Sadece bu aboneyle paylaşmak istedim (merak ediyorsan) bu gece Noel arifesinde İsveç devlet televizyonu geleneksel Noel şovunu yayınlıyor.

Ev sahibi, Brezilyalı bir dansçıyla evli orta yaşlı bir eşcinsel. Şarkı eylemlerinden ikisi, downs sendromlu bir bayan tarafından icra ediliyor ve İncil’deki hikayeler iki kadın rahip tarafından anlatılıyor. Bilge adamların ve koyun çobanlarının birçoğu da kadındır.

///

Şahsen, bunların hiçbirini çevreleyen çok fazla duygu veya düşüncem yok. Ama sanırım bazı Hıristiyan Truthers bunu merak ediyordu.

Author

21 Comments

1. Şanlıurfa dan kimler var. İsveç olarak bilinen sosyal mühendislik projesinden Aşamalı Noel Selamları . Selamın aleyküm paylaşım inanki çok güzel, tebrikler , – 434

2. Düzce merkezden ben Hasan. Selam web sitesi vallaha hayran bıraktı, şukuladım 24-12-2020 21:44:10

3. Bu konu : ” İsveç olarak bilinen sosyal mühendislik projesinden Aşamalı Noel Selamları ” çok güzel. Slm paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 369

4. Burdur dan kimler var. İsveç olarak bilinen sosyal mühendislik projesinden Aşamalı Noel Selamları . Slm siteniz inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , ali – 360

5. Selamın aleyküm sayfa gerçekten mükemmel, face de paylaştım

6. Bu konu : ” İsveç olarak bilinen sosyal mühendislik projesinden Aşamalı Noel Selamları ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 459

7. Merhabalar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

8. Isparta dan kimler var. İsveç olarak bilinen sosyal mühendislik projesinden Aşamalı Noel Selamları . Selam herkese web sitesi harbiden iyi, saolun , hatice – 365

9. elif yılmaz Reply

Karaman dan kimler var. İsveç olarak bilinen sosyal mühendislik projesinden Aşamalı Noel Selamları . Selamlar web siteniz ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 317

10. Gürbüz Reply

Nevşehir merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfa vallaha iyi, linkedinde paylaştım 20-01-2021 04:08:04

11. Ağrı dan kimler var. İsveç olarak bilinen sosyal mühendislik projesinden Aşamalı Noel Selamları . Selam paylaşımın inanki hayran edici, facebookta paylaştım , – 275

12. Bu konu : ” İsveç olarak bilinen sosyal mühendislik projesinden Aşamalı Noel Selamları ” çok güzel. Slm sayfan valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 12

13. Karaman merkezden ben memo. Slm web siteniz vallaha iyi, linkedinde paylaştım 01-02-2021 03:37:26

14. Tokat merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha çok güzel, şukuladım 12-02-2021 13:31:31

15. Osmaniye merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 15-02-2021 13:01:34

16. Denizli merkezden ben memo. Selam paylaşım harbiden hayran bıraktı, tebrikler 17-02-2021 22:02:43

17. Merhaba web siten vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

18. Kilis dan kimler var. İsveç olarak bilinen sosyal mühendislik projesinden Aşamalı Noel Selamları . Selam herkese sayfa inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , – 196

19. Isparta merkezden ben banu. Selam sayfanız süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 04-03-2021 03:18:30

20. Bu konu : ” İsveç olarak bilinen sosyal mühendislik projesinden Aşamalı Noel Selamları ” çok güzel. Selam paylaşımın gerçekten güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 165

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link