Bunun aptalca ve aptalca geldiğini biliyorum, ancak bazen birisine veya bir şeye ilk baktığınızda veya duyduğunuzda, herhangi biri kesinlikle sebepsiz yere iyi veya kötü olarak anında içgüdüsel bir tepki alıyor mu? Kişi çekici ve başka türlü tamamen normal olsa bile, bir şey size ona güvenmemenizi veya dikkatli olmanızı söyler. Ve bilge gibi, bazı insanlar tamamen yabancı olsalar bile kalbinizi ve hislerinizi dökebilirsiniz. Her şeyi bildiğimi söylemeyeceğim, ama gerçekten bunda “sezgi” ya da duygusal tepkiden daha fazlası varmış gibi hissediyorum. Herhangi birinizin bu konuda deneyimi veya düşüncesi var mı?

24 Comments

1. Erzincan dan kimler var. İyi bir sezgiye sahip olduğunu düşünen var mı? Bundan daha fazlası var mı? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 415

2. Kırklareli merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 12-05-2021 20:51:46

3. Şırnak merkezden ben banu. selam arkadaşlar siteniz cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 13-05-2021 03:22:30

4. Bu konu : ” İyi bir sezgiye sahip olduğunu düşünen var mı? Bundan daha fazlası var mı? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , banu – 272

5. Kırıkkale dan kimler var. İyi bir sezgiye sahip olduğunu düşünen var mı? Bundan daha fazlası var mı? . selamun aleyküm bu web sitesi yeminle hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 449

6. Van merkezden ben . selam arkadaşlar sayfa süper ötesi güzel, tebrikler 20-05-2021 00:40:59

7. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok güzel, teşekkürler

8. Bartın merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfa inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 23-05-2021 23:21:55

9. Bu konu : ” İyi bir sezgiye sahip olduğunu düşünen var mı? Bundan daha fazlası var mı? ” çok güzel. Slm web sitesi harbiden hayran bıraktı, saolun , emin – 297

10. Hakkari dan kimler var. İyi bir sezgiye sahip olduğunu düşünen var mı? Bundan daha fazlası var mı? . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 21

11. Şanlıurfa merkezden ben Hasan. Mrb bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-06-2021 12:00:17

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İyi bir sezgiye sahip olduğunu düşünen var mı? Bundan daha fazlası var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 495

13. Bartın merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan inanki çok iyi, twitter da paylaştım 06-06-2021 00:17:21

14. Rize dan kimler var. İyi bir sezgiye sahip olduğunu düşünen var mı? Bundan daha fazlası var mı? . Selamın aleyküm web sitesi inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 440

15. Gürbüz Reply

Afyon merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım cidden güzel, şukuladım 25-06-2021 11:52:42

16. Bu konu : ” İyi bir sezgiye sahip olduğunu düşünen var mı? Bundan daha fazlası var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden hoşuma gitti, saolun , emin – 475

17. Mersin merkezden ben banu. Selam herkese web siten yeminle güzel, face de paylaştım 01-07-2021 23:47:02

18. İstanbul merkezden ben doruk. Merhaba siten gerçekten hayran edici, teşekkürler 04-07-2021 02:43:21

19. İzmir merkezden ben memo. Mrb siteniz cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 04-07-2021 06:05:44

20. Bu konu : ” İyi bir sezgiye sahip olduğunu düşünen var mı? Bundan daha fazlası var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 181

21. Nevşehir merkezden ben doruk. Slm sayfanız süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 15-07-2021 10:06:40

22. Amasya dan kimler var. İyi bir sezgiye sahip olduğunu düşünen var mı? Bundan daha fazlası var mı? . Merhaba herkese bu web sitesi cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 116

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İyi bir sezgiye sahip olduğunu düşünen var mı? Bundan daha fazlası var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 208

24. Bu konu : ” İyi bir sezgiye sahip olduğunu düşünen var mı? Bundan daha fazlası var mı? ” çok güzel. Mrb siteniz valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 267

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link