İsveç’in en iyi viroloğunun koronavirüsü nasıl yeneceğine dair bir mesajı var: Açık okullar ve maske yok

https://fortune.com/2020/08/05/sweden-anders-tegnell-face-masks-school-opening-coronavirus-covid-19-europe/

“Yeni günlük vakalar birkaç ayın en düşük seviyelerine düştü. Hastane başvuruları sıfıra yakın ve son yedi gün içinde sadece 44 İsveçliler COVID-19’dan öldü. Aynı zamanda, koronavirüs vakaları kıta Avrupa’sında artış gösteriyor ”diyor Bernhard Warner yazdı Fortune için 5 Ağustos.

İsveç Halk Sağlığı Kurumu baş epidemiyoloğu Anders Tegnell, covid sayılarının haklı olduğunu söyledi.

Warner, “İsveç modeli”, bir halk sağlığı krizini yönetmeye yönelik insanları yalnız bırakma yaklaşımı ile eş anlamlı hale geldi, bu strateji dünya çapındaki küçük hükümet savunucuları tarafından savundu, “diye yazdı.

Geçen hafta, Tegnell gazetecilere İsveç’te maskelerin gerekli olmadığını söyledi. Fortune ile yaptığı röportajda, eğrinin sürekli düzleşmesinin ona ülkenin maske stratejisi ya da bu konuda başka bir şey değiştirmemesini söylediğini söyleyerek bu mesajı ikiye katladı.

“Şu anda maskeleri tanıtmamız gerekmiyor. Çünkü aşağı yönlü bir trendle, ”dedi,“ yeni önlemler alma zamanı değil. ”

“İsveç’in en iyi viroloğunun koronavirüsü nasıl yeneceğine dair bir mesajı var: Açık okullar ve maske yok” üzerine 18 yorum

1. Ardahan merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 06-08-2020 22:09:43

2. Şırnak merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 09-08-2020 00:04:04

3. Van merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımın süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 15-09-2020 10:24:19

4. Manisa merkezden ben ahmet. Merhaba siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun 02-10-2020 11:22:39

5. Bu konu : ” İsveç’in en iyi viroloğunun koronavirüsü nasıl yeneceğine dair bir mesajı var: Açık okullar ve maske yok ” çok güzel. Mrb sayfanız valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , memo – 62

6. Konya merkezden ben hatice. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 20-10-2020 02:54:00

7. Bursa merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim mükemmel, saolun 28-10-2020 18:33:30

Yorum yapın