Hillary Clinton’ın, kendisinin ve Bill’in birçok insanın öldürülmesine yaygın olarak inanılmasına inanmasından nasıl hoşlandığını düşünüyordum. Bu, ekibinin var olmayan sahte bir kişinin imajını yakalayabileceği, bu “kişi” için sahte bir arka plan oluşturabileceği, medyanın “kişinin” Clinton’ı bomba gibi kanıtlardan dolayı dava etmek üzere olduğunu iddia etmesini sağlayabilecek bir noktaya gelindi. ” sahte kişiyi “öldür. İnsanlar seninle uğraşan birinin intihar edeceği fikrini anlarsa, dalga yaratma olasılıkları daha düşüktür. Eğer Clintonların sahip olduğu güce sahipseniz, acımasız bir intiharcı olduğunuz yanılsamasını yaratmak için yapabileceğiniz her türlü pislik var. Hillary, herkesin hızlı bir Google araması yapıp, Wikileaks e-postalarını Moloch’a kurban eden tavuklarıyla ilgili bulabilmesinden gerçekten keyif alabilir.

Bu da beni zihinsel olarak ihmal ettiğim şeye getiriyor çünkü Pizzagate teorisinde delikler açıyor. Açıkça görülüyor ki, Wikileaks e-postaları alışılmadık derecede ürkütücü, ancak bu neden öyle kimse başka bir kişinin özel e-postalarına bu kadar kolay erişime sahip mi?

Biri özel e-postalarımı hack’lediyse ve onları oldukça halka açık bir offshore web sitesinde yayınladıysa, gerçekten şanssız mıyım? Onlara dava açsam ve web sitesinin sahibini hapse yollasam bile, FOIA web sitesini yine de koruyacak ve e-postalarım sonsuza kadar halka açık kalacak mı?

Burada görmediğim bir şey olmalı. Hillary Clinton, farklı yasaların olduğu kamuya açık bir figür olduğu için mi?

Author

40 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İşte Pizzagate hakkında bana hiçbir zaman mantıklı gelmeyen bir şey, ama her zaman zihinsel olarak rafa kaldırdım çünkü benim fikrime hizmet etmedi ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 21

2. Merhabalar paylaşımın inanki iyi, twitter da paylaştım

3. Bu konu : ” İşte Pizzagate hakkında bana hiçbir zaman mantıklı gelmeyen bir şey, ama her zaman zihinsel olarak rafa kaldırdım çünkü benim fikrime hizmet etmedi ” çok güzel. Merhabalar web sitesi cidden hayran bıraktı, şukuladım , banu – 234

4. Bu konu : ” İşte Pizzagate hakkında bana hiçbir zaman mantıklı gelmeyen bir şey, ama her zaman zihinsel olarak rafa kaldırdım çünkü benim fikrime hizmet etmedi ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 81

5. Tokat merkezden ben banu. Selam herkese siteniz vallaha güzel, twitter da paylaştım 14-04-2021 23:48:14

6. Bu konu : ” İşte Pizzagate hakkında bana hiçbir zaman mantıklı gelmeyen bir şey, ama her zaman zihinsel olarak rafa kaldırdım çünkü benim fikrime hizmet etmedi ” çok güzel. Merhaba sayfanız harbiden hayran edici, tebrikler , ahmet – 43

7. Bu konu : ” İşte Pizzagate hakkında bana hiçbir zaman mantıklı gelmeyen bir şey, ama her zaman zihinsel olarak rafa kaldırdım çünkü benim fikrime hizmet etmedi ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 196

8. Bursa dan kimler var. İşte Pizzagate hakkında bana hiçbir zaman mantıklı gelmeyen bir şey, ama her zaman zihinsel olarak rafa kaldırdım çünkü benim fikrime hizmet etmedi . Selamlar paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , Aylin – 110

9. Selam herkese sayfan yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

10. Ankara merkezden ben . Selam herkese paylaşım harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2021 22:43:51

11. Bu konu : ” İşte Pizzagate hakkında bana hiçbir zaman mantıklı gelmeyen bir şey, ama her zaman zihinsel olarak rafa kaldırdım çünkü benim fikrime hizmet etmedi ” çok güzel. Slm paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 54

