İşte dışarı çıktığını gördüğüm potansiyel bir gelecek. Bana ne düşündüğünüzü söyleyin.

Bir noktada Biden başkanlığı sırasında geçecek. Ölümünün yasını tutacak ve bizi COVID’den çıkaran başkan olarak övülecek. Karşılığında, Harris başkanlığı alacak ve Pelosi başkanlık görevini üstlenecek. Pelosi başkan yardımcılığını üstlenecek ve Demokrat Parti’yi Trump’a karşı tutmanın neredeyse bir “ödülü” olacak. Düşündüğüm kadarıyla bunun gerçekten bir komplo olup olmadığından emin değilim, çünkü bu olayların gerçekleşmesi durumunda olacağı açık bir şekilde budur, ama belki de komplo bunların hepsinin bu şekilde planlanmış olması olabilir. . Beni hepiniz düşüncelerinizi iletin ve biz önümüzdeki dört yıl nasıl gideceğini göreceğiz.

“İşte dışarı çıktığını gördüğüm potansiyel bir gelecek. Bana ne düşündüğünüzü söyleyin.” üzerine 2 yorum

1. Bu konu : ” İşte dışarı çıktığını gördüğüm potansiyel bir gelecek. Bana ne düşündüğünüzü söyleyin. ” çok güzel. Selam herkese sayfan gerçekten güzel, sağolun , ahmet – 308

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link