Kategoriler
Genel

İşte sizin için bir Çılgın “Komplo teorisi”, sürüngen derebeylerinin bu corona virüsü olmadan çok önce tüm nüfusu plana nasıl mikroçiplendirmeyi planladıklarını.

Bu Corona Virüsü Olmadan Çok Önce, Sürüngen derebeyleri tüm nüfusu mikroçiplemeyi ve hepimizi implant yoluyla elektrik çarpmasıyla öldürmeyi planlamıştı.

Sürüngenlerin bizim için planı hepimizin bir dakika cihazı ile implante edilmesidir. Bu implantı kabul edeceğiz çünkü bir implant olmamasından daha iyi görünecek. Şu anda nakitleri bir kartla değiştirdiklerini kabul etmemiz için, bu kart güvensiz ve hırsızlığa maruz bırakılacak, daha sonra cildimizin altındaki küçük bir cihazın finansal olarak daha iyi bir seçenek olduğuna inanacağız. Tüm dünya implante edilecek, böylece banka olmayan yerli kültürler yok edilecek ya da yok edilecek. Sürüngenlerin bu cihazı implant edeceğine inanmalarının en olası yolu bir kimlik kartıdır ve bu daha sonra rahatsız edici görünecek, kaybolacak ve değiştirilmesi zor olacaktır. Kimlik implantını, kayıp kimlik kartı sorununa bir çözüm olarak kabul edeceğiz. Bu cihaz sürüngenlerin bizi öldürmesini sağlayacak ve dünyadaki herkes implante edildiğinde bunu yapmayı planlıyorlar. Sürüngen minyonu hepimizin implant yoluyla elektrik çarpmasıyla öldürüleceğini söylüyor.

S – Neden buradasın?

Sürüngen – Gezegeni ele geçirmek için. Şu anda kontrol altındayız – hepiniz bir gün öldürüleceksiniz ve sonra melezlerimiz devralacak ve bu bizim gezegenimiz değil.

S – Ne istiyorsun?

Sürüngen – Gezegeninizi istiyoruz, bunun hakkında iki yol yok, tek istediğimiz bu.

S – Neden bizimle bir arada bulunmuyorsunuz?

Sürüngen – Hayır birlikte var olamayız çünkü bizi öldürürsün, hayır senden kurtulmalıyız – çoğumuzun hepsine ve daha fazlasına ihtiyacımız var.

S – Hepimizi nasıl öldüreceksin?

Reptilian – Hepiniz öleceksiniz ama ondan önce hepiniz örtülü olacağız.

S – Nasıl?

Sürüngen – Bir implant ile.

S – Mikroçip mi?

Sürüngen – Belki, belki değil.

S – Göz kimliğinin objektifi ne olacak?

Sürüngen – Bunu yapmak istiyoruz – böylece hepinizi tanımlayabiliriz – sahte pasaport yok, kim olduğunuzu bileceğiz.

S – Bizi nasıl öldüreceksin?

Sürüngen – Hepinizi implante edeceğiz ve sonra bu zamanlayıcıyı ayarlayacağız ve hepiniz potadan çıkacaksınız – implant hepinizi silecek.

S – Bu implantı zaten kullanıyor musunuz?

Reptilian – Evet, etiketlediğimiz birkaç kişi var.

S – Kim?

Sürüngen – Mahkumlar – evet bunu hayvanlar üzerinde denedik … Seni öldüreceğiz – seni heyecanlandıracak – seni heyecanlandıracak – tam olarak nasıl yapacağımızdan emin değiliz – hayır virüsleri kullanamayız etkili değil – bir çeşit elektrik – Şu anda teknolojiye sahip değiliz – üzerinde çalışıyoruz.

S – İnsanlar bu implantı nasıl kabul edecekler?

Sürüngen – Bunu isteyecekler, çünkü bunun iyi bir şey olduğunu düşünecekler.

S – Neden?

