Kategoriler
Genel

İsyanlar azalmaya başlar başlamaz George Floyd’un otopsisinde Covid-19 ortaya çıkıyor. Ne kadar uygun. Anlatı tekrar Covid-19’a geçmeye çalışıyorlar

Floyd’un tutuklanması sırasında ve öncesinde bir tür tıbbi olay geçirdiğine dair raporları hatırlıyor musunuz? Bunu Covid’e de suçla.

Hükümet medya kompleksinin Covid’in tekrar gündeme geldiği için buradan iki olası oyunu var:

1. Son 9 gün içinde gerçekleşen tüm toplu toplantıların ardından Covid ölüm sayılarında ani artış. “Bakın, eğriyi yeniden düzleştirmek için tekrar kilitlememiz gerekiyor” diyorlar.

2) Bunun organik olarak oynamasına izin verdiler, başak yok, Covid’i yaz sıcağında iyi yapmadığını suçluyorlar. Bu hiç mantıklı değil çünkü Güney Florida ve Brezilya gibi durumların zarar görmemesi gerekiyordu. Seçimden hemen önce başak üretmek için düşüşe kadar beklerler ve kilitlenme bölüm 2’yi alırız, bu sefer bildiğiniz ve sevdiğiniz Draconian politikasının daha fazlası ile !.

Ayrıca her iki kartı da oynaması için 3 olasılık var ama sanırım CNN’ye yapıştırılmış sıradan simpleton için bile anlatının çok fazla getirilme riski taşıyorlar.

Her iki durumda da … sahip olduğumuz bu bozuk hükümet biçimi, hem nefret hem de korku halkı için ebedi bir boogie adamı olmadan işlev görmez ….. Irak’ın özgürlüklerimizden ya da Suriye’den bizden nefret etmesi de nefret ediyor Korkunç% 0.4 ölüm oranı ile özgürlüklerimiz veya büyük korkutucu Covid-19 veba için bizi korkutmak ve hükümete aracılık “güvenlik” ihtiyacı duyan bir şey olmalı.

“İsyanlar azalmaya başlar başlamaz George Floyd’un otopsisinde Covid-19 ortaya çıkıyor. Ne kadar uygun. Anlatı tekrar Covid-19’a geçmeye çalışıyorlar” için 24 yanıt

Amasya merkezden ben Emine. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden hayran edici, şukuladım 06-06-2020 11:54:26

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımınız harbiden mükemmel, saolun 01-07-2020 13:21:18

Mersin merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfanız harbiden hoşuma gitti, tebrikler 07-07-2020 20:35:11

Düzce merkezden ben doruk. selamun aleyküm siteniz inan ki hayran edici, sağolun 09-07-2020 00:09:59

Gümüşhane merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siten süper ötesi hayran edici, saolun 16-07-2020 15:02:28

Erzurum merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz dikkat çekici, sağolun 26-07-2020 13:22:06

Erzurum merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siten vallaha hayran bıraktı, sağolun 08-08-2020 23:51:38

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir