Ivermektin parazit solucanları etkili bir şekilde tedavi eder. Ayrıca Covid’i etkili bir şekilde tedavi eder. Yalan satıyoruz. Covid’in belirli topluluklara, ülkelere ve bölgelere su temini ve diğer dağıtım mekanizmaları yoluyla iletilen bir parazit olma ihtimali oldukça yüksek. Fikrimi değiştir.

Author

58 Comments

1. Iğdır dan kimler var. Ivermectin’in bir tedavi veya uygulanabilir bir tedavi olarak görülmesini istememelerinin gerçek nedeni, . selamun aleyküm bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 470

2. Diyarbakır dan kimler var. Ivermectin’in bir tedavi veya uygulanabilir bir tedavi olarak görülmesini istememelerinin gerçek nedeni, . Merhaba paylaşımın cidden çok iyi, teşekkürler , emin – 461

3. Şanlıurfa dan kimler var. Ivermectin’in bir tedavi veya uygulanabilir bir tedavi olarak görülmesini istememelerinin gerçek nedeni, . Selam herkese sayfanız inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , emin – 178

4. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ivermectin’in bir tedavi veya uygulanabilir bir tedavi olarak görülmesini istememelerinin gerçek nedeni, ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 376

6. Zonguldak dan kimler var. Ivermectin’in bir tedavi veya uygulanabilir bir tedavi olarak görülmesini istememelerinin gerçek nedeni, . Merhabalar web siteniz vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 360

7. Van dan kimler var. Ivermectin’in bir tedavi veya uygulanabilir bir tedavi olarak görülmesini istememelerinin gerçek nedeni, . selam arkadaşlar siten vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , gaye – 25

8. Sivas dan kimler var. Ivermectin’in bir tedavi veya uygulanabilir bir tedavi olarak görülmesini istememelerinin gerçek nedeni, . Selam web siten yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , hatice – 251

9. Kilis merkezden ben doruk. Selam sayfan cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-08-2021 16:15:59

10. Bu konu : ” Ivermectin’in bir tedavi veya uygulanabilir bir tedavi olarak görülmesini istememelerinin gerçek nedeni, ” çok güzel. Selamlar sayfa inanki güzel, facebookta paylaştım , ali – 50

11. Merhaba herkese siteniz ciddiyim güzel, face de paylaştım

12. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler

13. Isparta merkezden ben hatice. Selamlar web siten inan ki çok iyi, şukuladım 07-08-2021 16:21:25

14. Bu konu : ” Ivermectin’in bir tedavi veya uygulanabilir bir tedavi olarak görülmesini istememelerinin gerçek nedeni, ” çok güzel. Slm web siten inanki mükemmel, tebrikler , emin – 136

15. Şırnak merkezden ben Hasan. Slm bu web sitesi inan ki mükemmel, face de paylaştım 07-08-2021 16:28:55

16. Bu konu : ” Ivermectin’in bir tedavi veya uygulanabilir bir tedavi olarak görülmesini istememelerinin gerçek nedeni, ” çok güzel. Mrb siten inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 343

17. Konya dan kimler var. Ivermectin’in bir tedavi veya uygulanabilir bir tedavi olarak görülmesini istememelerinin gerçek nedeni, . Slm paylaşımınız cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 305

18. Şanlıurfa merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha güzel, teşekkürler 07-08-2021 16:36:48

19. Bu konu : ” Ivermectin’in bir tedavi veya uygulanabilir bir tedavi olarak görülmesini istememelerinin gerçek nedeni, ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 76

20. Selamlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

21. Gürbüz Reply

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Slm sayfan vallaha hayran edici, saolun 07-08-2021 16:38:36

22. Ankara merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 07-08-2021 16:40:37

23. Selamlar web siteniz valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

24. Merhaba bu web sitesi gerçekten çok güzel, şukuladım

25. Bolu dan kimler var. Ivermectin’in bir tedavi veya uygulanabilir bir tedavi olarak görülmesini istememelerinin gerçek nedeni, . Merhaba sayfa ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 13

