Kategoriler
Genel

İyi Bağlı Utah Avukatınız Her Bir Şey Hakkında Size Yalan 8 Neden.

1. Yıllar geçtikçe, Utah, ülkedeki ruhsal bozukluklar, finansal sahtekarlık, iflas, çocuk istismarı, genç intiharı ve yetişkin intiharı en yüksek olan diğer ülkeler arasında sıralanan tek eyalettir. Utah, halk eğitiminin finansmanında neredeyse her zaman ölü sayılır. (Utah’ın son 12 yıldaki mevcut valisi aslında seçilmedi ve gizlice bir üniversite terkidir). Utah’ın eşsiz topografyası, neredeyse 2 milyon insan için dünyadaki en toksik havanın bazılarına katkıda bulunuyor ve çok daha kötüye gitmek üzere. İç Liman proje kuklaları.

2. Utah her yıl velayet, tahsilat ve tahliye ile ilgili endişe verici bir mahkeme davası sürdürüyor. Yılda 10.000’den fazla vaka. Bu davaların çoğu ve diğerleri (boşanma gibi) Utah’ın Devlet gözetimi olmadan gizlice serbestçe çalışmakta olan 6.500 avukatı tarafından aldatıcı bir şekilde kışkırtılmaktadır.

3. Birkaç yıl önce aynı zamanda avukat olan bir grup milletvekili gizlice Utah’ta avukatların “devlet” denetiminde bulunulmasının harika bir fikir olacağını düşündü. Bunun yerine denetim yanılsamasını sağlamak için yanıltıcı bir grup oluşturdular ve buna “Utah State Bar” adını verdiler. Ardından yerel hukuk okullarından politikacılara ve medyaya herkesin sürekli “ Gerçekte, “Utah State Bar” Utah Eyaleti tarafından finanse edilmez. Gizlice denetleme yanılsaması sağladığı aynı avukatlar tarafından finanse edilir. “Utah State Bar” bordro personeli Bunlardan hiçbiri yokmuş gibi davranmak için yetiştirildiler.Bazıları aslında “sadece birkaç kötü elmayı” polislemek için iyi bir iş çıkardıklarına inanıyor.Buna inandıkları şey, küçük bir kızın Ailesi tüm geçici malzemeleri ödemesine, teslim etmesine ve kurmasına rağmen, Cumartesi öğleden sonra yol kenarında bir limonata standı çalıştırmak iyi bir iş.

4. Devlet gözetimi olmadan, Utah avukatı, mağdurun ölümünden sonra mağdurun faturasına gizlice on binlerce dolar ekleyebilir ve mağdurun ailesinin bu sahtekarlığı doğrudan bildirebileceği hiçbir Devlet dairesi yoktur. Bunun yerine, Utah State Bar’ın kasıtlı yanılsamaları, Utah’ın denetimsiz avukatlarını korur ve kafa karıştırıcı, kapsamlı ve zaman alıcı süreçler katmanı üzerinde savunmasız insanların katmanlarına olan acılarına katkıda bulunur. Yılda 600’den fazla intiharla, neredeyse Utah avukatı kasıtlı olarak, intihar eden her savunmasız kurbandan gizlice başka bir servet toplayabileceklerini bilen müşteriler olarak gizlenmiş kurbanlarının acılarına kasıtlı olarak ekliyor gibi görünüyor.

