Devletin aldığı tüm vergi parasıyla kendinize sorun, yine de milyarlarca dolar/pound borç alıyorlar… işiniz kâr etmiyorsa, batıyorsunuz. Kapitalist hükümetler neden kâr edemiyor?

…UFOS-ARE-DEMONIC tarafından gönderildi
[comments]

20 Comments

1. Bu konu : ” İşte gerçek komplo? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanki güzel, twitter da paylaştım , hatice – 128

2. Van dan kimler var. İşte gerçek komplo? . Selamın aleyküm paylaşımın yeminle iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 472

3. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, sağolun 21-07-2021 18:20:38

4. Düzce dan kimler var. İşte gerçek komplo? . Merhaba web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 301

5. Düzce merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web sitesi inan ki dikkat çekici, şukuladım 26-07-2021 00:36:29

6. Bu konu : ” İşte gerçek komplo? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 212

7. Mrb sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

8. Bu konu : ” İşte gerçek komplo? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 137

9. Şanlıurfa merkezden ben ali. Merhaba web siten inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 10-08-2021 11:19:43

10. Merhaba herkese web sitesi inanki hayran bıraktı, saolun

11. Konya dan kimler var. İşte gerçek komplo? . Selam herkese sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Emine – 343

12. selamun aleyküm web siten süper ötesi çok güzel, tebrikler

13. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim güzel, şukuladım

14. Bu konu : ” İşte gerçek komplo? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki mükemmel, şukuladım , Hasan – 262

15. Giresun dan kimler var. İşte gerçek komplo? . selamun aleyküm sayfa valla iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 347

16. Bu konu : ” İşte gerçek komplo? ” çok güzel. Slm web sitesi inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 239

17. Osmaniye merkezden ben mehmet. Mrb web sitesi valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-09-2021 05:13:31

18. Şanlıurfa dan kimler var. İşte gerçek komplo? . selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , Aylin – 477

Write A Comment