Selam millet, birkaç hafta önce, 60.000 İtalyan restoranı ve barının kilitleme kurallarına aykırı olarak toplu halde açıldığına dair raporlar vardı. Bunun hala güçlü olup olmadığını bilen var mı? Medya asla böyle bir şeyi açıkça bildirmez. Bazılarının korktuğunu ve geri çekildiğini duydum ama o zamandan beri pek bir şey duymadım. Herhangi bir bilgi için şimdiden teşekkürler

Author

17 Comments

1. Slm paylaşımınız inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Adana dan kimler var. İtalyan İşletmeler Kilitleme kurallarına karşı açılma . Selamlar sayfa inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 254

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İtalyan İşletmeler Kilitleme kurallarına karşı açılma ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 354

4. Bu konu : ” İtalyan İşletmeler Kilitleme kurallarına karşı açılma ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , doruk – 357

5. Sivas merkezden ben . Mrb web siteniz vallaha iyi, linkedinde paylaştım 29-01-2021 04:55:31

6. Burdur dan kimler var. İtalyan İşletmeler Kilitleme kurallarına karşı açılma . Merhaba web siteniz valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 355

7. Bu konu : ” İtalyan İşletmeler Kilitleme kurallarına karşı açılma ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok iyi, saolun , ziya – 392

8. Tekirdağ dan kimler var. İtalyan İşletmeler Kilitleme kurallarına karşı açılma . Selamlar paylaşımınız cidden iyi, face de paylaştım , doruk – 495

9. Çorum dan kimler var. İtalyan İşletmeler Kilitleme kurallarına karşı açılma . selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 474

10. Afyon dan kimler var. İtalyan İşletmeler Kilitleme kurallarına karşı açılma . selam arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 258

11. Düzce merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 02-03-2021 14:11:07

12. elif yılmaz Reply

Manisa dan kimler var. İtalyan İşletmeler Kilitleme kurallarına karşı açılma . Selam herkese siteniz inanki iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 32

13. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım

14. Gümüşhane dan kimler var. İtalyan İşletmeler Kilitleme kurallarına karşı açılma . Selamın aleyküm siten vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , doruk – 162

15. Adana merkezden ben . Selamın aleyküm siteniz vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 05-04-2021 06:00:40

16. Burdur dan kimler var. İtalyan İşletmeler Kilitleme kurallarına karşı açılma . Selamlar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 334

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link