Sürüngen – Çünkü şu anda biz arıyoruz – para – güvenli değil – hırsızlık, dolandırıcılık, kara para aklama, çalınan cüzdanlar, kredi kartı sahtekarlığı, kayıp pimler. Bir mikroçip daha iyi bir seçenek gibi görünecektir – tamamen güvende olacaksınız, hırsızlık yapamayacaksınız – bu ikinci seçeneğimiz değil, bir numaramız kimlik kartı, plan A ve – kimlik kartı her şeyin yerini alacak – pasaport, NHS numarası, ehliyet ve implantı yerleştirmenin başka bir yolu, sosyal güvenlik numarası, çünkü kaybolacaklar ve sizin için işleri garip hale getirecek – gelecek yıl için yurtdışında tatil yok çünkü gecikmeler olacak yerine koyarsak – eğer kaybolursa her şey gitmiş değil – değiştirilene kadar hiçbir şey yapamazlar ve muhtemelen bir şapka damlasında değiştireceğimizi söyleyeceğiz, ancak işler değişecek ve bu kadar kolay değiştirilmeyecek – tapudan sonra son derece elverişli.

Her ikisini de deneyebilir ve neyin işe yaradığını görebiliriz.

S – B planı ile ne yapıyorsunuz?

Reptilian – Şu an işleri hallediyoruz

S – Nasıl?

Sürüngen – Para çok yakında para olmayacak – Euro bunun bir parçası – çok daha kolay.

S – Euro’ya ne olacak?

Sürüngen – Sizi buna zorlamak için değerini kaybedecek – o zaman herkes Euro’ya sahip olduğunda Euro olmayacak – hepsi kartlarınızda olacak – hiç para yok.

S – Euro’ya ne olacak?

Sürüngen – Sana söylemiyorum – Euro pound başına yaklaşık 1 Euro’ya düşmeye devam edecek – bu yüzden Euro güçlü böylece isteyeceksiniz – teşvikler olacak (parasız) – belki sadece hepsini geri çekeceğiz – o zaman hepsi kartlarda ve sonra kart iyi değil, güvenli değil ve farklı bir şey isteyeceksiniz – çünkü kredi kartı sahtekarlığı olacak – hepsi şu anda kuruluyor.

S – Nasıl?

Reptilian – Hayır, kredi kartları için lanet pin numaralarına ihtiyacımız yok – PIN’inizi vermek zorundaysanız, o zaman güvenli değil – bu yüzden durduracağız, pin kullanımı olmayacak ve bunu kolaylaştıracağız senden çalmak. – Sizin için zorlaştırmaktan başka anahtar kartlarıyla (kredi ve birlikte geçiş yapacak) fazla bir şey yapamayız – zaten oluyor – kayboluyorlar ve çok hızlı bir şekilde değiştirilmiyorlar – makbuzlara kadar güvenli değiller. Kredi kartları sizin için en iyisidir, hepinizi borca ​​yatırırsınız – o zaman hepiniz borcunuzda olacaksınız ve sonra hisse senetlerini, faiz oranlarını artıracağız – çekilecekler ve sonra biraz daha iyi olacağız anlaşma ve isteyeceksiniz. – Kredi kartlarının gelmesi kolaydır ve bu biziz ve biz kredi kartlarıyız, kuralları ve kuralları düzenliyoruz, böylece kazandığınızdan daha fazlasını harcıyorsunuz, hepiniz borcunuz var. Kredi kartlarının çoğunu kontrol ediyoruz ve gelmesi çok kolay. –

İğneleri durdurmaya çalışıyoruz ve bize karşı çıkan herkes anlıyor – bizi desteklemediği için bir adamı öldürdük – (evet parlamentodaydı ve öldü) – kalp krizi – bizdik – 2003’teydi – toplantılarımızdan birinde – daha önce onun üzerinde çalışıyorduk – kanı onu daha duyarlı hale getirdi – doğal görünmüyordu, şansımızı elde ediyoruz. Kalp krizlerimiz biraz farklı – çünkü kişinin pıhtısı yok, iskemi yok – otopsiye izin vermiyoruz.

S – Neden?

