Bugünün ikliminde Beyaz olmak neredeyse suç. Medya bile “Beyazlardan nefret” trenine atlamış görünüyor. Bu kadar küstahça olması neredeyse inanılmaz.

Temelde ırkçı olmam bekleniyor. Mesela, başkası bana karşı belli bir şekilde hissettiği için kendimi kötü hissetmem gerekiyor. Ben anlamadım Beyaz bir kişi tarafından her ateş edildiğinde, herkes birdenbire garip görünen her Beyaz adamın potansiyel bir nişancı olduğunu düşünür. Afrikalı-Amerikalıların nüfusun geri kalanına kıyasla büyük çoğunluğunu şiddet içeren suçlar işledikleri gerçeğine rağmen. Bu, toplam nüfus içindeki küçük yüzdelerine rağmen.

10 Comments

1. Adana dan kimler var. İşte gerçek bir komplo: Beyaz insanlar aktif olarak baskı görüyor ve medya suç ortağı. . merhaba arkadaşlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, şukuladım , – 493

2. Bartın merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız harbiden çok güzel, şukuladım 22-04-2021 19:14:10

3. Bu konu : ” İşte gerçek bir komplo: Beyaz insanlar aktif olarak baskı görüyor ve medya suç ortağı. ” çok güzel. Merhaba siteniz inanki çok iyi, sağolun , ziya – 267

4. Niğde merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfanız vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 27-04-2021 05:33:56

5. Bu konu : ” İşte gerçek bir komplo: Beyaz insanlar aktif olarak baskı görüyor ve medya suç ortağı. ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 17

6. Şırnak merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 06-05-2021 22:17:54

7. Bu konu : ” İşte gerçek bir komplo: Beyaz insanlar aktif olarak baskı görüyor ve medya suç ortağı. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz valla iyi, teraziye tıkladım , – 229

8. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımınız cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım

9. Ağrı merkezden ben ali. Merhaba paylaşım vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 10-05-2021 12:21:48

10. Erzincan merkezden ben Aylin. Selamlar sayfan vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 13-05-2021 20:06:11

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link