12. Bu konu : ” İşte Pizzagate hakkında bana hiçbir zaman mantıklı gelmeyen bir şey, ama her zaman zihinsel olarak rafa kaldırdım çünkü benim fikrime hizmet etmedi ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 60

13. Bu konu : ” İşte Pizzagate hakkında bana hiçbir zaman mantıklı gelmeyen bir şey, ama her zaman zihinsel olarak rafa kaldırdım çünkü benim fikrime hizmet etmedi ” çok güzel. Selam siten gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 126

14. Gürbüz Reply

Ankara dan kimler var. İşte Pizzagate hakkında bana hiçbir zaman mantıklı gelmeyen bir şey, ama her zaman zihinsel olarak rafa kaldırdım çünkü benim fikrime hizmet etmedi . Merhabalar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 69

15. Nevşehir merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz iyi, tebrikler 19-05-2021 08:27:55

16. Erzurum dan kimler var. İşte Pizzagate hakkında bana hiçbir zaman mantıklı gelmeyen bir şey, ama her zaman zihinsel olarak rafa kaldırdım çünkü benim fikrime hizmet etmedi . selamun aleyküm sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 366

17. Niğde dan kimler var. İşte Pizzagate hakkında bana hiçbir zaman mantıklı gelmeyen bir şey, ama her zaman zihinsel olarak rafa kaldırdım çünkü benim fikrime hizmet etmedi . merhaba arkadaşlar sayfan cidden hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 39

18. Muğla merkezden ben memo. Mrb sayfan yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 19-05-2021 16:19:55

19. Bu konu : ” İşte Pizzagate hakkında bana hiçbir zaman mantıklı gelmeyen bir şey, ama her zaman zihinsel olarak rafa kaldırdım çünkü benim fikrime hizmet etmedi ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , hatice – 38

20. Tekirdağ merkezden ben emin. Merhaba siten ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım 27-05-2021 11:38:16

21. Tekirdağ merkezden ben emin. Selam herkese siten vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 27-05-2021 12:07:06

22. Selam herkese siteniz ciddiyim hayran bıraktı, sağolun

23. Rize merkezden ben Emine. Mrb sayfanız gerçekten güzel, sağolun 31-05-2021 13:50:24

24. Selamın aleyküm web siteniz inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Rize merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, sağolun 06-06-2021 00:51:10

26. Bu konu : ” İşte Pizzagate hakkında bana hiçbir zaman mantıklı gelmeyen bir şey, ama her zaman zihinsel olarak rafa kaldırdım çünkü benim fikrime hizmet etmedi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 192

27. Sivas dan kimler var. İşte Pizzagate hakkında bana hiçbir zaman mantıklı gelmeyen bir şey, ama her zaman zihinsel olarak rafa kaldırdım çünkü benim fikrime hizmet etmedi . selamun aleyküm web siten vallaha billaha güzel, sağolun , Aylin – 119

28. Bu konu : ” İşte Pizzagate hakkında bana hiçbir zaman mantıklı gelmeyen bir şey, ama her zaman zihinsel olarak rafa kaldırdım çünkü benim fikrime hizmet etmedi ” çok güzel. Mrb paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 435

29. Karaman merkezden ben . Selamlar sayfa cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 12-06-2021 03:28:35

30. selamun aleyküm siteniz inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

31. İstanbul merkezden ben ali. Selam web siteniz harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 20-06-2021 19:35:42

32. Bilecik dan kimler var. İşte Pizzagate hakkında bana hiçbir zaman mantıklı gelmeyen bir şey, ama her zaman zihinsel olarak rafa kaldırdım çünkü benim fikrime hizmet etmedi . merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 418

33. Yozgat merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 30-06-2021 22:21:19

34. Bu konu : ” İşte Pizzagate hakkında bana hiçbir zaman mantıklı gelmeyen bir şey, ama her zaman zihinsel olarak rafa kaldırdım çünkü benim fikrime hizmet etmedi ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan süper ötesi çok iyi, saolun , gaye – 252

35. Bu konu : ” İşte Pizzagate hakkında bana hiçbir zaman mantıklı gelmeyen bir şey, ama her zaman zihinsel olarak rafa kaldırdım çünkü benim fikrime hizmet etmedi ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 363

36. elif yılmaz Reply

Karaman merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 16-07-2021 02:47:19

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link