Kategoriler
Genel

İşte bir teori, belki de “reddit kitle yasaklaması” söylentisi yanlıştır ve Ruqqus.com için (aldatıcı etkili) bir pazarlama kampanyasının bir parçasıydı

Yarın potansiyel Reddit tasfiyesi ile ilgili her yazıda gördüğüm tek şey, insanların Ruqqus’a switiching göndermesi. Reklamcılığın daha önce reddit yayınları ve etkileşimleri olarak gizlendiğini gördük ve bu tür bir kampanya sosyal medyaya ve insanların sansür karşıtı görüşlerine olan güvenin daraltılmasından yararlanıyor. Bu Ruqqus’u itibarsızlaştırmak anlamına gelmiyor, umarım yeni şirket adım atıyor ve bize son on yılın başlarında yapabileceğimiz açık tartışmayı sağlıyor. Bunu söyleyeceğim, Ruqqus her görüntülemeyi denediğimde yüklemesi sonsuza dek sürdü.

Ayrıca, yarın yasaklanmayacağını düşündüğüm için bunu almıyorum, bunun daha olası bir senaryo olduğunun tamamen farkındayım … ve bu alt kapanırsa ve bu benim burada son gönderi.

“İşte bir teori, belki de “reddit kitle yasaklaması” söylentisi yanlıştır ve Ruqqus.com için (aldatıcı etkili) bir pazarlama kampanyasının bir parçasıydı” için 10 yanıt

Kırşehir merkezden ben gaye. Selam bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 29-06-2020 07:31:32

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfan inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım 30-06-2020 02:52:02

Ordu merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 01-07-2020 00:42:18

Adana merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siteniz inanki mükemmel, facebookta paylaştım 04-07-2020 01:48:33

Nevşehir merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle güzel, twitter da paylaştım 05-07-2020 00:06:48

Kayseri merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-07-2020 02:17:21

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir