“İyi Illuminati” var mı?

Az önce bir geyik gördüm ve ABD’deki geyik popülasyonu sorunumuz hakkında düşündüm (gerçekten dünyanın birçok yerinde).

Sonra düşündüm: “Ya geyikler bu kadar gülünç derecede bolsa, çünkü yiyecek kıtlığı durumunda geyiği daha erişilebilir kılmak için ipleri elinde tutan biri varsa?”

Fikrin kendi başına gülünç olabileceği konusunda hemfikir olabiliriz ama neden gerçekten bir “iyi adamlar” topluluğu olmasın? Elbette, muhtemelen o kadar karlı olmayacaktır, ancak nesilden nesile aktarılan kardeşlik düzeni türü bir şey olabilir.

Belki de bu yüzden hiçbir imparatorluk dünyayı tamamen ele geçiremedi, bu da düşündüğünüzde şaşırtıcı.

Bununla ilgili herhangi bir teori var mı? Teşekkürler ve bu deniz fenerini devam ettirdiğiniz için Tanrı sizi korusun. R / komplonun yıllar içinde değiştiğini biliyorum, ancak bu her zaman en sevdiğim çevrimiçi topluluklardan biri olacak.

““İyi Illuminati” var mı?” üzerine 18 yorum

1. Osmaniye merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşım yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım 15-01-2021 22:41:47

2. Erzincan dan kimler var. “İyi Illuminati” var mı? . selam arkadaşlar sayfan inan ki iyi, saolun , Hasan – 100

3. Kastamonu merkezden ben Hasan. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok iyi, face de paylaştım 16-01-2021 02:35:44

4. Şırnak merkezden ben gaye. Selam bu web sitesi vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 16-01-2021 02:42:55

5. Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Slm siten süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 16-01-2021 02:49:20

6. Çankırı merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 16-01-2021 03:08:06

7. Bu konu : ” “İyi Illuminati” var mı? ” çok güzel. Merhaba sayfa harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 175

8. Muş merkezden ben . selam arkadaşlar siten valla çok güzel, face de paylaştım 16-01-2021 03:09:28

9. Batman merkezden ben mehmet. Selam web siten ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 16-01-2021 03:10:46

10. Bu konu : ” “İyi Illuminati” var mı? ” çok güzel. Mrb siten gerçekten iyi, şukuladım , – 2

11. Bu konu : ” “İyi Illuminati” var mı? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız harbiden iyi, twitter da paylaştım , banu – 232

12. Erzurum dan kimler var. “İyi Illuminati” var mı? . Merhaba web siten inanki mükemmel, face de paylaştım , Emine – 60

13. Bu konu : ” “İyi Illuminati” var mı? ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha billaha çok güzel, tebrikler , ali – 385

14. Zonguldak dan kimler var. “İyi Illuminati” var mı? . selamun aleyküm web siten inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , hatice – 184

15. Tekirdağ dan kimler var. “İyi Illuminati” var mı? . Slm paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , Emine – 436

16. Bu konu : ” “İyi Illuminati” var mı? ” çok güzel. Mrb sayfan ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 322

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link