Olimpiyatlar en az son 20 yıldır devam ediyor, bu yüzden bu süre içinde komplocu bir şeyler olmuş olmalı. Sanırım hepimiz Nancy Kerrigan/Tonya Harding hikayesini biliyoruz. Belki bundan daha fazlası vardır. Belki bazı Olimpiyatçılar gizli ajanlardır. Sadece sıkıldım ve Olimpiyat temalı komplolar istiyorum. lol

56 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İyi bir Olimpiyat komplosu var mı? ” çok güzel. Slm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 109

2. Bu konu : ” İyi bir Olimpiyat komplosu var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , ali – 2

3. Bu konu : ” İyi bir Olimpiyat komplosu var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten yeminle iyi, saolun , mehmet – 29

4. Gürbüz Reply

Selam paylaşımınız yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım

5. Erzurum merkezden ben gaye. Merhaba web siteniz ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım 23-07-2021 02:00:19

6. Diyarbakır merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfa cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-07-2021 02:01:45

7. Bartın merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siten valla hayran edici, teraziye tıkladım 23-07-2021 02:02:22

8. Manisa dan kimler var. İyi bir Olimpiyat komplosu var mı? . merhaba arkadaşlar web siteniz cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 228

9. Slm paylaşımın inanki mükemmel, twitter da paylaştım

10. Bu konu : ” İyi bir Olimpiyat komplosu var mı? ” çok güzel. Slm siten yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 374

11. Mrb siten cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

12. Bu konu : ” İyi bir Olimpiyat komplosu var mı? ” çok güzel. Mrb sayfa valla çok iyi, şukuladım , Hasan – 464

13. Çorum dan kimler var. İyi bir Olimpiyat komplosu var mı? . Selam herkese sayfan vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 217

14. Denizli merkezden ben gaye. Slm web siten vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 23-07-2021 02:23:30

15. Diyarbakır merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla hayran bıraktı, tebrikler 23-07-2021 02:26:22

16. elif yılmaz Reply

Kırıkkale dan kimler var. İyi bir Olimpiyat komplosu var mı? . Merhaba siteniz harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 42

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İyi bir Olimpiyat komplosu var mı? ” çok güzel. Mrb paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 359

18. Kahramanmaraş merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz iyi, saolun 23-07-2021 02:31:09

19. Kars dan kimler var. İyi bir Olimpiyat komplosu var mı? . Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha güzel, teşekkürler , Hasan – 248

20. Bu konu : ” İyi bir Olimpiyat komplosu var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha iyi, teraziye tıkladım , banu – 476

21. Gürbüz Reply

Düzce dan kimler var. İyi bir Olimpiyat komplosu var mı? . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 391

22. Edirne merkezden ben mehmet. Merhaba sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler 23-07-2021 02:39:35

23. Kilis dan kimler var. İyi bir Olimpiyat komplosu var mı? . Selam herkese sayfanız cidden çok iyi, teraziye tıkladım , – 158

24. Eskişehir dan kimler var. İyi bir Olimpiyat komplosu var mı? . merhaba arkadaşlar web siten inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 442

25. Eskişehir dan kimler var. İyi bir Olimpiyat komplosu var mı? . Selam sayfa cidden çok iyi, saolun , ali – 158

26. Slm sayfan inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım

27. Mardin dan kimler var. İyi bir Olimpiyat komplosu var mı? . Merhaba herkese web siten inanki mükemmel, sağolun , – 202

28. Bu konu : ” İyi bir Olimpiyat komplosu var mı? ” çok güzel. Merhaba siteniz süper ötesi çok iyi, şukuladım , gaye – 420

29. Bu konu : ” İyi bir Olimpiyat komplosu var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , – 184

30. Mersin merkezden ben emin. Merhabalar web siten vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 26-07-2021 07:29:07

31. Bu konu : ” İyi bir Olimpiyat komplosu var mı? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 112

32. Karaman dan kimler var. İyi bir Olimpiyat komplosu var mı? . Merhabalar paylaşımın harbiden mükemmel, teşekkürler , doruk – 334

33. Bu konu : ” İyi bir Olimpiyat komplosu var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 258

34. Gaziantep merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 31-07-2021 00:24:59

35. İzmir dan kimler var. İyi bir Olimpiyat komplosu var mı? . Merhabalar web sitesi süper ötesi mükemmel, teşekkürler , – 401

36. Bitlis merkezden ben ali. Merhaba web sitesi inan ki hayran bıraktı, sağolun 01-08-2021 18:18:22

37. Kilis merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 03-08-2021 23:48:56

38. Selamın aleyküm sayfa valla hoşuma gitti, tebrikler

39. Selamlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım

40. Gürbüz Reply

Sinop dan kimler var. İyi bir Olimpiyat komplosu var mı? . Merhaba sayfa süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 336

41. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, saolun

42. Hatay dan kimler var. İyi bir Olimpiyat komplosu var mı? . selam arkadaşlar sayfan cidden mükemmel, sağolun , Aylin – 269

43. Selam herkese sayfanız inanki dikkatimi çekti, teşekkürler

44. Bu konu : ” İyi bir Olimpiyat komplosu var mı? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 175

45. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İyi bir Olimpiyat komplosu var mı? ” çok güzel. Selam web siteniz inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 133

46. Bitlis dan kimler var. İyi bir Olimpiyat komplosu var mı? . Selamlar sayfa vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 162

47. Bu konu : ” İyi bir Olimpiyat komplosu var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ahmet – 457

48. Bu konu : ” İyi bir Olimpiyat komplosu var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 312

49. Çorum merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 01-09-2021 17:03:34

50. Kayseri dan kimler var. İyi bir Olimpiyat komplosu var mı? . Slm siten vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 89

51. Mrb bu web sitesi yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım

52. Merhaba sayfan valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

Write A Comment