İsviçre, Roma Casuslar Günü olan 1 Ağustos’ta kuruldu; Yahudileri öldürmeye, Kraliyet Diktatörlüklerini uzatmaya ve * resmi olarak * dünyayı yönetmeye yardımcı oldular.

Birçoğunuz dünya bankasını, dünya postanesini, dünya politikasının birçoğunun İsviçre’de olduğunu ve Adolf’un fethetmemeyi seçtiği birkaç ülkeden biri olduğunu ve ilk Bilderberg gruplarının evi olduğunu biliyorsunuz ( demokrasileri yönetecek gizli bir aristokrat toplum). İşte bilmediğiniz bazı şeyler.

Buraya çok fazla girmeyeceğim, ancak İsviçre’nin zaman çizelgesini bilmeyenler için şöyle bir şey oluyor:

MÖ 50 – Sezar, bölgeden büyük bir orduya (cisalpine galerisi) ev sahipliği yaparak Fransa, İspanya vb. Fethediyor ve sonunda Roma ya da eski İtalyan hükümetini ‘fethediyor’. Sezar ordusu büyük ölçüde sıradan Romalılardan değil, öncelikle İsviçre bölgesinin ordusundan oluşuyordu.

MS 600 – 1800 – Roma azalır, papa ve kraliyet devralır. Papa ve kraliyet ailesinin hepsi, tek bir ulustan, İsviçre’den, hattan çıkmadıklarından emin olmak için birkaç ‘gardiyan’ olarak verilir. Bunlar ‘İsviçre Muhafızları’ olarak biliniyor ve bugün Papa’yı hala ‘koruyor’ ve demokrasinin bir heykel olduğu Fransa’ya yayılmasını durdurmaya çalışan son kişilerdi. Aslan İsviçre demokrasiyi yenmek için cesur girişimlerini kutlamak için bugüne kadar.

Tüm bunlar sırasında, Royalty’ın İsviçre’deki tüm ‘tatil’ için yaygındı, uluslarının parasını İsviçre’de tuttu, çocuklarını orada yetiştirin ( rehineler, elbette) – modern bir örnek olarak, Winnie the Pooh İsviçre’de eğitim gördü. Bu dönemde Yahudilerin ilk toplu katliamı başladı. Basel KatliamıBundan birkaç yüzyıl önce, Yahudileri deforme olmuş kraliyet bebeğini, kırmızı burunlu Rudolf’u (MS 1200 civarı) öldürmekle ve onu kahvaltıda yemekle suçladılar. bu heykelde anıldı.

Kara Veba – İsviçreli Kont Savoy, Kara Veba’yı Avrupa’ya yaymaya ‘itiraf edene kadar’ bir Yahudi ailesine işkence yaptı. Bu, Basel Katliamı’na ve ardından Fransa ve Almanya’daki Yahudilerin Ren bölgesinde öldürülmesine yol açtı. İsviçre cinayetleri hakkında daha az şey biliniyor çünkü bu kadar kapsamlı bir iş çıkardılar ve önce yatılı bölgelerdeki Yahudileri öldürdüğünden emin oldular. Eski Yahudi metninde İsviçreli insanların alışılmadık ateş, Yahudilerin nefreti ile basmıştı, Avrupa’nın her yerinden daha fazla.

1850 – İsviçre, 7 Cumhurbaşkanı seçtikleri ‘Doğrudan Demokrasi’ adı verilen çok eşsiz bir Demokrasi biçimi oluşturur. 7’nin kullanımı çok önemlidir, çünkü ‘7 Kral, 7 Muhafız’ vb. Edgar Allen Poe, bu yozlaşmış sistem hakkında, masalında da dahil olmak üzere, Hop Kurbağa – 7 bakanın rengarenk ve istismara uğramış yabancılara başkanlık etmesi.

Burada önemli olan, tüm yasaların modern demokrasiler gibi ‘yukarıdan aşağıya’ karşılık olarak ‘aşağıdan yukarıya’ geçirilmesidir ve düzenli olarak sadece komşular (AB) için geçerli olan büyük anlaşmalar imzalanır, ancak İsviçre’yi hariç tutarlar. , “ticaret” (ve uluslararası kural) için ücretsiz, ücretsiz ‘bölge. Komşuları ‘ikinci sınıf vatandaşlık’ statüsüne ayırarak, AB yasalarını etkileyebilir ve sonuçlarıyla yüzleşemezler. Bu yüzden zenginlerin fakirlere karşı ‘sınıf nefreti’, en zengin sınıfı, İsviçreyi dışlar.

1900 – İsviçreli Darwinizm’in aksine ırksal bir teori geliştirir, bu da balıktan evrimleşen insan yerine, Tanrı’dan aşağı inen insan anlamına gelir. ve Siyahlarla ne kadar uzun süre vakit geçirirseniz, Siyah olma olasılığınız ve sonunda bir maymun olma olasılığınız o kadar artar. Bu Adolf’un daha sonra benimseyeceği ırksal teoridir.

1940’lar – Basel Katliamı ‘yeni Başlangıçlar’ Roma gününde meydana geldi Ocak 1349: Yahudilere Ghettos’a (bir adada) izole edilmeleri gerektiği söylendi ve İsviçreli Yahudileri canlı yaktı ve çocuklarını ‘vaftiz’ etti. boğulma. Roma politikası ya da bir ırkın ortadan kaldırılmasının 600 yıl sürdüğünü söyleyen her ne varsa. Neredeyse 600 yıl sonra Adolf, Yahudileri Gettolara ayırmak için yeni bir sürece güç vermeye başladı ve onları yakmaya başladı. İsviçre’nin 1349’da kullandığı ÇOK benzer bir sistemdir (‘kendi güvenliğiniz için buraya gidin ve izole olduktan sonra hepsini öldürün). Bunu yapmanın sebebi, Yahudilerin değerli eşyalarını yok etmelerini önlemek, onlara çok şeylerin yok edileceği ‘sizi öldürmek için geliyoruz’ yerine ‘hareket için paketlemelerini’ söylemektir. Adolf şu anda Roma’nın Üçüncü gelişi olan ‘Üçüncü Reich’ olarak tanımlanıyor. Azınlık halk oylarıyla iktidara geldi, ancak Papa / Katolik heyeti (İsviçre tarafından ‘korunuyor’) ona sınırsız yetki vermek için oy kullandı. Ve sonra ‘Roma’ tam 600 yıl sonra Yahudi katliamlarını bir kez daha ele geçirdi.

Ayrıca, İsviçre’nin ihanetle eşanlamlı hale gelen Spies, MS 1191 (1 Ağustos) gününde kurulduğuna dikkat edilmelidir, ancak bunun basitçe ‘düşmanlarınıza tamamen tesadüfi talihsizlik’ anlamına geldiğini iddia ediyor. . Bundan hemen sonra büyük Yahudi kovuşturmaları başladı.

Nazi Gold – İsviçreli Nazi Gold’u almış olduğu bilinmektedir, bu da Almanya’nın Yahudileri öldürmek için fon sağlamasına yardımcı olmuştur. Daha az bilinen şey şu anda bu tür bir soykırımına sahip olmadıklarıdır, çünkü Yahudilerinin çoğunu zaten öldürmüşlerdi ve bugün Adolf için Başkentlerinde tüm harika savaş ganimetleri sergileyen bir kutlama sanat müzesi var İsviçre’ye iyi hileler olduğu için ‘verilen’ ve akrabalarını zulümden sakladığı paha biçilmez tablolar topladı – 2017 gibi son zamanlarda açılan bu yeni ‘Adolf harika’ sergisi. en çok Yahudiyi öldüren Holokost kamplarındaki ‘muhafız’ sayısı, ‘gönüllü’ olan ya da cinayetleri başlatan İsviçreydi.

CIA – İsviçreli CIA’nın oluşturulmasında büyük rol oynadı. CIA, “Kutsal Görme” (CIA resmi web sitesinde) olarak adlandırılır, yani Papa’dan yön alırlar. Daha sonra Allen Duelles, uzun bir ziyaretten sonra (20 yıl gibi) İsviçre’den döndü ve ABD askeri katılımını CIA’dan çıkardı ve tamamen kara kutu yaptı (Duelles’ten önce, CIA sadece bilgi toplama, Duelles başkanlar örgütünün suikast haline getirdi). Tesadüfen, JFK CIA’ya daha fazla cumhurbaşkanı öldürmemesini emrettikten sonra suikaste uğradı ve Duelles (Kennedy’nin kovduğu) soruşturmayı denetledi. Sonraki yıllar iyi bilinir.

Tarih boyunca, Amerikalılar ve İngilizler İsviçre’yi “İsviçre Cüceleri” olarak adlandırdılar, yani hükümetlerle uğraşan gizli finansal plotter’lar ve “İsviçre Ordu Bıçağı” İsviçre Ordusu’nun kitaptaki her numarayı kullandığı eski bir referanstı – Bugün, Gnomes nazik ve bir İsviçre Çakısı oyuncak. Bu, tarihi silmek için bir yöntemdir, ancak karmaşık bilgileri şakalara ve mizahlara dönüştüren eski ifadeleri dönüştürür. Bunun gibi daha birçok kelime öbeği var.

Amerikan ve İngiliz kültürü boyunca, İsviçrelerin kendilerini domuzlara (İtalya, Fransa, Almanya) yöneten seçkin bir grup insan (Tanrı’nın imajı) olarak gördükleri biliniyordu. Bu nedenle Amerikan demokrasisi, (yakın zamana kadar) hükümetin, tüm yasalarda olduğu gibi herkesi eşit olarak uyguladığı Vatandaşlardan çok uzakta olmadığı oldukça benzersizdi. Bu, ‘iki hükümet sisteminin’ kurulduğu JFK suikastinden sonra önemli ölçüde değişti ve şimdi birçok yasa Kongre üyelerini etkilemiyor ve hükümet bir zamanlar olduğu gibi halka cevap vermiyor.

1970’e kadar kabaca Siyahların İsviçre’ye (ve büyük ölçüde Yahudilere) girmeleri yasaklandı, ancak her ikisi de ‘hayvanlara zulüm’ yasaklayan yeni bir yasa ile yeniden bütünleşti. 2007’de en popüler siyasi partileri ‘İsviçre’den siyahları tekmelemek’ sloganıyla kazandı bu poster ve 2016’da bu resmi tören hayvanlara tasvir eden, işlerini zina eden ve ölen göçmen işçilere sadece ‘keçileri evcilleştirmek’ ve medeniyete yönelmek için İsviçreli bir insanın sahip olması. İsviçre’yi hiç ziyaret ettiyseniz, geçmişlerini bilmeyen (gizlilik dedikleri), ne kadar para kazandıklarını veya ne kadar paraları olduklarını bilmeyen ve ‘hanedanları’ koruyan insanlara takıntılılar. Kelimenin tam anlamıyla ‘hanedanınızı koruyun’ gibi reklam veriyorlar, sanki bu sadece İsviçre’de yaşayanlar için değil, İsviçre’de yaşayanlar için ortak bir şey. Orada bankacılık reklamları ‘bir ev, araba satın al’ değil, ‘kimsenin tüm müstehcen varlığınızı ele geçirmesine izin verme’ şeklindedir.

Okulları daha iyi, diğerlerinden tamamen farklı. Ortalama lise mezunları hızla 80.000 dolar kazanıyor ve yetişkinler ulusal ortalama olarak 200.000 dolara yaklaşıyor. Çocuk olmanın nasıl bir şey olduğuna dair beklentileri bile profesyonel organizasyonlara katılmak ve uyuşturucu ve parti gibi dünyayı yönetmeye hazırlanmaktır. Mesajlaşmaları tamamen farklı.

Şehirlerinde, telefon mağazaları yerine lüks saat mağazaları, şarap vb. Var. ‘Sivil’ bok değil, 2.000 dolarlık bir şişe gibi. Dükkandan sonra, normal (İsviçre olmayan) bir kişinin karşılayabileceği neredeyse hiç bir şeyle mağazayı görmek inanılmaz derecede yaygın. 250.000 nüfusa hizmet veren bir kasabada 20 lüks dükkan görmüş olabilirim.

Daha iyi vergi politikaları, daha iyi diplomasi ve kendilerini en az etkilemeyen şeyleri (AB, yabancı ulusların göç politikaları, vb.) Etkileme veya yönetme hakları vardır. İsviçre vatandaşı olmak neredeyse imkansızdır – 20 yıl ve seçim kazanması gerekir. Ama genel olarak, ana kriterler 250.000 $ ‘ınız var mı yoksa yok mu?

Ve orada bitireceğim. İsviçre halkı kötü değil, ama bu ikinci sınıf vatandaş dinamik nerede onlar benzer yasalara bağlı kalmadan başkalarını (yani Avrupa’yı, aynı zamanda dünyanın geri kalanını) etkilemek, açıkça anti-demokratik ve en elittir. Ve bu konuda söylemem gereken tek şey bu.

“İsviçre, Roma Casuslar Günü olan 1 Ağustos’ta kuruldu; Yahudileri öldürmeye, Kraliyet Diktatörlüklerini uzatmaya ve * resmi olarak * dünyayı yönetmeye yardımcı oldular.” üzerine 24 yorum

1. Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşım inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 01-08-2020 19:54:04

2. Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 01-08-2020 22:27:09

3. Isparta merkezden ben mehmet. Mrb web siteniz vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 02-08-2020 03:20:01

4. Rize merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım 07-08-2020 14:52:38

5. Ankara merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 12-08-2020 23:02:34

6. Iğdır merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden güzel, teraziye tıkladım 24-08-2020 20:48:43

7. Manisa merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siteniz inanki çok iyi, facebookta paylaştım 25-08-2020 09:33:39

8. Bursa merkezden ben Aylin. Mrb sayfan yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 13-09-2020 00:17:59

9. Muğla merkezden ben Emine. Merhaba paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, saolun 02-10-2020 10:31:39

10. Bu konu : ” İsviçre, Roma Casuslar Günü olan 1 Ağustos’ta kuruldu; Yahudileri öldürmeye, Kraliyet Diktatörlüklerini uzatmaya ve * resmi olarak * dünyayı yönetmeye yardımcı oldular. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 98

Yorum yapın