Mikrop bulaşmış maskelerimizin kutuları hakkındaki yazıyı gördüm ve düşündüm ki … vay canına, bu kaptan daha önce bariz bir gözlem nerede? Güvenli olduklarından emin olmak için genel olarak maskeleri düzenlemenin yanı sıra! Hayır, yüzünüze bir şey koyun ve hazırsınız!

Beyin. Yıkanmış. Squeaky F * ing temiz … ugh !!!!!!

Author

37 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İyi ki o moda pullu maskeler Romanlara karşı çok koruyucu, değil mi çocuklar !? İyi görünebilir ve hayat kurtarabiliriz! Önce moda, sonra bilim. ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha billaha güzel, sağolun , Gürbüz – 492

2. Bu konu : ” İyi ki o moda pullu maskeler Romanlara karşı çok koruyucu, değil mi çocuklar !? İyi görünebilir ve hayat kurtarabiliriz! Önce moda, sonra bilim. ” çok güzel. Slm sayfanız gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Emine – 161

3. Selamın aleyküm siten inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım

4. Bu konu : ” İyi ki o moda pullu maskeler Romanlara karşı çok koruyucu, değil mi çocuklar !? İyi görünebilir ve hayat kurtarabiliriz! Önce moda, sonra bilim. ” çok güzel. Merhaba siteniz cidden hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 447

5. elif yılmaz Reply

Gaziantep dan kimler var. İyi ki o moda pullu maskeler Romanlara karşı çok koruyucu, değil mi çocuklar !? İyi görünebilir ve hayat kurtarabiliriz! Önce moda, sonra bilim. . Selamın aleyküm paylaşımın inan ki güzel, tebrikler , elif yılmaz – 146

6. Muş dan kimler var. İyi ki o moda pullu maskeler Romanlara karşı çok koruyucu, değil mi çocuklar !? İyi görünebilir ve hayat kurtarabiliriz! Önce moda, sonra bilim. . Selamın aleyküm siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 174

7. Erzincan merkezden ben ali. Selamlar sayfan süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 16-01-2021 11:21:50

8. Nevşehir merkezden ben . Merhaba sayfanız valla iyi, teraziye tıkladım 16-01-2021 21:31:11

9. Bu konu : ” İyi ki o moda pullu maskeler Romanlara karşı çok koruyucu, değil mi çocuklar !? İyi görünebilir ve hayat kurtarabiliriz! Önce moda, sonra bilim. ” çok güzel. Merhaba web siteniz yeminle hayran edici, saolun , banu – 116

10. Selam herkese web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Merhabalar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım

12. Kahramanmaraş dan kimler var. İyi ki o moda pullu maskeler Romanlara karşı çok koruyucu, değil mi çocuklar !? İyi görünebilir ve hayat kurtarabiliriz! Önce moda, sonra bilim. . Selam herkese web siten süper ötesi iyi, face de paylaştım , gaye – 299

13. Bu konu : ” İyi ki o moda pullu maskeler Romanlara karşı çok koruyucu, değil mi çocuklar !? İyi görünebilir ve hayat kurtarabiliriz! Önce moda, sonra bilim. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 242

14. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım

15. Uşak dan kimler var. İyi ki o moda pullu maskeler Romanlara karşı çok koruyucu, değil mi çocuklar !? İyi görünebilir ve hayat kurtarabiliriz! Önce moda, sonra bilim. . Selam herkese web sitesi valla dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 296

16. Merhabalar sayfan gerçekten dikkat çekici, tebrikler

17. Aksaray merkezden ben Aylin. Merhaba web siten gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım 31-01-2021 22:53:58

18. Bu konu : ” İyi ki o moda pullu maskeler Romanlara karşı çok koruyucu, değil mi çocuklar !? İyi görünebilir ve hayat kurtarabiliriz! Önce moda, sonra bilim. ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 397

19. Bartın dan kimler var. İyi ki o moda pullu maskeler Romanlara karşı çok koruyucu, değil mi çocuklar !? İyi görünebilir ve hayat kurtarabiliriz! Önce moda, sonra bilim. . Mrb siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 323

20. Gümüşhane dan kimler var. İyi ki o moda pullu maskeler Romanlara karşı çok koruyucu, değil mi çocuklar !? İyi görünebilir ve hayat kurtarabiliriz! Önce moda, sonra bilim. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok iyi, şukuladım , gaye – 124

21. Sinop dan kimler var. İyi ki o moda pullu maskeler Romanlara karşı çok koruyucu, değil mi çocuklar !? İyi görünebilir ve hayat kurtarabiliriz! Önce moda, sonra bilim. . Slm bu web sitesi inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 231

22. Bu konu : ” İyi ki o moda pullu maskeler Romanlara karşı çok koruyucu, değil mi çocuklar !? İyi görünebilir ve hayat kurtarabiliriz! Önce moda, sonra bilim. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi valla çok iyi, şukuladım , Emine – 449

23. Bu konu : ” İyi ki o moda pullu maskeler Romanlara karşı çok koruyucu, değil mi çocuklar !? İyi görünebilir ve hayat kurtarabiliriz! Önce moda, sonra bilim. ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , ziya – 267

24. Antalya merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 25-02-2021 00:47:07

25. Uşak dan kimler var. İyi ki o moda pullu maskeler Romanlara karşı çok koruyucu, değil mi çocuklar !? İyi görünebilir ve hayat kurtarabiliriz! Önce moda, sonra bilim. . Selam paylaşımınız cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 234

26. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler

27. Bu konu : ” İyi ki o moda pullu maskeler Romanlara karşı çok koruyucu, değil mi çocuklar !? İyi görünebilir ve hayat kurtarabiliriz! Önce moda, sonra bilim. ” çok güzel. Mrb siten valla güzel, saolun , ali – 218

28. Selamın aleyküm web siteniz valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

29. Bu konu : ” İyi ki o moda pullu maskeler Romanlara karşı çok koruyucu, değil mi çocuklar !? İyi görünebilir ve hayat kurtarabiliriz! Önce moda, sonra bilim. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanılmaz dikkat çekici, saolun , ziya – 55

30. Bu konu : ” İyi ki o moda pullu maskeler Romanlara karşı çok koruyucu, değil mi çocuklar !? İyi görünebilir ve hayat kurtarabiliriz! Önce moda, sonra bilim. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 460

31. Artvin merkezden ben memo. Merhaba paylaşımınız yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım 18-03-2021 21:52:23

32. Bartın merkezden ben . selamun aleyküm sayfa harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 01-04-2021 17:51:21

33. Trabzon dan kimler var. İyi ki o moda pullu maskeler Romanlara karşı çok koruyucu, değil mi çocuklar !? İyi görünebilir ve hayat kurtarabiliriz! Önce moda, sonra bilim. . Merhabalar sayfanız harbiden çok iyi, tebrikler , ziya – 269

34. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

35. Mersin dan kimler var. İyi ki o moda pullu maskeler Romanlara karşı çok koruyucu, değil mi çocuklar !? İyi görünebilir ve hayat kurtarabiliriz! Önce moda, sonra bilim. . Merhaba herkese siten vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , gaye – 131

36. Bu konu : ” İyi ki o moda pullu maskeler Romanlara karşı çok koruyucu, değil mi çocuklar !? İyi görünebilir ve hayat kurtarabiliriz! Önce moda, sonra bilim. ” çok güzel. Slm sayfan vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 167

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link