İyi Eğlenceyle İlan Edilen Önceki Bir Kongre İstilası

İlk klip, Salem cadı duruşmalarının bir modeliydi. Michael, Starr Kitabı’nda öfkeyle haykıran cesur bir püriten grubuyla Kenneth Starr’ı ziyaret etti.

Starr’ın arabasını yolun aşağısında iyi bir şekilde kovaladıktan sonra Michael, püritenlerini alır ve Kongre Binası’na gitmek üzere birkaç darağacı ve saman balyasıyla bir kamyonun arkasına yükler. Püritenler, sokağa çıkmadan önce çeşitli Cumhuriyetçilerin ve Demokratların ahlaki bütünlüğünü sorgulayarak Kongre salonlarında dolaşıyorlar. Dışarıda, küçük bir kafeden çıkan James Carville köşeye sıkışır ve Michael’ın başını çektiği köylüler tarafından sorgulanır. Son adım olarak, püriten lider sokak vaazlarına başlar ve asi bir insan kalabalığını dışarı çıkıp günahkarları bulmaya teşvik eder. “

Darağacı mı? Kongre salonlarında dolaşmak mı? Asi mafya mı? Hükümet sürecini durdurmak mı? Tabii ki, Basın bunu hatırlıyor. Ama konuşmuyorlar.

Ama hepsi eğlenceliydi. Protesto.

Başka biri bununla ilgili daha fazla bilgi gönderebilir mi?

“İyi Eğlenceyle İlan Edilen Önceki Bir Kongre İstilası” üzerine 9 yorum

1. Bu konu : ” İyi Eğlenceyle İlan Edilen Önceki Bir Kongre İstilası ” çok güzel. Selam herkese sayfa yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 267

2. Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Merhaba siteniz inan ki mükemmel, sağolun 11-01-2021 07:24:39

3. Bu konu : ” İyi Eğlenceyle İlan Edilen Önceki Bir Kongre İstilası ” çok güzel. Selam siteniz vallaha billaha iyi, teşekkürler , – 424

4. Bu konu : ” İyi Eğlenceyle İlan Edilen Önceki Bir Kongre İstilası ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 132

5. Aydın merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 23-01-2021 03:10:26

6. Bu konu : ” İyi Eğlenceyle İlan Edilen Önceki Bir Kongre İstilası ” çok güzel. Selamlar paylaşım yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 304

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link