Tamam beni dinle. Covid gerçektir. Gerçek derken doğal veya fabrikasyon olduğunu kastetmiyorum. Sadece insanlar üzerinde ciddi bir etkisi olduğunu ve hayatlarını sonsuza dek değiştireceğini söylüyorum. Elbette, çoğu insan ölmeyecek, hatta ciddi şekilde hastalanmayacak. Ancak bu, insanların bir virüse nasıl tepki verdiğini görmek için yapılan bir test çalışması. Bir dahaki sefere bu olduğunda (ve tekrar olacak, bu %100 gerçek) daha ölümcül olacak ama yine de bu büyük güvensizlik düzeyine sahip olacaksınız. İki şey olacak. Artan enfeksiyon oranları, çünkü kişisel özgürlük, komşunuzu korumaktan ve hayat kurtaran bir aşıya tereddüt etmekten daha önemlidir. Kelimenin tam anlamıyla bir dahaki sefere daha fazla insan ölecek. Daha ölümcül olacak şekilde üretilecek, böylece tüm aşı karşıtı, maske karşıtı ve sosyal mesafe karşıtı insanlar ölecek. Artık tamamen suça ortak olan bir nüfusa sahipsiniz. Hükümet için kolay galibiyet. Trump ve Biden, biri güvensizlik şampiyonu, diğeri ise aşı şampiyonu olduğu için ölümsüz kıçlarını gülerek şampanyanın tadını çıkaracaklar.

Bu ülke ciddi anlamda berbat bir durumda. Bu sahte vatanseverliğimiz var ama sonra dönüp alışveriş merkezindeki insanları siktir edin, maske takmıyorum çünkü bu beni biraz rahatsız ediyor. Sağ, soldaki koyunu aramayı seviyor ama sonra sol medyayı döverken Twitter’da buldukları saçmalıkları kusuyor. Sol medya tüccardan korkmayı seviyor. Hem sol hem de sağın kitlelerde koyunları var ve her iki medya da topluma zarar vermek için çıktı.

Uyan ve senden farklı görüşlere sahip olan Amerikalı dostlarına karşı daha anlayışlı ol.

Tldr: Hepimiz sıçtık. İyi günler ve sağlıklı kalın.

33 Comments

1. Merhaba herkese web siten yeminle hoşuma gitti, saolun

2. Selamlar paylaşım inanki iyi, twitter da paylaştım

3. Kahramanmaraş dan kimler var. İşte gerçek komplo . Selam herkese siteniz harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 90

4. Erzincan merkezden ben emin. Mrb web siten inan ki dikkat çekici, tebrikler 15-07-2021 05:49:31

5. Isparta merkezden ben . selamun aleyküm sayfa gerçekten iyi, saolun 15-07-2021 06:19:23

6. Selamlar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, şukuladım

7. Bu konu : ” İşte gerçek komplo ” çok güzel. Selam herkese siten gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , Hasan – 106

8. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, sağolun

9. elif yılmaz Reply

Çorum dan kimler var. İşte gerçek komplo . Selamlar paylaşım gerçekten dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 174

10. Afyon dan kimler var. İşte gerçek komplo . merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 29

11. Bayburt merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfan vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 16-07-2021 03:19:11

12. Bu konu : ” İşte gerçek komplo ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Emine – 311

13. Bolu dan kimler var. İşte gerçek komplo . Selamlar paylaşımın valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , gaye – 404

14. selamun aleyküm siten süper ötesi dikkat çekici, şukuladım

15. Sakarya dan kimler var. İşte gerçek komplo . Selam sayfa vallaha iyi, twitter da paylaştım , – 408

16. Bilecik merkezden ben hatice. Merhabalar siteniz vallaha çok güzel, şukuladım 22-07-2021 01:00:58

17. Ağrı dan kimler var. İşte gerçek komplo . Merhabalar paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 160

18. Selam herkese sayfan vallaha mükemmel, twitter da paylaştım

19. Kocaeli merkezden ben ahmet. Mrb web siten süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 26-07-2021 10:01:21

20. Siirt dan kimler var. İşte gerçek komplo . Mrb web sitesi cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 60

21. Bu konu : ” İşte gerçek komplo ” çok güzel. Slm bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 226

22. Bayburt dan kimler var. İşte gerçek komplo . merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla mükemmel, sağolun , Hasan – 176

23. Sivas merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfanız inanki çok güzel, sağolun 07-08-2021 16:03:10

24. Osmaniye dan kimler var. İşte gerçek komplo . selam arkadaşlar sayfan harbiden iyi, twitter da paylaştım , memo – 83

25. Bu konu : ” İşte gerçek komplo ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanki hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 7

26. Çankırı merkezden ben . Mrb paylaşımın valla hayran edici, sağolun 26-08-2021 20:34:45

27. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

28. Erzincan merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 01-09-2021 16:59:44

29. Aydın merkezden ben ali. Mrb sayfan inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 03-09-2021 00:35:55

30. Çorum merkezden ben memo. selam arkadaşlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler 04-09-2021 01:18:21

31. Bu konu : ” İşte gerçek komplo ” çok güzel. Mrb sayfan inanılmaz güzel, saolun , – 126

32. Karaman merkezden ben gaye. Merhaba herkese bu web sitesi valla güzel, şukuladım 16-09-2021 13:49:50

Write A Comment