https://www.thegatewaypundit.com/2020/08/italian-explosives-expert-beirut-blasts-massive-red-cloud-indicative-lithium-metal-propellant-military-missiles-explosives-storage-facility/

Makaleden bazı önemli noktalar:

“Amonyum nitrat teorisine birkaç nedenden dolayı inanmıyorum. İlk olarak, miktar: 2.700 ton, birinin olimpik boyutta bir yüzme havuzu inşa ettiği ve onu bu maddeyle doldurduğu anlamına gelir ”diyor Coppe.

“Depo 100 metreden daha uzundu. Bu miktarları içermesi imkansız değil ve bazı belgeler, malzemenin yıllarca orada olduğunu kanıtlıyor gibi görünüyor … bir katalizör olmalıydı, çünkü aksi takdirde hepsi birlikte patlamazdı, “diye ekliyor Coppe.

Ve sonra amonyum nitrat patladığında, kusursuz bir sarı bulut oluşturuyor ”diyor Coppe. Beyrut patlamasında, tuğla turuncu / koyu kırmızı bir buluta açıkça tanık olduk.

“Denizde hava yoğunlaşması olan genişlediği görülen beyaz kürenin yanı sıra patlama videolarından farklı olarak, lityum katılımına özgü koyu kırmızıya meyilli bir tuğla turuncu sütunu açıkça görebilirsiniz.” Coppe ekler.

Lityum? “… Lityum-metal askeri füzelerin itici gücüdür. Sanırım orada silahlar vardı ”diye ekliyor Coppe. “Ordu için yüksek güçlü lityum teknolojisi” nden https://tadiranbatteries.de/pdf/articles/high-power-lithium-technology-for-military.pdf

Coppe: “1. ve 2. patlamalar arasında havai fişek gibi görünen şeylerin çatırdadığı görülüyor. Havai fişekler böyle davranmaz. Bazı patlayıcıları var ve geri kalanı karton / plastik. Patlamadan önce, videolarda bulunmayan ıslık sesleri geliyor. “

Author

71 Comments

1. Merhaba sayfanız valla hayran edici, teşekkürler

2. Gaziantep merkezden ben Aylin. Mrb siteniz inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 12-08-2020 22:12:39

3. Gümüşhane merkezden ben Emine. Selamlar siten cidden hayran edici, sağolun 13-08-2020 15:04:03

4. Gürbüz Reply

Adana merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımınız vallaha güzel, şukuladım 22-08-2020 10:32:46

5. selam arkadaşlar web siteniz cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

6. Artvin merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfa cidden çok iyi, teşekkürler 26-08-2020 18:55:11

7. Artvin merkezden ben ziya. Merhabalar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2020 19:18:51

8. Merhaba herkese sayfa ciddiyim mükemmel, teşekkürler

9. Samsun merkezden ben mehmet. Merhaba siteniz yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 09-09-2020 17:24:37

10. Düzce merkezden ben gaye. Selam web siten inan ki dikkat çekici, tebrikler 17-09-2020 14:22:28

11. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web sitesi valla çok hoşuma gitti, tebrikler

12. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

13. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım

14. Tekirdağ dan kimler var. “İtalyan Patlayıcı Uzmanı: Beyrut Patlamasının Devasa Kırmızı Bulutu, Askeri Füzelerde İtici Güç Olan Lityum Metalinin Göstergesidir – PATLAYICI BİR DEPOLAMA TESİSİ OLDU.” . Merhaba sayfanız inanki çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 93

15. Uşak merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşım vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 16-10-2020 16:12:51

16. Kayseri dan kimler var. “İtalyan Patlayıcı Uzmanı: Beyrut Patlamasının Devasa Kırmızı Bulutu, Askeri Füzelerde İtici Güç Olan Lityum Metalinin Göstergesidir – PATLAYICI BİR DEPOLAMA TESİSİ OLDU.” . Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 250

