Hillary Clinton’ın, kendisinin ve Bill’in birçok insanın öldürülmesine yaygın olarak inanılmasına inanmasından nasıl hoşlandığını düşünüyordum. Bu, ekibinin var olmayan sahte bir kişinin imajını yakalayabileceği, bu “kişi” için sahte bir arka plan oluşturabileceği, medyanın “kişinin” Clinton’ı bomba gibi kanıtlardan dolayı dava etmek üzere olduğunu iddia etmesini sağlayabilecek bir noktaya gelindi. ” sahte kişiyi “öldür. İnsanlar seninle uğraşan birinin intihar edeceği fikrini anlarsa, dalga yaratma olasılıkları daha düşüktür. Eğer Clintonların sahip olduğu güce sahipseniz, acımasız bir intiharcı olduğunuz yanılsamasını yaratmak için yapabileceğiniz her türlü pislik var. Hillary, herkesin hızlı bir Google araması yapıp, Wikileaks e-postalarını Moloch’a kurban eden tavuklarıyla ilgili bulabilmesinden gerçekten keyif alabilir.

Bu da beni zihinsel olarak ihmal ettiğim şeye getiriyor çünkü Pizzagate teorisinde delikler açıyor. Açıkça görülüyor ki, Wikileaks e-postaları alışılmadık derecede ürkütücü, ancak bu neden öyle kimse başka bir kişinin özel e-postalarına bu kadar kolay erişime sahip mi?

Biri özel e-postalarımı hack’lediyse ve onları oldukça halka açık bir offshore web sitesinde yayınladıysa, gerçekten şanssız mıyım? Onlara dava açsam ve web sitesinin sahibini hapse yollasam bile, FOIA web sitesini yine de koruyacak ve e-postalarım sonsuza kadar halka açık kalacak mı?

Burada görmediğim bir şey olmalı. Hillary Clinton, farklı yasaların olduğu kamuya açık bir figür olduğu için mi?

Author

7 Comments

1. Bu konu : ” İşte Pizzagate hakkında bana hiçbir zaman mantıklı gelmeyen bir şey, ama her zaman zihinsel olarak rafa kaldırdım çünkü benim fikrime hizmet etmedi ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 21

2. Bu konu : ” İşte Pizzagate hakkında bana hiçbir zaman mantıklı gelmeyen bir şey, ama her zaman zihinsel olarak rafa kaldırdım çünkü benim fikrime hizmet etmedi ” çok güzel. Merhabalar web sitesi cidden hayran bıraktı, şukuladım , banu – 234

3. Bu konu : ” İşte Pizzagate hakkında bana hiçbir zaman mantıklı gelmeyen bir şey, ama her zaman zihinsel olarak rafa kaldırdım çünkü benim fikrime hizmet etmedi ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 81

4. Tokat merkezden ben banu. Selam herkese siteniz vallaha güzel, twitter da paylaştım 14-04-2021 23:48:14

5. Bu konu : ” İşte Pizzagate hakkında bana hiçbir zaman mantıklı gelmeyen bir şey, ama her zaman zihinsel olarak rafa kaldırdım çünkü benim fikrime hizmet etmedi ” çok güzel. Merhaba sayfanız harbiden hayran edici, tebrikler , ahmet – 43

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link