Kategoriler
Genel

İşte web sitesi çökmeden önce Wayback Machine’den Jeffrey Epstein blogundan aldığım 56 ekran görüntüsüne sahip bir Google sürücü klasörü ve web sayfasına tekrar erişmeme izin vermiyor

https://drive.google.com/drive/folders/1p8Ie-REsQSfwZwUIFXod7uRenUNllHJZ?usp=sharing

** Bu klasöre erişmek ve kendi Google sürücünüze kaydetmek istiyorsanız, bu klasörün “Kopyasını Oluştur” seçeneğini belirtin.

Wayback Machine’in Jeffrey Epstein blogundaki arşivlerinden olabildiğince fazla ekran görüntüsü aldım. Görevler, nerede para kazandığına dair ayrıntılardan (çoğunlukla çocuk temelli kuruluşlar), Harvard ve Duke gibi bazı büyük ABD üniversiteleri de dahil olmak üzere çeşitli öjeni ve bilim araştırma programlarıyla bağlantılarına kadar uzanıyor.

Web sitesi tamamen benim için çöktü ve şimdi aynı sayfaya erişemiyorum. Lütfen bu bağlantıyı kullanın ve “Kopya Oluştur” u seçin ve dosyayı kendi Google sürücünüze ekleyin. Epstein’ın diğer insanlarla neye bağlı olduğuna bakmaya başlayabilmemiz için mümkün olduğunca çok insanın bu makalelere erişmesini istiyorum.

Bu akşam tüm ekran görüntülerini inceleyeceğim ve o blogda neler yayınlandığına dair daha fazla araştırma yapacağım. Bana bunun hakkında ne düşündüğünüzü söyleyin, eğer yanıt vermezsem muhtemelen bilgisayarımda / İnternetimde bir sorun var. İşler garipleşiyor.

“İşte web sitesi çökmeden önce Wayback Machine’den Jeffrey Epstein blogundan aldığım 56 ekran görüntüsüne sahip bir Google sürücü klasörü ve web sayfasına tekrar erişmeme izin vermiyor” için 9 yanıt

Muğla merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siten harbiden hayran bıraktı, sağolun 22-07-2020 06:04:54

Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, sağolun 22-07-2020 22:15:43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir