Ivermectin çalışır – covid’i önler ve tedavi eder

Hükümetler ve haberler, covid’i önlemek ve tedavi etmek için Ivermectin konusuna zar zor dokunuyor. Hükümetlerin salgın eylemlerine asla güvenmedim. Ancak Ivermectin ile ilgili çalışmaları dinledikten ve okuduktan sonra ve bu keşiflerin tarihlerini gördükten sonra, beni tedavi edebilecek herhangi bir mevcut ilacı değil, covid için bir aşı istediklerini benim için olumlu hale getirdi.

FLCCC, pandeminin başlangıcında kurulmuş, kar amacı gütmeyen bir organizasyondur. Bir aşı oluşturmak için olduğu gibi, korozu tedavi etmek için mevcut ilaçları araştırmak. Ivermectin, 2015 yılında nobel fiyatını kazanan etkili bir anti-parazitik ilaçtır ve DSÖ’nün temel ilaç listesinde yer almaktadır. Dünya çapında milyarlarca insan üzerinde 40 yıldır kullanılmaktadır, çok ucuzdur ve tehlikeli yan etkileri yoktur.

3 Nisan 2020’de bir Avustralya Üniversitesi, Ivermectin’in 48 saat içinde covid’i öldürmesinin olumlu sonuçlarını gösterdi.https://www.monash.edu/discovery-institute/news-and-events/news/2020-articles/Lab-experiments-show-anti-parasitic-drug,-Ivermectin,-eliminates-SARS-CoV-2- 48 saat içinde hücre içi

Ivermectin üreten şirketler, herhangi bir veri olmaksızın insanları tedavi etmek için gereken dozajın tehlikeli olduğunu belirtiyor. Bununla birlikte, bu, covid’i tedavi etmek ve önlemek için kullanılan dozajı görebileceğiniz yapılan çalışmalarla anında düzeltilebilir.

Yani 8 ay önce dünya Ivermectin’in olası bir çözüm olduğunu ve buna haberler, hükümetler ve diğer sağlık kuruluşları tarafından neredeyse hiç dokunulmamıştı. Dahası, şimdi TÜM’ün çok ümit verici sonuçlar sergilediği, Ivermectine’i ÖNLEMEK ve TEDAVİ İÇİN COVID kullanmak için 10’dan fazla uluslararası RCT çalışması yapılmıştır.

FLCCC web sitesi aşağıdadır; kanıt / ivermektin

https://covid19criticalcare.com/medical-evidence/ivermectin/

“Ivermectin çalışır – covid’i önler ve tedavi eder” üzerine 8 yorum

1. Muş merkezden ben Aylin. Slm web siten vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-01-2021 16:14:58

2. Bayburt merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın vallaha billaha çok iyi, teşekkürler 18-01-2021 16:15:19

3. Bu konu : ” Ivermectin çalışır – covid’i önler ve tedavi eder ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 80

4. Bu konu : ” Ivermectin çalışır – covid’i önler ve tedavi eder ” çok güzel. Selam siteniz vallaha çok güzel, saolun , banu – 347

5. Bitlis dan kimler var. Ivermectin çalışır – covid’i önler ve tedavi eder . Merhabalar siteniz inanki hayran bıraktı, tebrikler , ali – 38

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link