Bir süredir bu denizaltında değildim ama bugün Ivermectin ve Covid hakkında bir şey bulabilecek miyim diye tekrar geldim. Geçen aydan beri ‘üstte’ geziniyorum ve HENÜZ bir şey görmedim. İşte benim deneyimim.

Şu anda Asya’da vaka sayılarını düşürmeye yardımcı olmak için Ivermectin kullandıkları bir Covid etkin noktasında yaşıyorum. Şimdi işe yaradığına inanmazdım ama çok yakın zamanda annemden covid kaptım, testi pozitif çıktı ve tüm semptomları o zaman onunla yaşadım. Ben de baş ağrısı, ateş, şişmiş boğaz, gözlerde morluk hissi ve korkunç tam vücut ağrıları ile gerçekten hastalandım, bu yüzden ikimiz de Ivermectin’e gittik, görünüşe göre birçok arkadaşı covid’e yakalandıklarında kullandılar ve bize harikalar yarattığını söylediler. birkaç saat içinde ikimiz de çok daha iyi hissediyorduk. Ertesi gün ikimizde baş ağrısı ve gözlerde morarma dışında bir belirti yoktu ve annemde öksürük vardı. Şu anda pistte 4 gündeyiz ve ikimiz de çok daha iyiyiz. Yine gözümde morarma var ve hala hafif ama düzelmiş bir öksürüğü var ama bunun dışında temelde normal sağlığımıza döndük. Ayrıca son 5 yıldır çok fazla sigara içen bir agro olduğumu ve küçüklüğümden beri astım hastası olduğumu, dolayısıyla Covid’i bu kadar sorunsuz atlatmamın hiçbir yolu olmadığını da eklemek isterim.

Şimdi bu ilacı bir covid tedavisi olarak araştırmaya derinden daldım ve Hindistan da dahil olmak üzere birçok farklı ülkede kullanımda olduğunu keşfettim, bulduklarımdan bir hafta önce vaka sayıları geri düşmeden önce kullanmaya başladı. büyük dikenlerinin önündeydiler. Dünyanın en kalabalık ikinci ülkesinin, kötü sağlık koşullarına sahip, geniş çaplı yoksulluğu olan ve bu noktada sürü bağışıklığına karşı aşılanmamış olan bu ülkeyi bu kadar çabuk ortadan kaldırmayı başarmış olması bana tuhaf geliyor. Google’ın gündemleri zorlamaktan ve ağır sansür yapmaktan suçlu olduğunu bildiğim için DuckDuckGo’ya gittim ve ‘Ivermectin Hindistan’ı aradım ve Ivermectin’in devasa vaka düşüşlerinden büyük ölçüde sorumlu olduğunu açıklayan çok sayıda makale buldum. Bana inanmıyorsanız, lütfen bunu kendiniz kontrol etmekten çekinmeyin. Ayrıca, ‘Hindistan’daki covid vakalarındaki büyük düşüşe neden olan’ google’da arattığımda, ortaya çıkan ilk makalelerden birinin bunun bir ‘tıbbi gizem’ olduğunu ve asla bilemeyeceğimizi söylediğini not ettim.

Bu sadece benim bu konudaki deneyimim ve tespitim oldu ve özellikle Batı medyasında yer almadığı ve herhangi bir şey gördüğüm için konuyla ilgili benzer deneyimleri veya bilgileri olan başka birinin olup olmadığını bilmek istiyorum. şeytanlaştırmak olmuştur. Teşekkürler beyler.

Author

22 Comments

1. Tekirdağ merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha çok iyi, sağolun 16-08-2021 10:49:11

2. Antalya dan kimler var. ivermektin . merhaba arkadaşlar sayfan harbiden güzel, sağolun , ali – 221

3. Bu konu : ” ivermektin ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , – 335

4. Nevşehir dan kimler var. ivermektin . Mrb paylaşım cidden güzel, facebookta paylaştım , hatice – 402

5. Selamın aleyküm web siten valla hoşuma gitti, sağolun

6. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşım inanki çok iyi, teraziye tıkladım

7. Denizli dan kimler var. ivermektin . Selam herkese siteniz yeminle iyi, teraziye tıkladım , ali – 302

8. Çorum dan kimler var. ivermektin . Mrb paylaşımın cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , – 407

9. Selamlar sayfa harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim hayran edici, saolun

11. Bu konu : ” ivermektin ” çok güzel. Selam paylaşım harbiden güzel, linkedinde paylaştım , banu – 294

12. Bu konu : ” ivermektin ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 96

13. Samsun merkezden ben Aylin. Mrb siten süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 26-08-2021 20:35:12

14. Bu konu : ” ivermektin ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 253

15. Merhaba herkese web siten inanki hayran bıraktı, teşekkürler

16. merhaba arkadaşlar sayfa inanki çok iyi, linkedinde paylaştım

17. Selam herkese bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

18. elif yılmaz Reply

Kayseri dan kimler var. ivermektin . selamun aleyküm web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 186

19. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Selamlar siten harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım 26-09-2021 12:30:23

Write A Comment