İsveç’e ne oldu?

Yakın zamana kadar İsveç, güzel görünen kadın ve erkeklerle harika bir ülkeydi, harika müzik, harika arabalar, ileri teknoloji, diğer şeylerin yanı sıra, ülke genelinde bir yılda sıfır cinayet. Geçmişte birkaç İsveçli insanla tanıştım, harikaydılar.

Bugün, Çekimler o kadar yaygın hale geldi ki artık en iyi başlıkları yapmıyorlar, bu Batı’nın Tecavüz Başkenti, kimse bu konuda hiçbir şey yapmadan korkunç suçlar, İsveç arabaları Çinli, mobilya her sene değiştirilmesi gereken bok ve kıyafet bok ücretsiz Hint kadınları ve Uygur çocuklar tarafından üretilen.

Bak, İşte Avustralya’nın İsveç için resmi önerileri.

Kırmızı renkte yazıyor: “İsveç’e seyahat ETMEYİN”

Terörist saldırı tehdidi var. Resmi uyarıları ciddiye alın. Küçük suç yaygındır. çete ve organize suçla ilgili şiddet meydana gelir.

İsveç’e seyahat konusunda diğer ülkelerin neyi ifade ettiğinden emin değilim, ancak benzer önerileri kabul ediyorum.

İsveç gerçek hayatta LothLórien gibiydi. Şimdi gerçek hayatta mordor gibi.

İsveç’e ne oldu? İsveç’i tekrar İsveççe yap ve bizi tekrar hayal kur.

“İsveç’e ne oldu?” üzerine 21 yorum

1. Amasya merkezden ben ziya. Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 19:44:56

2. Isparta merkezden ben Emine. Mrb web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 07-08-2020 15:48:46

3. Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok güzel, şukuladım 26-08-2020 18:58:34

4. Antalya merkezden ben mehmet. Selam paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 27-08-2020 20:00:52

5. Karaman merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 16-09-2020 02:43:18

6. Malatya merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siten inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 17-09-2020 20:14:25

7. Ordu merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 02-10-2020 10:29:09

8. Aydın merkezden ben gaye. selamun aleyküm siten valla iyi, face de paylaştım 02-10-2020 11:22:57

Yorum yapın