İtalya, yüksek koronavirüs ölüm oranlarından ünlü bir şekilde etkilenmiştir. Artık 84 yıllık ortalama yaşam beklentisi nedeniyle olduğu kanıtlanmıştır. İtalya’daki korona kurbanlarının ortalama yaşı? 80 yaşındayım.

Bir İtalyan bilim adamı, İtalyan koronavirüsünün bir şekilde daha güçlü veya farklı olduğu ya da dünyanın herhangi bir yerinde mümkün olabileceği komplosunu öldürmeye çalışıyor. Daha uzun ortalama yaşam beklentisi ile daha yüksek ölüm oranları arasında yüksek bir korelasyon vardır. İtalya’da doğrulanmış vakalardan 50 yaşın altındaki ölüm oranı sadece% 1,1’i temsil ediyor.

https://www.thelocal.it/20201124/explained-why-is-italys-covid-19-death-toll-so-high

“İtalya, yüksek koronavirüs ölüm oranlarından ünlü bir şekilde etkilenmiştir. Artık 84 yıllık ortalama yaşam beklentisi nedeniyle olduğu kanıtlanmıştır. İtalya’daki korona kurbanlarının ortalama yaşı? 80 yaşındayım.” üzerine 25 yorum

1. Manisa merkezden ben doruk. Slm web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 25-11-2020 18:14:40

2. Bu konu : ” İtalya, yüksek koronavirüs ölüm oranlarından ünlü bir şekilde etkilenmiştir. Artık 84 yıllık ortalama yaşam beklentisi nedeniyle olduğu kanıtlanmıştır. İtalya’daki korona kurbanlarının ortalama yaşı? 80 yaşındayım. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Hasan – 161

3. İzmir merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 07-12-2020 10:05:36

4. Kars dan kimler var. İtalya, yüksek koronavirüs ölüm oranlarından ünlü bir şekilde etkilenmiştir. Artık 84 yıllık ortalama yaşam beklentisi nedeniyle olduğu kanıtlanmıştır. İtalya’daki korona kurbanlarının ortalama yaşı? 80 yaşındayım. . Merhaba herkese web siten vallaha çok iyi, şukuladım , Aylin – 267

5. Adana dan kimler var. İtalya, yüksek koronavirüs ölüm oranlarından ünlü bir şekilde etkilenmiştir. Artık 84 yıllık ortalama yaşam beklentisi nedeniyle olduğu kanıtlanmıştır. İtalya’daki korona kurbanlarının ortalama yaşı? 80 yaşındayım. . Mrb paylaşımın inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 225

6. Uşak dan kimler var. İtalya, yüksek koronavirüs ölüm oranlarından ünlü bir şekilde etkilenmiştir. Artık 84 yıllık ortalama yaşam beklentisi nedeniyle olduğu kanıtlanmıştır. İtalya’daki korona kurbanlarının ortalama yaşı? 80 yaşındayım. . Merhabalar sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 85

7. Yozgat dan kimler var. İtalya, yüksek koronavirüs ölüm oranlarından ünlü bir şekilde etkilenmiştir. Artık 84 yıllık ortalama yaşam beklentisi nedeniyle olduğu kanıtlanmıştır. İtalya’daki korona kurbanlarının ortalama yaşı? 80 yaşındayım. . Merhabalar bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 44

8. Balıkesir dan kimler var. İtalya, yüksek koronavirüs ölüm oranlarından ünlü bir şekilde etkilenmiştir. Artık 84 yıllık ortalama yaşam beklentisi nedeniyle olduğu kanıtlanmıştır. İtalya’daki korona kurbanlarının ortalama yaşı? 80 yaşındayım. . Selam herkese sayfanız inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 210

9. Muğla merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşımın valla iyi, şukuladım 11-01-2021 08:50:52

10. Elazığ dan kimler var. İtalya, yüksek koronavirüs ölüm oranlarından ünlü bir şekilde etkilenmiştir. Artık 84 yıllık ortalama yaşam beklentisi nedeniyle olduğu kanıtlanmıştır. İtalya’daki korona kurbanlarının ortalama yaşı? 80 yaşındayım. . Selamlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 417

11. Bu konu : ” İtalya, yüksek koronavirüs ölüm oranlarından ünlü bir şekilde etkilenmiştir. Artık 84 yıllık ortalama yaşam beklentisi nedeniyle olduğu kanıtlanmıştır. İtalya’daki korona kurbanlarının ortalama yaşı? 80 yaşındayım. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 183

12. Kırşehir dan kimler var. İtalya, yüksek koronavirüs ölüm oranlarından ünlü bir şekilde etkilenmiştir. Artık 84 yıllık ortalama yaşam beklentisi nedeniyle olduğu kanıtlanmıştır. İtalya’daki korona kurbanlarının ortalama yaşı? 80 yaşındayım. . Merhaba paylaşımın vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , Emine – 74

13. Konya dan kimler var. İtalya, yüksek koronavirüs ölüm oranlarından ünlü bir şekilde etkilenmiştir. Artık 84 yıllık ortalama yaşam beklentisi nedeniyle olduğu kanıtlanmıştır. İtalya’daki korona kurbanlarının ortalama yaşı? 80 yaşındayım. . Merhaba herkese sayfa inanki mükemmel, şukuladım , Emine – 403

14. Bu konu : ” İtalya, yüksek koronavirüs ölüm oranlarından ünlü bir şekilde etkilenmiştir. Artık 84 yıllık ortalama yaşam beklentisi nedeniyle olduğu kanıtlanmıştır. İtalya’daki korona kurbanlarının ortalama yaşı? 80 yaşındayım. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , hatice – 193

15. Adana merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 13-02-2021 17:57:36

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link