İsviçre ne durumda? Yardım edemem ama Birinci Dünya Savaşı’na katılmadıklarını fark ettim veya İkinci Dünya Savaşı, etraflarındaki diğer tüm ülkeler savaş halindeyken ve hangi nedenle olursa olsun, güç elitinin paralarını orada tuttuğunu ve muhtemelen NZ gibi olası bir güvenli sığınak için orada evleri olduğunu duydum. Kuşkusuz, bu konuda çok az şey biliyorum, sadece birinin daha fazla bilgiye sahip olmasını umuyorum.

Gönderen … theabstract24
[comments]

Author

14 Comments

1. Bu konu : ” İsviçre? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 263

2. Uşak dan kimler var. İsviçre? . Mrb siteniz ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 262

3. Yozgat merkezden ben emin. Mrb sayfanız inan ki iyi, sağolun 06-03-2021 18:26:29

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İsviçre? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 85

5. Edirne merkezden ben ali. Selam siten gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 06-03-2021 21:09:58

6. Selam herkese web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

7. Bu konu : ” İsviçre? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 409

8. Hatay dan kimler var. İsviçre? . Selamın aleyküm siten gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 336

9. Bu konu : ” İsviçre? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 378

10. Bu konu : ” İsviçre? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , – 378

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link