5. Mormonizm yalan söyledikten sonra yalan söylemeye devam etse de, Utah’ın siyasi liderliği arasında hiçbir zaman dini çeşitlilik olmamıştır. Mormonizmin çözülemeyen sırlarının kukla kurbanları, vali, teğmen vali, başsavcı, yasama organı, yargı organı ve diğer lojistik ve denetleyici siyasi, hukuk, eğitim, belediye ve kamu ve özel medya dairelerinin kritik rollerini her zaman gevşek bir şekilde üstlenmiştir. Sözde sahte-kamu ofislerinden biri “Mahkeme İdari Ofisi” dir. Bu ofis, Utah’ın denetimsiz avukatlarına, Utah’ta asla gelmesini görmeyen savunmasız insanlardan yaptıkları yüz milyonlarca doları daha fazla sömürme konusunda güçlendirmede önemli bir rol oynamaktadır. Bu gizli ofis bunu kasıtlı olarak birçok mahkemenin günlerce boş oturmasına izin vererek, aynı zamanda aynı mahkeme salonunda tüm bu tür duruşmaları programlayarak yapar. Bu, avukatların aynı anda ortaya çıkmalarını ve yargıç o avukatların işitme zamanının “kararını” verene kadar saat geçtikçe beklemelerini sağlar. Çünkü yargıçlar bir zamanlar Utah avukatlarıydı ve Mormon Valisi (seçilmedi) tarafından aday gösterildiğinden, yargıçlar bu karanlık dolarların anlatılmamış milyonlarının nereye gittiğini gizlice kontrol ediyorlar. Hâkimler bunu avukatın en uzun süre beklemeyi tercih etmesine izin verirken, avukat gizlice müşteri olarak gizlenmiş kurbanlarından “bekleme süresinde” yüzlerce dolar talep ediyor. Bu dava ile ilgili gerçek bir çalışma yapılmazken. Diğer nedenlerin yanı sıra, bir hakim, her ikisi de Mormonizmin kolektif hayal gücüyle ilişkilendirdikleri veya aynı Mormon kontrollü hukuk fakültesine gittikleri veya hâkim avukatın ait olduğu aynı hukuk bürosunun bir parçası olduğu için belirli avukatların diğerlerine nazaran lehine olabilir ve hâkimin orada hala çok sayıda arkadaşı var. Bu sinsi dokunuştan dolayı, denetimsiz bir Utah avukatının, bütün gün süren on dakikalık bir “işitme” de “görünüş” olarak gizlenen aldatıcı bir yanılsama için 1000 doların üzerinde talepte bulunması nadir değildir (ve aynı zamanda kurbana bir iş günü ve / veya veya aile zamanı). Çoğu avukat kurbanlarıyla ilgili diğer avukat ve yargıçlar hakkında konuşurken “işbirliği” kelimesini liberal bir şekilde kullanırken, her şeyden önce kendi üzerlerine düşeni yapmaları için kullanmaları gereken kelime “gizli anlaşma” dır. mümkün olduğu kadar avukatlık, yanlış uzatılmış aylık hizmet ücretleri için binlerce dolar, yanlış uzatılmış “işitme görünümü” ücretlerinde binlerce dolar ve kurbanlarının her birinden geri alınamayan, geri çevrilemez talepler için on binlerce dolar faturalandırmaya devam edebilir.

6. Gizli “Mahkeme İdari Ofisi” kasıtlı olarak diğer karanlık boşlukların Utah’ın denetimsiz avukatlarının yıllarca başka sinsi yollarla yanlış bir şekilde kışkırtmak ve uzatmak için gizlice kullanabilmelerini sağlar. Bu özellikle, ofisin binlerce naif, savunmasız insandan birini Utah’ın hileli mahkeme salonlarında kendilerini “temsil etmeye” teşebbüs etmek için gizlediği “pro se” davalarını içerir.

7. Son yıllarda, son 190 yıl kadar 185 yıl veya Mormonizm tarihi için, Mormonizmin liderliğinin 15 ana rolünün (üç üye “Birinci Başkanlık” ve 12 üye “12 Havarilerin Yetersayı” her zaman gerçekleştirildiği keşfedilmiştir. Utah’ın en kıdemli yargıcı Robert Faust da bu gizli ailenin bir üyesidir.Alen merhum James E. Faust’un oğlu, eski Havari, denetimsiz Utah avukatı ve askeri veteriner.

