Youtube iki Bakersfield Doktorunu ÇIKARDIKTAN sonra, internetteki kanıtları ve sayıları sunarak, görüşlerini ifade ederek, bir sorum var. Çünkü ben şimdi dolu .. Angry? Şaşkın .. Bu alt kısma 2 haftadan daha az bir süre önce geldim ve çok şey öğrendim ve bir sorum var.

(Ben bir kamyon şoförüyüm. 50 yaşındayım, sonsuza kadar sürüyorum ve radyo konuşuyorum uzun zamandır arkadaşımdı. Art Bell, Phil Hendrie, Clark Howard, bütün gece AM radyoyu tarıyorum. Dogman, küreler, Chupacabra, El Chapo, Tower 7, Moses ve trippy yanan çalı hakkında biliyorum, ama şu anda yaşıyoruz .. Gerçek zamanlı bilgilerle zor anlar yaşıyorum. Podcast dinliyorum. Profesyonel bir dinleyiciyim, ama dünyadaki herkesin bir podcast’i yok ve çok azı gerçekten neler olup bittiğini sorguluyor. Temelde bu noktada bilgi ve gerçek cevaplar için bakıyorum. her yerde eleniyor.

Google arama artık keşfettiğim işe yaramıyor. “Yönetimin söylediklerine” uymayan ya da yönergelerine / politikalarına aykırı olan her şeyi yıkadılar. Twitter benim gotom, ama şimdi bile hesapları bile siliyorlar. Ben 4chan anlamıyorum, bu yüzden onun twitter, youtube ve reddit.

Birinci soru. İtalya’ya ne oldu? Daha yaşlı bir içme ve sigara içme nüfusu olduğunu biliyorum, ama neden bu kadar sert vuruldular? Yoksa doktorlar ABD’de olduğu gibi bir teşvik aldılar mı? Onun bir şey anlamak zor bir zaman var.

İki Soru. YouTube’da Covid hakkında gerçek bilgiler bulmak gittikçe zorlaşıyor. İnsanları youtube’da gerçeği konuşurken nasıl buluyorsunuz? YouTube’u seviyorum ya da beğendim. Instagram / twitter’ın hashtag’leri olduğunu biliyorum, youtube’da kod kelimeleri ile gerçek bilgileri nasıl buluyorsunuz? Veya diğer video siteleri? Artık rastgele web sitelerine güvenmiyorum çünkü kötü amaçlı yazılım vb.

Spagetti Canavarı sizi korusun ve Güvenli Ol diyen herkesi sikiniz.

Author

104 Comments

1. Erzurum merkezden ben ahmet. Merhabalar siteniz yeminle güzel, face de paylaştım 30-04-2020 05:20:50

2. Bursa merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 30-04-2020 07:19:47

3. Selamın aleyküm siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

4. Merhaba herkese siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım

5. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

6. Burdur merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 05-05-2020 19:00:21

7. Ordu merkezden ben mehmet. Selam sayfanız harbiden hoşuma gitti, teşekkürler 11-05-2020 09:49:44

8. Sinop merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 12-05-2020 08:04:16

9. Yozgat merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 12-05-2020 21:57:15

10. Rize merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfanız süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 13-05-2020 11:19:28

11. Merhaba herkese paylaşım valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım

12. Selam herkese sayfanız vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Selam herkese web siten valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım

14. Kars merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 14-05-2020 11:47:17

15. Merhaba herkese paylaşım cidden iyi, sosyal medyada paylaştım

16. Şırnak merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfan inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım 14-05-2020 11:47:26

17. Merhabalar paylaşımın harbiden çok güzel, face de paylaştım

18. Aydın merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 14-05-2020 11:47:32

19. Malatya merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok iyi, sağolun 14-05-2020 11:47:35

20. Antalya merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım 14-05-2020 11:47:41

21. Niğde merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten iyi, facebookta paylaştım 21-05-2020 03:04:29

22. Sinop merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 22-05-2020 02:47:35

23. Çanakkale merkezden ben mehmet. Mrb web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 22-05-2020 20:16:55

24. Bilecik merkezden ben ali. Selam web siteniz ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 30-05-2020 17:33:16

25. Sinop merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 03-06-2020 09:44:50

26. Adana merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, saolun 08-06-2020 07:39:04

27. Uşak merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım 12-06-2020 07:43:33

28. Selamlar web siten vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

29. Selamın aleyküm web siten inan ki çok iyi, facebookta paylaştım

30. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler

31. Çankırı merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden iyi, face de paylaştım 07-07-2020 08:35:11

32. Merhaba siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

33. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımın cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-07-2020 09:42:14

34. Kütahya merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 17-07-2020 03:13:03

35. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha mükemmel, saolun

36. Mrb siteniz ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

37. Merhaba web siten yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

38. selamun aleyküm siteniz gerçekten güzel, face de paylaştım

39. Afyon merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım 16-08-2020 05:25:41

40. Selamın aleyküm web siten ciddiyim çok güzel, şukuladım

41. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz mükemmel, face de paylaştım

42. Kilis merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 07-09-2020 12:57:29

43. Selamın aleyküm web siten cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

44. elif yılmaz Reply

Slm paylaşımın valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım

45. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:31:43

46. Kütahya merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 06-10-2020 15:10:35

47. Bu konu : ” İtalya çoğunlukla, IM LOST! ” çok güzel. Mrb paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 308

48. Tokat dan kimler var. İtalya çoğunlukla, IM LOST! . Merhaba siten vallaha çok güzel, face de paylaştım , doruk – 315

49. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

50. Selamlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun

51. İzmir dan kimler var. İtalya çoğunlukla, IM LOST! . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 111

52. Bu konu : ” İtalya çoğunlukla, IM LOST! ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki hayran bıraktı, saolun , ali – 260

53. Selamlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

54. Mardin dan kimler var. İtalya çoğunlukla, IM LOST! . Selam sayfan valla iyi, teraziye tıkladım , ali – 431

55. Niğde dan kimler var. İtalya çoğunlukla, IM LOST! . Merhaba web siten vallaha hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 105

56. Edirne dan kimler var. İtalya çoğunlukla, IM LOST! . Selam paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , – 380

57. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim iyi, facebookta paylaştım

58. Kırşehir dan kimler var. İtalya çoğunlukla, IM LOST! . Merhabalar sayfan cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 375

59. Mrb siteniz cidden hayran edici, twitter da paylaştım

60. Bu konu : ” İtalya çoğunlukla, IM LOST! ” çok güzel. Merhabalar web siteniz valla hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 9

61. Muğla dan kimler var. İtalya çoğunlukla, IM LOST! . Selamlar siten gerçekten mükemmel, teşekkürler , ali – 97

62. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İtalya çoğunlukla, IM LOST! ” çok güzel. Merhabalar sayfa cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 472

63. Selam web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım

64. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

65. Kırşehir merkezden ben Aylin. Slm paylaşımın vallaha mükemmel, şukuladım 15-01-2021 21:47:33

66. Bu konu : ” İtalya çoğunlukla, IM LOST! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz mükemmel, saolun , ahmet – 487

67. Bu konu : ” İtalya çoğunlukla, IM LOST! ” çok güzel. Slm siteniz yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 86

68. elif yılmaz Reply

Karabük dan kimler var. İtalya çoğunlukla, IM LOST! . Slm paylaşımın vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 218

69. Selam herkese sayfa inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

70. Bu konu : ” İtalya çoğunlukla, IM LOST! ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 158

71. Bu konu : ” İtalya çoğunlukla, IM LOST! ” çok güzel. Selam paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 12

72. Merhabalar web siten inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

73. selamun aleyküm siten valla dikkat çekici, teşekkürler

74. Iğdır dan kimler var. İtalya çoğunlukla, IM LOST! . Selam siten inan ki mükemmel, sağolun , gaye – 318

75. Tokat dan kimler var. İtalya çoğunlukla, IM LOST! . Mrb web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 254

76. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım

77. Amasya dan kimler var. İtalya çoğunlukla, IM LOST! . Merhaba web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , gaye – 405

78. Kayseri dan kimler var. İtalya çoğunlukla, IM LOST! . Mrb web siteniz inanılmaz çok iyi, saolun , ahmet – 249

79. Hatay dan kimler var. İtalya çoğunlukla, IM LOST! . selam arkadaşlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, tebrikler , emin – 122

80. Kütahya merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa valla hayran edici, saolun 02-04-2021 03:10:32

81. Elazığ dan kimler var. İtalya çoğunlukla, IM LOST! . Merhaba herkese siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 117

82. Tekirdağ dan kimler var. İtalya çoğunlukla, IM LOST! . selamun aleyküm siten cidden hayran bıraktı, tebrikler , ali – 244

83. Hatay merkezden ben Emine. Selam web sitesi yeminle hayran bıraktı, sağolun 26-04-2021 21:53:59

84. Yozgat dan kimler var. İtalya çoğunlukla, IM LOST! . selamun aleyküm sayfa cidden hayran edici, facebookta paylaştım , Hasan – 390

85. Bu konu : ” İtalya çoğunlukla, IM LOST! ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanki çok iyi, sağolun , ziya – 298

86. Bu konu : ” İtalya çoğunlukla, IM LOST! ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanılmaz güzel, saolun , – 177

87. Bu konu : ” İtalya çoğunlukla, IM LOST! ” çok güzel. Merhabalar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 262

88. Malatya dan kimler var. İtalya çoğunlukla, IM LOST! . Selam sayfan vallaha çok güzel, şukuladım , ali – 42

89. Çanakkale dan kimler var. İtalya çoğunlukla, IM LOST! . Merhaba herkese sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 409

90. Giresun dan kimler var. İtalya çoğunlukla, IM LOST! . Slm paylaşımın inanki güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 200

91. Bu konu : ” İtalya çoğunlukla, IM LOST! ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 380

92. Bu konu : ” İtalya çoğunlukla, IM LOST! ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , emin – 320

93. Mrb bu web sitesi inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım

94. Kırşehir merkezden ben . Mrb siteniz vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2021 15:39:32

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link