İsviçreliler kötü Naziler

Hitler’i finanse ettiler, Yahudileri öldürdüler, Holoshoahcaust altınlarını sakladılar ve bugün teröristlere silah satıyorlar.

Buna ek olarak, şirket gibi maskeleyen İsviçre Nazi terör örgütleri de var. Nestle, Novartis, UBS, RUAG vb.

Bu arada, İsviçre sahte haber medyası, İsviçre tarafsızlığına ve temizliğine dair yanlış bir hayal kuruyor.

Evet, İsviçre temizliği sayesinde Novartis Nazi laboratuvarlarında evsiz insanları toplamayı ve onlar üzerinde yasadışı tıbbi deneyler yapmayı anlıyor.

İsviçre 5. Colum Nazileri de ilgili her hükümete sızdı. Birleşik Devletler. federal Nazi hükümeti. sadece bir örnektir.

İsviçreli Naziler ayrıca Putin, Kim Jong Un, Beşar Esad ve eski Kaddafi gibi diktatörler için gizli banka hesapları tutuyor.

İsviçre, onu destekleyen kötü insanlarla gerçekten kötü bir yerdir.

“İsviçreliler kötü Naziler” üzerine 16 yorum

1. Bayburt merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 20-08-2020 16:54:08

2. Çankırı merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımın cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 08-09-2020 16:08:28

3. Ardahan merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 25-09-2020 14:09:12

4. Tokat merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 02-10-2020 10:03:39

5. Mardin merkezden ben Emine. Selam web sitesi yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 05-10-2020 14:02:20

6. Kütahya dan kimler var. İsviçreliler kötü Naziler . Merhaba herkese paylaşımınız yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 414

Yorum yapın