17. Bu konu : ” “İtalyan Patlayıcı Uzmanı: Beyrut Patlamasının Devasa Kırmızı Bulutu, Askeri Füzelerde İtici Güç Olan Lityum Metalinin Göstergesidir – PATLAYICI BİR DEPOLAMA TESİSİ OLDU.” ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanki iyi, teraziye tıkladım , ziya – 223

18. Nevşehir dan kimler var. “İtalyan Patlayıcı Uzmanı: Beyrut Patlamasının Devasa Kırmızı Bulutu, Askeri Füzelerde İtici Güç Olan Lityum Metalinin Göstergesidir – PATLAYICI BİR DEPOLAMA TESİSİ OLDU.” . selam arkadaşlar paylaşım cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 10

19. Bu konu : ” “İtalyan Patlayıcı Uzmanı: Beyrut Patlamasının Devasa Kırmızı Bulutu, Askeri Füzelerde İtici Güç Olan Lityum Metalinin Göstergesidir – PATLAYICI BİR DEPOLAMA TESİSİ OLDU.” ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 405

20. Bu konu : ” “İtalyan Patlayıcı Uzmanı: Beyrut Patlamasının Devasa Kırmızı Bulutu, Askeri Füzelerde İtici Güç Olan Lityum Metalinin Göstergesidir – PATLAYICI BİR DEPOLAMA TESİSİ OLDU.” ” çok güzel. Selam sayfan inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 38

21. Düzce merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok güzel, teşekkürler 25-10-2020 18:48:40

22. Merhaba bu web sitesi inan ki güzel, linkedinde paylaştım

23. Bu konu : ” “İtalyan Patlayıcı Uzmanı: Beyrut Patlamasının Devasa Kırmızı Bulutu, Askeri Füzelerde İtici Güç Olan Lityum Metalinin Göstergesidir – PATLAYICI BİR DEPOLAMA TESİSİ OLDU.” ” çok güzel. Mrb sayfanız gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , hatice – 435

24. Zonguldak merkezden ben doruk. Merhabalar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım 08-11-2020 17:24:44

25. elif yılmaz Reply

Isparta dan kimler var. “İtalyan Patlayıcı Uzmanı: Beyrut Patlamasının Devasa Kırmızı Bulutu, Askeri Füzelerde İtici Güç Olan Lityum Metalinin Göstergesidir – PATLAYICI BİR DEPOLAMA TESİSİ OLDU.” . Slm web siteniz ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 72

26. Bingöl merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz inan ki iyi, teraziye tıkladım 20-11-2020 05:15:37

27. Balıkesir merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın inanki hayran edici, twitter da paylaştım 23-11-2020 22:47:55

28. Samsun dan kimler var. “İtalyan Patlayıcı Uzmanı: Beyrut Patlamasının Devasa Kırmızı Bulutu, Askeri Füzelerde İtici Güç Olan Lityum Metalinin Göstergesidir – PATLAYICI BİR DEPOLAMA TESİSİ OLDU.” . Merhaba herkese web siteniz inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , banu – 105

29. Sinop merkezden ben ahmet. Slm bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 27-11-2020 06:56:57

30. Slm bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

31. Kocaeli dan kimler var. “İtalyan Patlayıcı Uzmanı: Beyrut Patlamasının Devasa Kırmızı Bulutu, Askeri Füzelerde İtici Güç Olan Lityum Metalinin Göstergesidir – PATLAYICI BİR DEPOLAMA TESİSİ OLDU.” . Mrb web sitesi inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , mehmet – 429

32. Manisa dan kimler var. “İtalyan Patlayıcı Uzmanı: Beyrut Patlamasının Devasa Kırmızı Bulutu, Askeri Füzelerde İtici Güç Olan Lityum Metalinin Göstergesidir – PATLAYICI BİR DEPOLAMA TESİSİ OLDU.” . Selamlar web siten harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 224

33. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “İtalyan Patlayıcı Uzmanı: Beyrut Patlamasının Devasa Kırmızı Bulutu, Askeri Füzelerde İtici Güç Olan Lityum Metalinin Göstergesidir – PATLAYICI BİR DEPOLAMA TESİSİ OLDU.” ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanki dikkat çekici, tebrikler , Gürbüz – 43

