• Nasıl başladı:[MattGaetzpedoseçkinlerininülkemizeyasadışıgöçmenleri(çoğuçocuk)kaçırmakiçinSTKöngruplarınıkullandığınadairkanıtlarıolduğunuortayakoyuyor[MattGaetzrevealsthathehasevidencethatpedoelitesareusingNGOfrontgroupstotraffickillegalimmigrants(mostlychildren)intoourcountry

• Nasıl gidiyor: Gaetz, anında medya yangınları ve insan kaçakçılığı karşı iddialarıyla vuruldu.

Fark etmediyseniz, Gaetz’in vergi mükelleflerinin parasının insan ticaretini finanse ettiği konusunda istihbarat sahibi olduğunu söylemesinin hemen ardından Gaetz hikayesini zorlayan itaatkâr aptal drone’larla r / komplo istila edildi. Reddit’teki cabal pedoslarından emir alan pislikler, sahte Gaetz hikayesini zorlayarak çocukları önemsiyormuş gibi davranıyorlar ama aslında yalanlarla onları örtüyorlar. Onlar pedodick enayileri.

Temsilci Gaetz, Newsmax TV’den: Vergi Mükelleflerinin Parası ile Sınırı Geçen Göçmenler

Şimdi bu hikayeyi aradığınızda, tüm elde ettiğiniz sahte Gaetz kaçakçılığı iddialarının sonuçları … bunun nasıl çalıştığını görüyor musunuz?

FBI bu nedenle Gaetz’in peşine düşüyor ve onun siyasi kariyerini mahvetmek istiyor.

Bunu Dışişleri Bakanlığı’nın bakış açısından düşünün. Dışişleri Bakanlığı’nın STK’lara göçmenleri “işlemeleri” için ödeme yapması DC’de iyi bilinen bir sırdır. Aslında, yıllar boyunca birkaç kez bu tahtaya bu konuyu yazdım. Sol ve sağdaki siyasetçilerin bu konuya hiç dikkat çekmemesinin sebebi ise vergi mükellefi paranın STK eline geçmesi, büyük bir kısmının katkı olarak politikacıların eline geçmesidir. Bu sadece politikacıların banka hesaplarına para akıtmak için bir plan, böylece sol ve sağdaki politikacılar sessiz kalsınlar.

Şimdiye kadar. Gaetz ıslık çalıyor. Şimdi Dışişleri Bakanlığı ve birçok politikacı endişeli. Endişeliler çünkü GOP’un 2022’de Meclisi geri alma şansı muhtemel. Gaetz, Yargı Komitesinde görev yaparken, Komitenin soruşturmalarının yönü üzerinde büyük bir etkiye sahip olacak. Deep Staters ve Dışişleri Bakanlığı / STK planından kazanç sağlayan politikacılar ifşa edilmek istemiyorlar ve Meclis’in 2022 sonrası bu konuyla ilgili duruşmaları olursa açığa çıkacaklar.

Böylece Gaetz’i dışarı çıkarma zamanı.

Author

10 Comments

1. Şanlıurfa merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten cidden güzel, teraziye tıkladım 08-04-2021 22:03:08

2. İzmir merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten çok güzel, face de paylaştım 08-04-2021 22:41:37

3. Yalova merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım 08-04-2021 22:42:09

4. Kırşehir dan kimler var. İşte Matt Gaetz’in komplo arkadaşlarıyla ilgili gerçekte neler olup bittiğini. . Merhaba web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 366

5. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım

6. Ağrı dan kimler var. İşte Matt Gaetz’in komplo arkadaşlarıyla ilgili gerçekte neler olup bittiğini. . Slm web sitesi süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , emin – 231

7. Iğdır dan kimler var. İşte Matt Gaetz’in komplo arkadaşlarıyla ilgili gerçekte neler olup bittiğini. . Merhabalar sayfa valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 239

8. Bu konu : ” İşte Matt Gaetz’in komplo arkadaşlarıyla ilgili gerçekte neler olup bittiğini. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 262

9. Sivas merkezden ben banu. Selamlar paylaşımınız gerçekten mükemmel, face de paylaştım 08-04-2021 22:47:53

10. Bu konu : ” İşte Matt Gaetz’in komplo arkadaşlarıyla ilgili gerçekte neler olup bittiğini. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden çok güzel, sağolun , mehmet – 187

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link