https://fortune.com/2020/08/05/sweden-anders-tegnell-face-masks-school-opening-coronavirus-covid-19-europe/

“Yeni günlük vakalar birkaç ayın en düşük seviyelerine düştü. Hastane başvuruları sıfıra yakın ve son yedi gün içinde sadece 44 İsveçliler COVID-19’dan öldü. Aynı zamanda, koronavirüs vakaları kıta Avrupa’sında artış gösteriyor ”diyor Bernhard Warner yazdı Fortune için 5 Ağustos.

İsveç Halk Sağlığı Kurumu baş epidemiyoloğu Anders Tegnell, covid sayılarının haklı olduğunu söyledi.

Warner, “İsveç modeli”, bir halk sağlığı krizini yönetmeye yönelik insanları yalnız bırakma yaklaşımı ile eş anlamlı hale geldi, bu strateji dünya çapındaki küçük hükümet savunucuları tarafından savundu, “diye yazdı.

Geçen hafta, Tegnell gazetecilere İsveç’te maskelerin gerekli olmadığını söyledi. Fortune ile yaptığı röportajda, eğrinin sürekli düzleşmesinin ona ülkenin maske stratejisi ya da bu konuda başka bir şey değiştirmemesini söylediğini söyleyerek bu mesajı ikiye katladı.

“Şu anda maskeleri tanıtmamız gerekmiyor. Çünkü aşağı yönlü bir trendle, ”dedi,“ yeni önlemler alma zamanı değil. ”

Author

74 Comments

1. Ardahan merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 06-08-2020 22:09:43

2. Şırnak merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 09-08-2020 00:04:04

3. Niğde merkezden ben doruk. Selam web sitesi harbiden güzel, linkedinde paylaştım 12-08-2020 01:30:12

4. Merhaba herkese web siten yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım

5. Slm bu web sitesi cidden iyi, sosyal medyada paylaştım

6. Selam herkese sayfan harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Selamın aleyküm sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, saolun

8. Van merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımın süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 15-09-2020 10:24:19

9. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım

10. Merhaba bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

11. Manisa merkezden ben ahmet. Merhaba siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun 02-10-2020 11:22:39

12. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler

13. Bu konu : ” İsveç’in en iyi viroloğunun koronavirüsü nasıl yeneceğine dair bir mesajı var: Açık okullar ve maske yok ” çok güzel. Mrb sayfanız valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , memo – 62

14. Konya merkezden ben hatice. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 20-10-2020 02:54:00

15. Bursa merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim mükemmel, saolun 28-10-2020 18:33:30

16. Sinop merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 29-10-2020 20:27:05

17. Bu konu : ” İsveç’in en iyi viroloğunun koronavirüsü nasıl yeneceğine dair bir mesajı var: Açık okullar ve maske yok ” çok güzel. Merhaba siteniz gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 451

18. Bu konu : ” İsveç’in en iyi viroloğunun koronavirüsü nasıl yeneceğine dair bir mesajı var: Açık okullar ve maske yok ” çok güzel. Selamlar sayfan süper ötesi mükemmel, tebrikler , banu – 22

19. Bursa dan kimler var. İsveç’in en iyi viroloğunun koronavirüsü nasıl yeneceğine dair bir mesajı var: Açık okullar ve maske yok . selamun aleyküm bu web sitesi yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 472

20. Bu konu : ” İsveç’in en iyi viroloğunun koronavirüsü nasıl yeneceğine dair bir mesajı var: Açık okullar ve maske yok ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 118

21. Bu konu : ” İsveç’in en iyi viroloğunun koronavirüsü nasıl yeneceğine dair bir mesajı var: Açık okullar ve maske yok ” çok güzel. Selam siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 18

22. Slm siteniz cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım

23. Gürbüz Reply

Niğde merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşım inanki çok iyi, linkedinde paylaştım 24-11-2020 00:31:12

24. Gürbüz Reply

Kırşehir dan kimler var. İsveç’in en iyi viroloğunun koronavirüsü nasıl yeneceğine dair bir mesajı var: Açık okullar ve maske yok . selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 87

25. Gürbüz Reply

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım 02-12-2020 19:30:43

26. Bolu merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımın gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 04-12-2020 19:23:18

27. Selam herkese web siteniz yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım

28. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Selam herkese web sitesi inan ki çok güzel, facebookta paylaştım 06-12-2020 21:35:27

29. Afyon merkezden ben emin. Merhaba herkese web sitesi gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım 09-12-2020 18:46:10

30. Bartın merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha mükemmel, face de paylaştım 15-12-2020 10:35:55

31. Ağrı dan kimler var. İsveç’in en iyi viroloğunun koronavirüsü nasıl yeneceğine dair bir mesajı var: Açık okullar ve maske yok . selamun aleyküm web siteniz süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 111

32. Tekirdağ dan kimler var. İsveç’in en iyi viroloğunun koronavirüsü nasıl yeneceğine dair bir mesajı var: Açık okullar ve maske yok . Merhabalar paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 282

33. Konya dan kimler var. İsveç’in en iyi viroloğunun koronavirüsü nasıl yeneceğine dair bir mesajı var: Açık okullar ve maske yok . Selam paylaşımın cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 96