26. Bu konu : ” Ivermectin’in bir tedavi veya uygulanabilir bir tedavi olarak görülmesini istememelerinin gerçek nedeni, ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 97

27. Bu konu : ” Ivermectin’in bir tedavi veya uygulanabilir bir tedavi olarak görülmesini istememelerinin gerçek nedeni, ” çok güzel. Slm web sitesi inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 361

28. Selamlar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

29. Sakarya merkezden ben ziya. Mrb web siten cidden iyi, tebrikler 10-08-2021 04:44:16

30. Amasya merkezden ben gaye. Mrb paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 11-08-2021 13:42:01

31. Kilis dan kimler var. Ivermectin’in bir tedavi veya uygulanabilir bir tedavi olarak görülmesini istememelerinin gerçek nedeni, . Selamlar sayfanız valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 119

32. İstanbul dan kimler var. Ivermectin’in bir tedavi veya uygulanabilir bir tedavi olarak görülmesini istememelerinin gerçek nedeni, . Selam herkese sayfa cidden mükemmel, tebrikler , ziya – 224

33. Kayseri dan kimler var. Ivermectin’in bir tedavi veya uygulanabilir bir tedavi olarak görülmesini istememelerinin gerçek nedeni, . Selamın aleyküm sayfan inanki ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 366

34. Muş dan kimler var. Ivermectin’in bir tedavi veya uygulanabilir bir tedavi olarak görülmesini istememelerinin gerçek nedeni, . selam arkadaşlar siten inanılmaz iyi, sağolun , emin – 8

35. Merhabalar paylaşımın süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım

36. Adana merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfa vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 20-08-2021 02:43:20

37. Mardin merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-08-2021 01:41:01

38. Afyon dan kimler var. Ivermectin’in bir tedavi veya uygulanabilir bir tedavi olarak görülmesini istememelerinin gerçek nedeni, . Selam paylaşımınız inanki dikkat çekici, tebrikler , ali – 56

39. Eskişehir merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfa inanki çok hoşuma gitti, sağolun 26-08-2021 20:35:07

40. Kırşehir merkezden ben memo. Merhabalar sayfa inanki hoşuma gitti, tebrikler 28-08-2021 12:14:39

41. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 29-08-2021 00:11:50

42. Siirt dan kimler var. Ivermectin’in bir tedavi veya uygulanabilir bir tedavi olarak görülmesini istememelerinin gerçek nedeni, . Mrb web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , – 34

43. Van dan kimler var. Ivermectin’in bir tedavi veya uygulanabilir bir tedavi olarak görülmesini istememelerinin gerçek nedeni, . Mrb siteniz süper ötesi güzel, face de paylaştım , Aylin – 36

44. Bu konu : ” Ivermectin’in bir tedavi veya uygulanabilir bir tedavi olarak görülmesini istememelerinin gerçek nedeni, ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 70

45. Bu konu : ” Ivermectin’in bir tedavi veya uygulanabilir bir tedavi olarak görülmesini istememelerinin gerçek nedeni, ” çok güzel. Merhaba siten ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , banu – 277

46. Yozgat dan kimler var. Ivermectin’in bir tedavi veya uygulanabilir bir tedavi olarak görülmesini istememelerinin gerçek nedeni, . Merhaba herkese web siten valla güzel, saolun , gaye – 403

47. Bu konu : ” Ivermectin’in bir tedavi veya uygulanabilir bir tedavi olarak görülmesini istememelerinin gerçek nedeni, ” çok güzel. Selam siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Aylin – 475

48. Bilecik merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 11-09-2021 05:21:58

49. Adıyaman merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 11-09-2021 19:21:10

50. Bu konu : ” Ivermectin’in bir tedavi veya uygulanabilir bir tedavi olarak görülmesini istememelerinin gerçek nedeni, ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 107

51. Adıyaman merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan valla ilgi uyandırıcı, saolun 24-09-2021 16:13:30

52. Bu konu : ” Ivermectin’in bir tedavi veya uygulanabilir bir tedavi olarak görülmesini istememelerinin gerçek nedeni, ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 338

Write A Comment