34. Karabük dan kimler var. “İtalyan Patlayıcı Uzmanı: Beyrut Patlamasının Devasa Kırmızı Bulutu, Askeri Füzelerde İtici Güç Olan Lityum Metalinin Göstergesidir – PATLAYICI BİR DEPOLAMA TESİSİ OLDU.” . Merhabalar sayfan inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 97

35. Afyon merkezden ben ali. Merhaba web siten vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım 23-12-2020 21:50:34

36. İzmir merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok iyi, tebrikler 23-12-2020 22:02:23

37. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz hayran edici, saolun

38. Bu konu : ” “İtalyan Patlayıcı Uzmanı: Beyrut Patlamasının Devasa Kırmızı Bulutu, Askeri Füzelerde İtici Güç Olan Lityum Metalinin Göstergesidir – PATLAYICI BİR DEPOLAMA TESİSİ OLDU.” ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın valla dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 290

39. Yozgat dan kimler var. “İtalyan Patlayıcı Uzmanı: Beyrut Patlamasının Devasa Kırmızı Bulutu, Askeri Füzelerde İtici Güç Olan Lityum Metalinin Göstergesidir – PATLAYICI BİR DEPOLAMA TESİSİ OLDU.” . merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 38

40. Bingöl dan kimler var. “İtalyan Patlayıcı Uzmanı: Beyrut Patlamasının Devasa Kırmızı Bulutu, Askeri Füzelerde İtici Güç Olan Lityum Metalinin Göstergesidir – PATLAYICI BİR DEPOLAMA TESİSİ OLDU.” . Slm bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, tebrikler , emin – 411

41. Çorum merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 12-01-2021 14:59:19

42. Konya dan kimler var. “İtalyan Patlayıcı Uzmanı: Beyrut Patlamasının Devasa Kırmızı Bulutu, Askeri Füzelerde İtici Güç Olan Lityum Metalinin Göstergesidir – PATLAYICI BİR DEPOLAMA TESİSİ OLDU.” . merhaba arkadaşlar web sitesi inanki hayran edici, saolun , banu – 285

43. selamun aleyküm sayfan gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

44. Giresun dan kimler var. “İtalyan Patlayıcı Uzmanı: Beyrut Patlamasının Devasa Kırmızı Bulutu, Askeri Füzelerde İtici Güç Olan Lityum Metalinin Göstergesidir – PATLAYICI BİR DEPOLAMA TESİSİ OLDU.” . Merhabalar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 487

45. Karaman merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfa inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-01-2021 05:28:30

46. Selam siteniz harbiden çok güzel, face de paylaştım

47. Niğde merkezden ben hatice. Merhabalar web sitesi inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 03-02-2021 02:49:36

48. Mrb sayfanız gerçekten güzel, teraziye tıkladım

49. Manisa dan kimler var. “İtalyan Patlayıcı Uzmanı: Beyrut Patlamasının Devasa Kırmızı Bulutu, Askeri Füzelerde İtici Güç Olan Lityum Metalinin Göstergesidir – PATLAYICI BİR DEPOLAMA TESİSİ OLDU.” . Merhaba sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 267

50. Gürbüz Reply

Iğdır merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfa inan ki iyi, linkedinde paylaştım 09-02-2021 10:51:51

51. Sivas dan kimler var. “İtalyan Patlayıcı Uzmanı: Beyrut Patlamasının Devasa Kırmızı Bulutu, Askeri Füzelerde İtici Güç Olan Lityum Metalinin Göstergesidir – PATLAYICI BİR DEPOLAMA TESİSİ OLDU.” . Mrb sayfanız inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , gaye – 28

52. Yozgat dan kimler var. “İtalyan Patlayıcı Uzmanı: Beyrut Patlamasının Devasa Kırmızı Bulutu, Askeri Füzelerde İtici Güç Olan Lityum Metalinin Göstergesidir – PATLAYICI BİR DEPOLAMA TESİSİ OLDU.” . Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , ali – 367

53. Muş dan kimler var. “İtalyan Patlayıcı Uzmanı: Beyrut Patlamasının Devasa Kırmızı Bulutu, Askeri Füzelerde İtici Güç Olan Lityum Metalinin Göstergesidir – PATLAYICI BİR DEPOLAMA TESİSİ OLDU.” . Selam herkese siteniz gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 433

54. Denizli dan kimler var. “İtalyan Patlayıcı Uzmanı: Beyrut Patlamasının Devasa Kırmızı Bulutu, Askeri Füzelerde İtici Güç Olan Lityum Metalinin Göstergesidir – PATLAYICI BİR DEPOLAMA TESİSİ OLDU.” . Selamlar bu web sitesi süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , banu – 460

55. İstanbul merkezden ben emin. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler 01-03-2021 12:53:27

56. Bu konu : ” “İtalyan Patlayıcı Uzmanı: Beyrut Patlamasının Devasa Kırmızı Bulutu, Askeri Füzelerde İtici Güç Olan Lityum Metalinin Göstergesidir – PATLAYICI BİR DEPOLAMA TESİSİ OLDU.” ” çok güzel. Merhabalar paylaşım valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , gaye – 447

57. Malatya dan kimler var. “İtalyan Patlayıcı Uzmanı: Beyrut Patlamasının Devasa Kırmızı Bulutu, Askeri Füzelerde İtici Güç Olan Lityum Metalinin Göstergesidir – PATLAYICI BİR DEPOLAMA TESİSİ OLDU.” . Merhaba herkese web siteniz cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 187

58. selam arkadaşlar web sitesi cidden dikkat çekici, sağolun

59. Hatay merkezden ben gaye. Slm siten valla mükemmel, twitter da paylaştım 19-03-2021 02:10:30

60. Bingöl merkezden ben ali. Selam herkese siteniz süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 21-03-2021 21:31:16

61. Gümüşhane merkezden ben memo. Selam herkese siten valla mükemmel, tebrikler 25-03-2021 13:54:41

62. Kahramanmaraş dan kimler var. “İtalyan Patlayıcı Uzmanı: Beyrut Patlamasının Devasa Kırmızı Bulutu, Askeri Füzelerde İtici Güç Olan Lityum Metalinin Göstergesidir – PATLAYICI BİR DEPOLAMA TESİSİ OLDU.” . Merhaba web siteniz cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 498

63. Bu konu : ” “İtalyan Patlayıcı Uzmanı: Beyrut Patlamasının Devasa Kırmızı Bulutu, Askeri Füzelerde İtici Güç Olan Lityum Metalinin Göstergesidir – PATLAYICI BİR DEPOLAMA TESİSİ OLDU.” ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 279

64. Kilis dan kimler var. “İtalyan Patlayıcı Uzmanı: Beyrut Patlamasının Devasa Kırmızı Bulutu, Askeri Füzelerde İtici Güç Olan Lityum Metalinin Göstergesidir – PATLAYICI BİR DEPOLAMA TESİSİ OLDU.” . Selam web siteniz vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , ahmet – 292

65. Bu konu : ” “İtalyan Patlayıcı Uzmanı: Beyrut Patlamasının Devasa Kırmızı Bulutu, Askeri Füzelerde İtici Güç Olan Lityum Metalinin Göstergesidir – PATLAYICI BİR DEPOLAMA TESİSİ OLDU.” ” çok güzel. Merhaba siten vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , emin – 279

66. Giresun merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 24-04-2021 04:38:12

67. Mardin merkezden ben mehmet. Slm web siteniz vallaha dikkat çekici, saolun 06-05-2021 23:45:42

68. Konya dan kimler var. “İtalyan Patlayıcı Uzmanı: Beyrut Patlamasının Devasa Kırmızı Bulutu, Askeri Füzelerde İtici Güç Olan Lityum Metalinin Göstergesidir – PATLAYICI BİR DEPOLAMA TESİSİ OLDU.” . Mrb paylaşım vallaha iyi, saolun , doruk – 468

69. Selam herkese siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link