34. Muğla merkezden ben hatice. Merhaba sayfa valla iyi, linkedinde paylaştım 25-12-2020 10:00:11

35. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha hoşuma gitti, saolun

36. Elazığ dan kimler var. İsveç’in en iyi viroloğunun koronavirüsü nasıl yeneceğine dair bir mesajı var: Açık okullar ve maske yok . selamun aleyküm siten vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 216

37. Aydın merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siten inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 01-01-2021 02:32:59

38. Aydın merkezden ben . Selamlar web siten inanki iyi, sağolun 01-01-2021 08:12:02

39. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İsveç’in en iyi viroloğunun koronavirüsü nasıl yeneceğine dair bir mesajı var: Açık okullar ve maske yok ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz güzel, saolun , elif yılmaz – 228

40. Bu konu : ” İsveç’in en iyi viroloğunun koronavirüsü nasıl yeneceğine dair bir mesajı var: Açık okullar ve maske yok ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , gaye – 8

41. Zonguldak dan kimler var. İsveç’in en iyi viroloğunun koronavirüsü nasıl yeneceğine dair bir mesajı var: Açık okullar ve maske yok . Merhaba paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , – 327

42. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İsveç’in en iyi viroloğunun koronavirüsü nasıl yeneceğine dair bir mesajı var: Açık okullar ve maske yok ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 171

43. Amasya dan kimler var. İsveç’in en iyi viroloğunun koronavirüsü nasıl yeneceğine dair bir mesajı var: Açık okullar ve maske yok . Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 175

44. Bu konu : ” İsveç’in en iyi viroloğunun koronavirüsü nasıl yeneceğine dair bir mesajı var: Açık okullar ve maske yok ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , doruk – 189

45. Gürbüz Reply

Selamlar bu web sitesi yeminle güzel, facebookta paylaştım

46. Nevşehir dan kimler var. İsveç’in en iyi viroloğunun koronavirüsü nasıl yeneceğine dair bir mesajı var: Açık okullar ve maske yok . Slm paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 81

47. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İsveç’in en iyi viroloğunun koronavirüsü nasıl yeneceğine dair bir mesajı var: Açık okullar ve maske yok ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 324

48. Bu konu : ” İsveç’in en iyi viroloğunun koronavirüsü nasıl yeneceğine dair bir mesajı var: Açık okullar ve maske yok ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki güzel, teşekkürler , emin – 34

49. Afyon merkezden ben memo. Selam web siten gerçekten iyi, facebookta paylaştım 19-02-2021 17:54:30

50. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi hayran edici, şukuladım

51. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

52. Gürbüz Reply

Kırıkkale dan kimler var. İsveç’in en iyi viroloğunun koronavirüsü nasıl yeneceğine dair bir mesajı var: Açık okullar ve maske yok . Selamın aleyküm sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 245

53. Selam siteniz vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım

54. Bu konu : ” İsveç’in en iyi viroloğunun koronavirüsü nasıl yeneceğine dair bir mesajı var: Açık okullar ve maske yok ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan süper ötesi çok iyi, teşekkürler , Aylin – 466

55. Kocaeli merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siten gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-03-2021 00:24:49

56. Van dan kimler var. İsveç’in en iyi viroloğunun koronavirüsü nasıl yeneceğine dair bir mesajı var: Açık okullar ve maske yok . selamun aleyküm siten cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Emine – 490

57. Kırıkkale merkezden ben gaye. Mrb sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 02-04-2021 21:43:07

58. Sakarya dan kimler var. İsveç’in en iyi viroloğunun koronavirüsü nasıl yeneceğine dair bir mesajı var: Açık okullar ve maske yok . Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , gaye – 497

59. selamun aleyküm sayfanız valla çok iyi, facebookta paylaştım

60. Adıyaman merkezden ben hatice. selamun aleyküm siten vallaha billaha çok güzel, sağolun 06-04-2021 19:22:02

61. Tokat merkezden ben Hasan. selamun aleyküm siteniz yeminle mükemmel, tebrikler 14-04-2021 02:37:42

62. Bu konu : ” İsveç’in en iyi viroloğunun koronavirüsü nasıl yeneceğine dair bir mesajı var: Açık okullar ve maske yok ” çok güzel. Merhaba sayfanız inan ki hayran edici, tebrikler , Emine – 329

63. Selam herkese web siten ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım

64. Kilis dan kimler var. İsveç’in en iyi viroloğunun koronavirüsü nasıl yeneceğine dair bir mesajı var: Açık okullar ve maske yok . Slm sayfan süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 138

65. Nevşehir merkezden ben memo. Mrb paylaşımın valla dikkat çekici, tebrikler 06-05-2021 01:33:05

66. Bu konu : ” İsveç’in en iyi viroloğunun koronavirüsü nasıl yeneceğine dair bir mesajı var: Açık okullar ve maske yok ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 2

67. Bu konu : ” İsveç’in en iyi viroloğunun koronavirüsü nasıl yeneceğine dair bir mesajı var: Açık okullar ve maske yok ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 483

68. Adana merkezden ben memo. Mrb sayfanız valla dikkatimi çekti, saolun 17-05-2021 06:55:38

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link