• Nasıl başladı:[MattGaetzpedoseçkinlerininülkemizeyasadışıgöçmenleri(çoğuçocuk)kaçırmakiçinSTKöngruplarınıkullandığınadairkanıtlarıolduğunuortayakoyuyor[MattGaetzrevealsthathehasevidencethatpedoelitesareusingNGOfrontgroupstotraffickillegalimmigrants(mostlychildren)intoourcountry

• Nasıl gidiyor: Gaetz, anında medya yangınları ve insan kaçakçılığı karşı iddialarıyla vuruldu.

Fark etmediyseniz, Gaetz’in vergi mükelleflerinin parasının insan ticaretini finanse ettiği konusunda istihbarat sahibi olduğunu söylemesinin hemen ardından Gaetz hikayesini zorlayan itaatkâr aptal drone’larla r / komplo istila edildi. Reddit’teki cabal pedoslarından emir alan pislikler, sahte Gaetz hikayesini zorlayarak çocukları önemsiyormuş gibi davranıyorlar ama aslında yalanlarla onları örtüyorlar. Onlar pedodick enayileri.

Temsilci Gaetz, Newsmax TV’den: Vergi Mükelleflerinin Parası ile Sınırı Geçen Göçmenler

Şimdi bu hikayeyi aradığınızda, tüm elde ettiğiniz sahte Gaetz kaçakçılığı iddialarının sonuçları … bunun nasıl çalıştığını görüyor musunuz?

FBI bu nedenle Gaetz’in peşine düşüyor ve onun siyasi kariyerini mahvetmek istiyor.

Bunu Dışişleri Bakanlığı’nın bakış açısından düşünün. Dışişleri Bakanlığı’nın STK’lara göçmenleri “işlemeleri” için ödeme yapması DC’de iyi bilinen bir sırdır. Aslında, yıllar boyunca birkaç kez bu tahtaya bu konuyu yazdım. Sol ve sağdaki siyasetçilerin bu konuya hiç dikkat çekmemesinin sebebi ise vergi mükellefi paranın STK eline geçmesi, büyük bir kısmının katkı olarak politikacıların eline geçmesidir. Bu sadece politikacıların banka hesaplarına para akıtmak için bir plan, böylece sol ve sağdaki politikacılar sessiz kalsınlar.

Şimdiye kadar. Gaetz ıslık çalıyor. Şimdi Dışişleri Bakanlığı ve birçok politikacı endişeli. Endişeliler çünkü GOP’un 2022’de Meclisi geri alma şansı muhtemel. Gaetz, Yargı Komitesinde görev yaparken, Komitenin soruşturmalarının yönü üzerinde büyük bir etkiye sahip olacak. Deep Staters ve Dışişleri Bakanlığı / STK planından kazanç sağlayan politikacılar ifşa edilmek istemiyorlar ve Meclis’in 2022 sonrası bu konuyla ilgili duruşmaları olursa açığa çıkacaklar.

Böylece Gaetz’i dışarı çıkarma zamanı.

Author

29 Comments

1. Şanlıurfa merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten cidden güzel, teraziye tıkladım 08-04-2021 22:03:08

2. İzmir merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten çok güzel, face de paylaştım 08-04-2021 22:41:37

3. Gürbüz Reply

Yalova merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım 08-04-2021 22:42:09

4. Kırşehir dan kimler var. İşte Matt Gaetz’in komplo arkadaşlarıyla ilgili gerçekte neler olup bittiğini. . Merhaba web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 366

5. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım

6. Ağrı dan kimler var. İşte Matt Gaetz’in komplo arkadaşlarıyla ilgili gerçekte neler olup bittiğini. . Slm web sitesi süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , emin – 231

7. Gürbüz Reply

Iğdır dan kimler var. İşte Matt Gaetz’in komplo arkadaşlarıyla ilgili gerçekte neler olup bittiğini. . Merhabalar sayfa valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 239

8. Bu konu : ” İşte Matt Gaetz’in komplo arkadaşlarıyla ilgili gerçekte neler olup bittiğini. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 262

9. Sivas merkezden ben banu. Selamlar paylaşımınız gerçekten mükemmel, face de paylaştım 08-04-2021 22:47:53

10. Bu konu : ” İşte Matt Gaetz’in komplo arkadaşlarıyla ilgili gerçekte neler olup bittiğini. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden çok güzel, sağolun , mehmet – 187

11. Zonguldak dan kimler var. İşte Matt Gaetz’in komplo arkadaşlarıyla ilgili gerçekte neler olup bittiğini. . Slm paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 149

12. Kocaeli dan kimler var. İşte Matt Gaetz’in komplo arkadaşlarıyla ilgili gerçekte neler olup bittiğini. . Selam bu web sitesi inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 90

13. Çankırı merkezden ben ziya. Slm web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler 06-05-2021 22:36:46

14. Ankara dan kimler var. İşte Matt Gaetz’in komplo arkadaşlarıyla ilgili gerçekte neler olup bittiğini. . selamun aleyküm web siten ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , banu – 468

15. Selam herkese web siten ciddiyim mükemmel, sağolun

16. Selamlar siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Bu konu : ” İşte Matt Gaetz’in komplo arkadaşlarıyla ilgili gerçekte neler olup bittiğini. ” çok güzel. Merhaba web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 7

18. Adana merkezden ben ali. Merhaba web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler 26-05-2021 23:24:53

19. Merhabalar sayfanız valla çok güzel, teraziye tıkladım

20. Adana merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfan valla dikkatimi çekti, saolun 02-06-2021 21:16:21

21. Adana dan kimler var. İşte Matt Gaetz’in komplo arkadaşlarıyla ilgili gerçekte neler olup bittiğini. . selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 375

22. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, saolun

23. Tunceli merkezden ben ali. Slm paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 05-07-2021 11:04:24

24. Bu konu : ” İşte Matt Gaetz’in komplo arkadaşlarıyla ilgili gerçekte neler olup bittiğini. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım cidden güzel, sağolun , hatice – 123

25. Bu konu : ” İşte Matt Gaetz’in komplo arkadaşlarıyla ilgili gerçekte neler olup bittiğini. ” çok güzel. Selam paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , hatice – 390

26. elif yılmaz Reply

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten inan ki güzel, teşekkürler 15-07-2021 11:22:33

27. Bartın dan kimler var. İşte Matt Gaetz’in komplo arkadaşlarıyla ilgili gerçekte neler olup bittiğini. . Selam herkese web sitesi inan ki güzel, sağolun , ali – 464

28. Karabük merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-07-2021 16:04:41

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link