Bugünün ikliminde Beyaz olmak neredeyse suç. Medya bile “Beyazlardan nefret” trenine atlamış görünüyor. Bu kadar küstahça olması neredeyse inanılmaz.

Temelde ırkçı olmam bekleniyor. Mesela, başkası bana karşı belli bir şekilde hissettiği için kendimi kötü hissetmem gerekiyor. Ben anlamadım Beyaz bir kişi tarafından her ateş edildiğinde, herkes birdenbire garip görünen her Beyaz adamın potansiyel bir nişancı olduğunu düşünür. Afrikalı-Amerikalıların nüfusun geri kalanına kıyasla büyük çoğunluğunu şiddet içeren suçlar işledikleri gerçeğine rağmen. Bu, toplam nüfus içindeki küçük yüzdelerine rağmen.

36 Comments

1. Adana dan kimler var. İşte gerçek bir komplo: Beyaz insanlar aktif olarak baskı görüyor ve medya suç ortağı. . merhaba arkadaşlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, şukuladım , – 493

2. Bartın merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız harbiden çok güzel, şukuladım 22-04-2021 19:14:10

3. Bu konu : ” İşte gerçek bir komplo: Beyaz insanlar aktif olarak baskı görüyor ve medya suç ortağı. ” çok güzel. Merhaba siteniz inanki çok iyi, sağolun , ziya – 267

4. Niğde merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfanız vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 27-04-2021 05:33:56

5. Bu konu : ” İşte gerçek bir komplo: Beyaz insanlar aktif olarak baskı görüyor ve medya suç ortağı. ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 17

6. Şırnak merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 06-05-2021 22:17:54

7. Bu konu : ” İşte gerçek bir komplo: Beyaz insanlar aktif olarak baskı görüyor ve medya suç ortağı. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz valla iyi, teraziye tıkladım , – 229

8. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımınız cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım

9. Ağrı merkezden ben ali. Merhaba paylaşım vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 10-05-2021 12:21:48

10. Erzincan merkezden ben Aylin. Selamlar sayfan vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 13-05-2021 20:06:11

11. Mersin dan kimler var. İşte gerçek bir komplo: Beyaz insanlar aktif olarak baskı görüyor ve medya suç ortağı. . Selamın aleyküm sayfa cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Emine – 2

12. Bu konu : ” İşte gerçek bir komplo: Beyaz insanlar aktif olarak baskı görüyor ve medya suç ortağı. ” çok güzel. Selam herkese sayfa yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 299

13. Bu konu : ” İşte gerçek bir komplo: Beyaz insanlar aktif olarak baskı görüyor ve medya suç ortağı. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , memo – 99

14. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İşte gerçek bir komplo: Beyaz insanlar aktif olarak baskı görüyor ve medya suç ortağı. ” çok güzel. Merhaba siten yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 4

15. Rize merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfan harbiden hayran bıraktı, şukuladım 25-05-2021 07:17:03

16. Slm bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun

17. Merhabalar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler

18. Bu konu : ” İşte gerçek bir komplo: Beyaz insanlar aktif olarak baskı görüyor ve medya suç ortağı. ” çok güzel. Slm sayfa yeminle çok güzel, tebrikler , memo – 382

19. Isparta merkezden ben emin. Selam sayfan harbiden mükemmel, twitter da paylaştım 03-06-2021 16:11:16

20. elif yılmaz Reply

Malatya dan kimler var. İşte gerçek bir komplo: Beyaz insanlar aktif olarak baskı görüyor ve medya suç ortağı. . Merhabalar siteniz harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 395

21. Mardin merkezden ben hatice. selamun aleyküm web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sağolun 10-06-2021 02:26:41

22. Bu konu : ” İşte gerçek bir komplo: Beyaz insanlar aktif olarak baskı görüyor ve medya suç ortağı. ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , memo – 467

23. Elazığ dan kimler var. İşte gerçek bir komplo: Beyaz insanlar aktif olarak baskı görüyor ve medya suç ortağı. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 303

24. Mersin merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz cidden mükemmel, facebookta paylaştım 18-06-2021 16:09:29

25. İzmir dan kimler var. İşte gerçek bir komplo: Beyaz insanlar aktif olarak baskı görüyor ve medya suç ortağı. . Selam sayfan inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , – 448

26. Trabzon dan kimler var. İşte gerçek bir komplo: Beyaz insanlar aktif olarak baskı görüyor ve medya suç ortağı. . Merhabalar siteniz harbiden çok güzel, şukuladım , ahmet – 309

27. Giresun merkezden ben Hasan. Selam sayfan inanki dikkat çekici, sağolun 30-06-2021 02:52:11

28. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Gümüşhane merkezden ben doruk. Slm web siten gerçekten çok iyi, tebrikler 09-07-2021 20:04:12

30. Tokat dan kimler var. İşte gerçek bir komplo: Beyaz insanlar aktif olarak baskı görüyor ve medya suç ortağı. . Merhaba sayfan inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 52

31. Iğdır merkezden ben Hasan. Selam siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 10:55:17

32. Trabzon merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden çok güzel, twitter da paylaştım 17-07-2021 12:37:46

33. Yozgat dan kimler var. İşte gerçek bir komplo: Beyaz insanlar aktif olarak baskı görüyor ve medya suç ortağı. . Selamlar sayfa yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 427

34. Batman merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım valla hoşuma gitti, sağolun 25-07-2021 01:03:18

35. Bu konu : ” İşte gerçek bir komplo: Beyaz insanlar aktif olarak baskı görüyor ve medya suç ortağı. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan yeminle güzel, tebrikler , memo – 64

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link