahmet. Selam herkese bu web sitesi vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 26-04-2021 00:53:57

83. Mardin dan kimler var. İşte bir teori, belki de “reddit kitle yasaklaması” söylentisi yanlıştır ve Ruqqus.com için (aldatıcı etkili) bir pazarlama kampanyasının bir parçasıydı . Mrb web siten inan ki hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 191

84. Erzurum merkezden ben Hasan. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler 29-04-2021 17:53:58

85. Bu konu : ” İşte bir teori, belki de “reddit kitle yasaklaması” söylentisi yanlıştır ve Ruqqus.com için (aldatıcı etkili) bir pazarlama kampanyasının bir parçasıydı ” çok güzel. Selam sayfanız inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 114

86. Tekirdağ dan kimler var. İşte bir teori, belki de “reddit kitle yasaklaması” söylentisi yanlıştır ve Ruqqus.com için (aldatıcı etkili) bir pazarlama kampanyasının bir parçasıydı . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 129

87. Bu konu : ” İşte bir teori, belki de “reddit kitle yasaklaması” söylentisi yanlıştır ve Ruqqus.com için (aldatıcı etkili) bir pazarlama kampanyasının bir parçasıydı ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, saolun , ali – 412

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link