Sürüngen – Çünkü onunla ilgili yanlış bir şey bulamazlardı. Her zaman günün aynı saatinde – saat iki ila üç arasında. (Saat dörtte 02.40 AM tam zamanı ve hepimiz birlikte çalışıyoruz – pimleriniz olsaydı planımız işe yaramazdı ve yeniden düşünmek zorunda kalırız. ülkeler bunu kullanıyor ve durduracağız.

Sürüngen – Bu değişecek, tüm bunları durduracağız, başka seçeneğiniz olmadığında – para olmadığında kuralları değiştireceğiz, belki biraz ödeyeceğiz, ancak tam tutarı ödemeyeceğiz, yeni kurallar eğer çalınırsa paranızı geri alamayacak – bunu karşılayamayız -zaman süresini azaltacağız – rapor etmek için 4 saat ya da belki miktarı düşüreceğiz.

Q – Kredi kartı sahtekarlığı – şu anda tüm parayı geri alıyorum

Sürüngen – Bu değişecek, tüm bunları durduracağız, başka seçeneğiniz olmadığında – para olmadığında kuralları değiştireceğiz, belki biraz ödeyeceğiz, ancak tam tutarı ödemeyeceğiz, yeni kurallar eğer çalınırsa paranızı geri alamayacak – bunu karşılayamayız -zaman süresini azaltacağız – rapor etmek için 4 saat ya da belki miktarı düşüreceğiz.

S – Koruma ne olacak?

Sürüngen – Sigorta korumasını zorlaştırmaya çalışacağız, birçok istisna, bunun gibi şeyler.

(Ve hepsinin, küçük ve büyük, zengin ve fakirlerin ve özgür adamların ve kölelerin sağ ellerinde veya alnında bir iz bırakmasına neden olur ve hiç kimsenin işareti olan kişi hariç, canavarın adı veya adının numarası.

“İşte sizin için bir Çılgın “Komplo teorisi”, sürüngen derebeylerinin bu corona virüsü olmadan çok önce tüm nüfusu plana nasıl mikroçiplendirmeyi planladıklarını.” için 48 yanıt

Kahramanmaraş merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten inanki çok güzel, linkedinde paylaştım 03-05-2020 16:11:29

Afyon merkezden ben banu. Selamlar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 03-05-2020 20:25:32

Adıyaman merkezden ben mehmet. Selam herkese siteniz inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler 05-05-2020 09:48:45

Konya merkezden ben ali. Merhaba paylaşım ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 06-05-2020 20:32:07

Ordu merkezden ben banu. Slm web siten süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler 08-05-2020 03:48:05

Tunceli merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfa vallaha dikkat çekici, şukuladım 10-05-2020 10:46:05

Bilecik merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siten valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 13-05-2020 20:19:00

Elazığ merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan yeminle mükemmel, twitter da paylaştım 14-05-2020 09:20:25

Kütahya merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım 14-05-2020 09:20:31

Bayburt merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 14-05-2020 09:20:37

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web sitesi valla dikkatimi çekti, teşekkürler 14-05-2020 09:20:43

Eskişehir merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz ciddiyim hayran edici, şukuladım 14-05-2020 09:20:49

Bursa merkezden ben doruk. Merhaba herkese web sitesi yeminle dikkat çekici, sağolun 14-05-2020 09:21:30

Kahramanmaraş merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 31-05-2020 03:32:25

Siirt merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 05-06-2020 19:49:20

Bingöl merkezden ben ziya. Merhabalar web siteniz yeminle güzel, face de paylaştım 07-06-2020 21:54:26

Batman merkezden ben Aylin. Slm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 11-06-2020 02:17:31

Sakarya merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 21-06-2020 02:14:50

Van merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfa cidden hayran edici, twitter da paylaştım 21-06-2020 22:58:53

Diyarbakır merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok iyi, saolun 08-07-2020 07:47:15

Diyarbakır merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 09-07-2020 13:03:02

Ordu merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 13-07-2020 17:02:22

Çanakkale merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siteniz cidden çok iyi, teşekkürler 29-07-2020 06:46:39

Bolu merkezden ben elif yılmaz. Selam web siten valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-08-2020 00:39:25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir