Özel bir Şirket iken, başkent baskını olayı nasıl Trumps hatası olabilir?

Capitol binasının içindeki insanlara koruma teklif etmesi gereken şirket değil mi?

Joe Biden’ın NG askerlerini umursamamasının bir nedeni de bu, çünkü bu Mülkte bulunma hakları yok. Yabancı bir ülkeyi istila etmek gibi.

Trump, Washington DC’de Özel Bir Şirket Değil, Halkın Başkanıdır

… CreativeHuckleberry tarafından gönderildi
[comments]

Author

15 Comments

1. Mrb web sitesi inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım

2. Kırşehir dan kimler var. İşte size bir soru çocuklar. Yanılıyorsam lütfen beni düzeltin! . selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok güzel, saolun , gaye – 48

3. Uşak merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfan yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 23-01-2021 23:07:33

4. elif yılmaz Reply

Gümüşhane dan kimler var. İşte size bir soru çocuklar. Yanılıyorsam lütfen beni düzeltin! . Selam herkese sayfanız inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 68

5. Merhabalar web siten inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İşte size bir soru çocuklar. Yanılıyorsam lütfen beni düzeltin! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 338

7. Bu konu : ” İşte size bir soru çocuklar. Yanılıyorsam lütfen beni düzeltin! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa cidden iyi, tebrikler , Hasan – 308

8. Çanakkale dan kimler var. İşte size bir soru çocuklar. Yanılıyorsam lütfen beni düzeltin! . Selamlar sayfa inanki hayran bıraktı, saolun , doruk – 362

9. Bu konu : ” İşte size bir soru çocuklar. Yanılıyorsam lütfen beni düzeltin! ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , ali – 130

10. Selamlar paylaşımın vallaha güzel, teşekkürler

11. Kars merkezden ben ahmet. Merhaba sayfa vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 14-03-2021 02:23:44

12. merhaba arkadaşlar siten valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım

13. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

14. elif yılmaz Reply

Denizli merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siten yeminle iyi, twitter da paylaştım 09-04-2021 12:58:58

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link