İyi ve kötü bir birlik gücü olarak işbirliği

İşbirliği atomların, elementlerin ve hücrelerin en tekil seviyesinde başlayabilir. İnsanların bunun “temel seviye” olduğunu söylemesinden hoşlanmıyorum çünkü aslında en karmaşık olanı.

Kendinize inandığınız şey, birden çok şeyin işbirliğidir, ancak basitçe düşüncelerinizle fiziksel benliğiniz arasında bir ortaktır.

Pek çok insan, toksik olan ve içsel tatmin getirmeyen dış öğeler veya fikirlerle fiziksel benliklerine ve fiziksel benliklerine odaklanır. Örneğin, belirli yiyecekleri, malzemeleri, hava durumunu ve içimizde olmayan her şeyi fiziksel olarak arzuluyoruz. Açıkça, hayatta kalmak için yememiz gerekiyor ki bu düşünce treninin modası geçmiş olsun. Odaklanmaktan bahsediyorum.

Diğerleri düşüncelerini, belirli bir şekilde düşünme, hissetme veya hatırlama ihtiyacı gibi başka düşüncelere odaklar. Bunu en çok kendi düşüncelerimizi başkalarının bakış açıları ve fikirlerine bağladığımız haberlerde buluyoruz. Bilgileri olduğu gibi saklayabilmek, ancak bilgiyi gerçek olarak kabul etmemek, denenecek bir görevdir. Hakikatin tarafı yoktur, gerçek orta düzeydedir.

This Post Has 19 Comments

1. doruk

Uşak dan kimler var. İyi ve kötü bir birlik gücü olarak işbirliği . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , doruk – 317

2. banu

Selamın aleyküm web siteniz inanki hayran bıraktı, sağolun

3. Gürbüz

Merhaba paylaşım harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

4. ahmet

Merhabalar siten süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım

5. Anonim

Merhabalar sayfa inanki hayran bıraktı, sağolun

6. Hasan

Bu konu : ” İyi ve kötü bir birlik gücü olarak işbirliği ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 113

7. ziya

Slm paylaşım ciddiyim güzel, teşekkürler

8. doruk

Bu konu : ” İyi ve kötü bir birlik gücü olarak işbirliği ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle güzel, face de paylaştım , doruk – 263

9. Aylin

Balıkesir merkezden ben Aylin. Selam paylaşımınız gerçekten mükemmel, face de paylaştım 30-03-2021 09:50:11

10. Gürbüz

Bu konu : ” İyi ve kötü bir birlik gücü olarak işbirliği ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 79

11. ahmet

Erzincan merkezden ben ahmet. Slm web siten cidden ilgi uyandırıcı, saolun 30-03-2021 09:51:06

12. ali

Osmaniye dan kimler var. İyi ve kötü bir birlik gücü olarak işbirliği . Mrb paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 351

13. hatice

Ardahan merkezden ben hatice. Slm web siteniz valla hayran edici, facebookta paylaştım 30-03-2021 09:56:23

14. banu

Diyarbakır dan kimler var. İyi ve kötü bir birlik gücü olarak işbirliği . Selamlar siteniz süper ötesi dikkat çekici, saolun , banu – 200

15. elif yılmaz

Bu konu : ” İyi ve kötü bir birlik gücü olarak işbirliği ” çok güzel. selamun aleyküm siten süper ötesi çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 146

16. ziya

Bu konu : ” İyi ve kötü bir birlik gücü olarak işbirliği ” çok güzel. Selam paylaşım harbiden çok güzel, teşekkürler , ziya – 312

17. gaye

Bolu merkezden ben gaye. Selam herkese siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 31-03-2021 01:54:07

18. ali

Merhabalar sayfan inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

19. doruk

merhaba arkadaşlar web siten gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım

Bir cevap yazın