8. Utah Valiliği, Utah Başsavcılığı, Utah Yargısı, Utah Yargı Yürütme Komisyonu, bozuk Utah Devlet Barı, bozuk “Mahkeme İdari Ofisi”, FBI’ın kuklalaştırılmış Utah ofisleri ve Federal Ticaret Komisyonu ve her 2020 Utah Gubernatorial adayı (tüm Mormonizm kurbanları) bu çok sayıda yolsuzluğun farkına varıldı ve beklendiği gibi görmezden gelmeye devam ediyorlar. Utah Eyaleti, diğer devlet lisanslıları (emlakçılar, ipotek acenteleri ve sigorta acenteleri) gibi Utah’ın yasal lisans sahiplerini (avukatlar) denetlemek için nüfusuna güvenen bir görev oluşturduğundan ve kırdığından, muhtemelen Utah Eyaleti son birkaç on yıl içinde anlatılmamış zararlar ve mali kayıplar.

Bu Utah avukatlarına yaptıkları işlerin denetlenmeye layık olmadığı mesajını veriyor? Eğer onu uygulayacak kimse yoksa yemin eder mi? Bir federal kurum müdahale etmediği ve yukarıdan aşağıya bir son vermediği sürece devam edecektir. Önümüzdeki yıl gözetimsiz bir Utah avukatı tarafından kimin hayatını mahvedeceğini kim bilebilir ki?

Paylaşacak daha çok şey var, ama burada hepsini yapmak imkansız çünkü bir saatin nasıl çalıştığını açıklamaya çalışmak gibi olacak. Biliyorum sadece saatin kaç olduğunu bilmek istiyorsun, bu yüzden devam edebilirsin ama sana bu şeytani saatte zaman olmadığını söylemeye çalışıyorum çünkü görünür elleri yok, sadece pulverize zamanı tutan dişliler ve çarklar, hayat ve başka ne yapabilirlerse.

Tüm bunlara neyin katkısı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bu mesajın farklı kısımlarını başka (çok kusurlu) yollarla paylaşmaya çalıştım. Videoları şu adreste bulabilirsiniz: www.MormonLiesUtahCries.com, www.EvilInUtah.com ve www.LegoMormon.com. Bütün bunlar devam eden bir çalışma ve ben onları zaman zaman güncelliyoruz. Bir toplum hizmeti eylemi olarak ne kadar korkunç olduklarını kucaklamayı düşünün ve kendileri hakkında ya da bunlardan herhangi biri hakkında konuşmak için zaman ayırın. “Crackhead”, “Şizofreni”, “Fraudster”, “Komplo Teorisyeni”, “Terörist” vb … Hepsini duydum. Ayrıca çok samimi “Teşekkürler” var. Onları tüm korkunç, kusurlu, savunmasız ihtişamlarıyla paylaşmanın amacı, bir gün veya daha sonra bu gerçeklerin ve hikayelerin söylenebilmesi ve hayatların korunabilmesi ve değişimin canlandırılabilmesi için işbirliğinin kapısını açmaktır. tüm bunlar olmadan iyileşmek, hak ettikleri gibi yere yakılan hükümet binaları.

“İyi Bağlı Utah Avukatınız Her Bir Şey Hakkında Size Yalan 8 Neden.” için 34 yanıt

Yozgat merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım 17-06-2020 23:49:45

Osmaniye merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımınız inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 18-06-2020 00:55:12

Nevşehir merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-07-2020 07:13:45

Bayburt merkezden ben Aylin. Selamlar sayfan ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 25-07-2020 00:00:58

Şanlıurfa merkezden ben ziya. Slm sayfan yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-07-2020 11:34:10

Mersin merkezden ben ali. Selamlar paylaşım süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 27-07-2020 13:29:40

Şanlıurfa merkezden ben banu. Selamın aleyküm siteniz inanki güzel, face de paylaştım 29-07-2020 19:27:56

İstanbul merkezden ben gaye. Selam sayfa harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-07-2020 03:08:40

Ardahan merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 21:00:34

Çanakkale merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 21-08-2020 16:02:58

Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Selamlar sayfa ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım 23-08-2020 12:45:01

Burdur merkezden ben Aylin. Slm bu web sitesi ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım 08-09-2020 14:51:07

Amasya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web sitesi harbiden hayran bıraktı, tebrikler 12-09-2020 01:17:18

Samsun merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 13-09-2020 15:14:52

Iğdır merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha çok güzel, teşekkürler 14-09-2020 23:21:45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir