Kategoriler
Genel

İtalya çoğunlukla, IM LOST!

Youtube iki Bakersfield Doktorunu ÇIKARDIKTAN sonra, internetteki kanıtları ve sayıları sunarak, görüşlerini ifade ederek, bir sorum var. Çünkü ben şimdi dolu .. Angry? Şaşkın .. Bu alt kısma 2 haftadan daha az bir süre önce geldim ve çok şey öğrendim ve bir sorum var.

(Ben bir kamyon şoförüyüm. 50 yaşındayım, sonsuza kadar sürüyorum ve radyo konuşuyorum uzun zamandır arkadaşımdı. Art Bell, Phil Hendrie, Clark Howard, bütün gece AM radyoyu tarıyorum. Dogman, küreler, Chupacabra, El Chapo, Tower 7, Moses ve trippy yanan çalı hakkında biliyorum, ama şu anda yaşıyoruz .. Gerçek zamanlı bilgilerle zor anlar yaşıyorum. Podcast dinliyorum. Profesyonel bir dinleyiciyim, ama dünyadaki herkesin bir podcast’i yok ve çok azı gerçekten neler olup bittiğini sorguluyor. Temelde bu noktada bilgi ve gerçek cevaplar için bakıyorum. her yerde eleniyor.

Google arama artık keşfettiğim işe yaramıyor. “Yönetimin söylediklerine” uymayan ya da yönergelerine / politikalarına aykırı olan her şeyi yıkadılar. Twitter benim gotom, ama şimdi bile hesapları bile siliyorlar. Ben 4chan anlamıyorum, bu yüzden onun twitter, youtube ve reddit.

Birinci soru. İtalya’ya ne oldu? Daha yaşlı bir içme ve sigara içme nüfusu olduğunu biliyorum, ama neden bu kadar sert vuruldular? Yoksa doktorlar ABD’de olduğu gibi bir teşvik aldılar mı? Onun bir şey anlamak zor bir zaman var.

İki Soru. YouTube’da Covid hakkında gerçek bilgiler bulmak gittikçe zorlaşıyor. İnsanları youtube’da gerçeği konuşurken nasıl buluyorsunuz? YouTube’u seviyorum ya da beğendim. Instagram / twitter’ın hashtag’leri olduğunu biliyorum, youtube’da kod kelimeleri ile gerçek bilgileri nasıl buluyorsunuz? Veya diğer video siteleri? Artık rastgele web sitelerine güvenmiyorum çünkü kötü amaçlı yazılım vb.

Spagetti Canavarı sizi korusun ve Güvenli Ol diyen herkesi sikiniz.

“İtalya çoğunlukla, IM LOST!” için 27 yanıt

Erzurum merkezden ben ahmet. Merhabalar siteniz yeminle güzel, face de paylaştım 30-04-2020 05:20:50

Bursa merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 30-04-2020 07:19:47

Burdur merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 05-05-2020 19:00:21

Sinop merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 12-05-2020 08:04:16

Yozgat merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 12-05-2020 21:57:15

Rize merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfanız süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 13-05-2020 11:19:28

Kars merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 14-05-2020 11:47:17

Şırnak merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfan inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım 14-05-2020 11:47:26

Aydın merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 14-05-2020 11:47:32

Malatya merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok iyi, sağolun 14-05-2020 11:47:35

Antalya merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım 14-05-2020 11:47:41

Niğde merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten iyi, facebookta paylaştım 21-05-2020 03:04:29

Sinop merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 22-05-2020 02:47:35

Çanakkale merkezden ben mehmet. Mrb web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 22-05-2020 20:16:55

Bilecik merkezden ben ali. Selam web siteniz ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 30-05-2020 17:33:16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir