“Salıdan perşembeye üç gün oldu, BPOM denetimler yaptı ve Ivermectin’in PT Harsen Laboratuvarları fabrikasından çıkmasını engelledi. Günlerce fabrikadaki tüm faturaları kontrol ettiler. 2 Temmuz 2021 Cuma günü yaptığı yazılı açıklamada Riyo, “Görünüşe göre bu ilacın dağıtılmasını ve Covid ile savaşmak için kullanılmasını istemiyorlar” dedi.

Google Çeviri

Bu bürokratlar, Endonezyalıların çıkmazları arasında bunu yapacak cesarete sahipler. Hastanelerimizin hepsi dolu, doktor öldü ve son 3 gün içinde tedavi dağıtım için engellendi.

BPOM = yerel FDA

29 Comments

1. Selamın aleyküm sayfa cidden çok hoşuma gitti, şukuladım

2. Bu konu : ” Ivermectin Fabrikasının Endonezya’da dağıtımı engellendi ” çok güzel. Mrb web sitesi inanki hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 342

3. Slm sayfanız gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım

4. Sinop dan kimler var. Ivermectin Fabrikasının Endonezya’da dağıtımı engellendi . selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 413

5. Kırşehir merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-07-2021 05:37:51

6. Selam web sitesi vallaha çok iyi, face de paylaştım

7. selamun aleyküm web siten inan ki çok iyi, şukuladım

8. Merhaba paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, saolun

9. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi çok iyi, tebrikler

10. Adıyaman dan kimler var. Ivermectin Fabrikasının Endonezya’da dağıtımı engellendi . Selamlar sayfanız yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 421

11. Edirne merkezden ben gaye. Selam siteniz inanılmaz hayran edici, teşekkürler 06-07-2021 13:42:49

12. Gürbüz Reply

Bursa dan kimler var. Ivermectin Fabrikasının Endonezya’da dağıtımı engellendi . Merhabalar sayfa inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 195

13. Kocaeli dan kimler var. Ivermectin Fabrikasının Endonezya’da dağıtımı engellendi . Merhaba herkese siten inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 487

14. Bu konu : ” Ivermectin Fabrikasının Endonezya’da dağıtımı engellendi ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha güzel, face de paylaştım , Emine – 251

15. Gürbüz Reply

Nevşehir merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok iyi, tebrikler 24-07-2021 00:37:12

16. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran edici, sağolun

17. Bu konu : ” Ivermectin Fabrikasının Endonezya’da dağıtımı engellendi ” çok güzel. Merhabalar siteniz yeminle çok iyi, face de paylaştım , doruk – 465

18. Bu konu : ” Ivermectin Fabrikasının Endonezya’da dağıtımı engellendi ” çok güzel. Selamlar siteniz inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , ali – 224

19. Bu konu : ” Ivermectin Fabrikasının Endonezya’da dağıtımı engellendi ” çok güzel. Selamlar web sitesi yeminle iyi, teraziye tıkladım , memo – 286

20. elif yılmaz Reply

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siteniz ciddiyim çok güzel, şukuladım 26-08-2021 20:35:01

21. Malatya merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler 29-08-2021 13:10:34

22. Ardahan merkezden ben doruk. Merhabalar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım 29-08-2021 21:08:31

23. Bilecik merkezden ben ziya. Mrb paylaşım inanki çok güzel, facebookta paylaştım 31-08-2021 15:59:46

24. Bu konu : ” Ivermectin Fabrikasının Endonezya’da dağıtımı engellendi ” çok güzel. Selamlar sayfa harbiden iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 316

25. Mersin merkezden ben gaye. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden mükemmel, saolun 01-09-2021 00:25:34

26. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ivermectin Fabrikasının Endonezya’da dağıtımı engellendi ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 305

27. Bu konu : ” Ivermectin Fabrikasının Endonezya’da dağıtımı engellendi ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , Emine – 155

28. Bu konu : ” Ivermectin Fabrikasının Endonezya’da dağıtımı engellendi ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha çok güzel, sağolun , doruk – 26

29. İzmir merkezden ben banu. Merhaba paylaşımınız harbiden mükemmel, sağolun 16-09-2021 06:37:20

Write A Comment